IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Добрютро,
    Днес е задушница и на мен нищо не ми се работи
    Чакам да се мръкне, че да пусна пералнята.
    Наздраве, Преци!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      "Като пън спах" е неподходящо сравнение, що това ти е естественото състояние - да си подскачащ насам-натам пън. Имаше такава анимация. Наздраве, Дрънпънкеса!
      Ти си пън, бре!!! Щот си дървен шоп.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

        И тук следват благодарностите - ще изчистя един път допълнително храма, че като се заоливате не моа си намера бастуня!
        Наздравенце!
        Арахната го крий под масата. Проклетник!
        Наздраве, Вълчо-34!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Море, кат пън спах ....после.
          Наздраве!
          "Като пън спах" е неподходящо сравнение, що това ти е естественото състояние - да си подскачащ насам-натам пън. Имаше такава анимация. Наздраве, Дрънпънкеса!

          Коментар


          • Добрютро,
            Днес е задушница и на мен нищо не ми се работи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Да, де ... именно той. Пишеше под друг ник още през 2011 година. Има специфичен изказ и си пада малко графолог, та затова почти веднага го разпознавам.
              Наздраве!
              И тук следват благодарностите - ще изчистя един път допълнително храма, че като се заоливате не моа си намера бастуня!
              Наздравенце!
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                Визирах новия ник на селскостопанската машина - не е ли от по-отдавна? Или да внимавам какво пия..... Ще си сипя едно реално каберненце...
                Наздраве!
                Да, де ... именно той. Пишеше под друг ник още през 2011 година. Има специфичен изказ и си пада малко графолог, та затова почти веднага го разпознавам.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Тая СвръхНова, tnm-то я знае от 2011, май. Затова спирам да го чета веднага след първия коментар.
                  Наздраве!
                  Визирах новия ник на селскостопанската машина - не е ли от по-отдавна? Или да внимавам какво пия..... Ще си сипя едно реално каберненце...
                  Наздраве!
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                    Въпреки, че следва да се спазва напоителния имидж на храма, мисля, че е редно да оставим Тънимъни на таратор, за известно врме, предвид една СвръхНова (вид звезда, мисля, че умираща), появила се в онази тема. Аз ще я почерпя едно джинфисче за отскок, като се надявам, тя да не се обърне с оптиката към мен! За останалите - кой колко му се сака! Ихууу!
                    Тая СвръхНова, tnm-то я знае от 2011, май. Затова спирам да го чета веднага след първия коментар.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Пусни му парчето, де отправих към Груича. Много се радвам, че съм ви разстроил съня. Дано и стомаха. Кажи му, че ще те правим трезве. Все некой трябва да полива мушкатата на кръчмата и да изхвърля бегониите, кога оклюмат. Наздраве, Дрънчище!
                      Море, кат пън спах ....после.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Иииии, най-после....
                        Човеко черпи с баница ли...?
                        Наздраве !
                        Не мое да влизаме в преразход с хранителни продукти.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Въпреки, че следва да се спазва напоителния имидж на храма, мисля, че е редно да оставим Тънимъни на таратор, за известно врме, предвид една СвръхНова (вид звезда, мисля, че умираща), появила се в онази тема. Аз ще я почерпя едно джинфисче за отскок, като се надявам, тя да не се обърне с оптиката към мен! За останалите - кой колко му се сака! Ихууу!
                          И това ще мине ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Ох на батю.., айрянче-балканче Търкалят се значи, покрай хамачето едни празни шишетa с айрян Ше живееш 100 години тъй, кат Тарантул
                            А Кръчмата държи ли в резерв от тези артикули?
                            Здравейте пиленца, както казва архитектора
                            Казваме архитектора, за да наподобява по звук таратора, което е също като айрян + краставичка , орехче и копър
                            Преци, ти си добър мотиватор, ште закрепим за Кака, да я убеждаваш в здравословен живот и трезвеност. За да не ни напива постоянно ромчето.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието сподели таз сутрин, че лично шта държи отговорен за снощи. Он свикнал да се прибирам тиха и кротка от Кръчмата и да му разказвам играта през нощта с хъркане, ама снощи имаше и други изпълнения
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Пусни му парчето, де отправих към Груича. Много се радвам, че съм ви разстроил съня. Дано и стомаха. Кажи му, че ще те правим трезве. Все некой трябва да полива мушкатата на кръчмата и да изхвърля бегониите, кога оклюмат. Наздраве, Дрънчище!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                ни мой - днес е тъжен помен - 10 години откак предложих на жената и 9, в които съм женен. Затова слагам 19 годишно - опушено е това и не еза всеки вкус, ма послевкусът му е като на 9 години брак
                                Наздраве!
                                Мойте най-искрени и майтапчийски съболезнования! Ти жертва падна в неравния бой... Приятелите-ергени ще те помнят с добро, защото ти даде фира, за да отървеш тях. Поклон!
                                https://www.youtube.com/watch?v=7-9wXQpzESo

                                Коментар

                                Working...
                                X