IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
    Вълните морски...
    ...и руси мацки...!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
      Мастика ледена...!
      Вълните морски...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Добре! За теб салатата, за мен ракията
        Мастика ледена...!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Хора, ама пият
          Пием ама културно, не като животни

          Я викам да влезна малко тука, че да се почувствам и аз човек

          Мечо, видя ли как те защитих в Политиката? Тряа черпиш

          Ай наздраве, с едно свежо Пиринско... от магазина

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Добре! За теб салатата, за мен ракията
            Благодаря !!!
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              "Обичам шопската салата..."
              Добре! За теб салатата, за мен ракията
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq
                Това инфо е без значение Ама благодаря за грижата Хората , които харесвам у форума ги приемам без значение от социален и семеен статус , пол , години , раса , религия ... и каквото още се сетиш . А в Кръчмата са все готини и са Хора . Наздраве на всички !
                Хора, ама пият
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Ко има да разбирам, като го виждам с очите си!?
                  Наздраве!

                  "Обичам шопската салата..."
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Ти пък откъде разбра, че размятам ??? Брей, много предатели, ей. То и на себе си да няма доверие човек вече.
                    Ко има да разбирам, като го виждам с очите си!?
                    Наздраве!

                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Стига размята насам-натам кунфендинциална информация!
                      Ти пък откъде разбра, че размятам ??? Брей, много предатели, ей. То и на себе си да няма доверие човек вече.
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Ще кажа само на тебе. Той е ерген !!!
                        Стига размята насам-натам кунфендинциална информация!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq
                          Друго си е Кръчмарят да си е тук , дори и в склада Наздраве !
                          Ще кажа само на тебе. Той е ерген !!!
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Джордж Лукас Разгледай мнение
                            Здравейте другари, аз съм Стария Бен или както ми викат повечето от тук присъстващите – Бенджи. От вчера съм БАННАТ и затова съм принуден да ползвам един ник с два поста до момента и създаден за да се измайтапя с Императорът,Йода и баща и син Скайуокър Вчера постнах една снимка от протестите с плачещото момиче и един полицай и едно стихотворение „Не бийте нашите деца“. Два пъти Голямата гума изтри постовете ми докато в същото време търпеше да се пействат огромни статии от други източници а също така и снимки с прекалено голяма резолюция.Голямата гума търпеше как форума се превърна в клоака и единственото място за свестни „форумджий“ остана Кръчмата. Но мен ме триеше.И аз написах следния пост: „Модераторът да е жив и здрав … и неговата мамка също“…… и ме баннаха до 20.11. в 18,00 часа Серизоно обмислям след тази дата да самобанна во век и веков.
                            Затуй изпийто по едно питие за Стария Бен и счУпете ги чашите
                            М
                            За най-едра жалос, Бенжи ...
                            За най-едра жалос...
                            Имаше времена, когат тук имаше МНОГО(като качества) читави съфорумци, с които контакта беше също юдоволствие...
                            полека, ... червеният текст ...
                            Иначе,
                            Не мислете, че НЕ ВЕ НАБЛЮДАВАМ и съм остаил обекта на самотек !!! ...
                            И на Мечев, жалките опити за пуч, ВИЖДАМ...
                            И сладкарницирането на КРЪЧМАТА и СКЛАДА, от незаинтересовани в алкохолът болни люде СЪЩО ВИЖДАМ...
                            Просто не пиша ...
                            Нещо съм тъжен напоследък (сигур и Бенжевите размисли имат местО.. ) и не ми се пише...
                            седА си в СКЛАДА и размишлявам.. ( За жиуота и смисъла му, революцията и свободата, Костов, Доган и другите предатели, новата Alfa 4C и рекордите на Байерн, за белото и черното, доброто и злото, долара и златото, мирът и наближаващата война, природата и заводите, пчелите, мобифоните и пестицидите, БИРАТА и излишните килограми, нервите и разумът..
                            Абе мани ... )
                            ЗАВЕДЕНИЕТО ЧЕРПИ ...
                            На коремите ВИ !!!
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Джордж Лукас Разгледай мнение
                              Здравейте другари, аз съм Стария Бен или както ми викат повечето от тук присъстващите – Бенджи. От вчера съм БАННАТ и затова съм принуден да ползвам един ник с два поста до момента и създаден за да се измайтапя с Императорът,Йода и баща и син Скайуокър Вчера постнах една снимка от протестите с плачещото момиче и един полицай и едно стихотворение „Не бийте нашите деца“. Два пъти Голямата гума изтри постовете ми докато в същото време търпеше да се пействат огромни статии от други източници а също така и снимки с прекалено голяма резолюция.Голямата гума търпеше как форума се превърна в клоака и единственото място за свестни „форумджий“ остана Кръчмата. Но мен ме триеше.И аз написах следния пост: „Модераторът да е жив и здрав … и неговата мамка също“…… и ме баннаха до 20.11. в 18,00 часа Серизоно обмислям след тази дата да самобанна во век и веков.
                              Затуй изпийто по едно питие за Стария Бен и счУпете ги чашите
                              Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира !!!



                              От капитан далечно плаване Мечо, с пожелание за бързо Възкръсване !!!

                              А, бре прати моля те стихотворението на лични, или в тая тема или в моя форум, че не мога да го намеря в нета.
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Джордж Лукас Разгледай мнение
                                Здравейте другари, аз съм Стария Бен или както ми викат повечето от тук присъстващите – Бенджи. От вчера съм БАННАТ и затова съм принуден да ползвам един ник с два поста до момента и създаден за да се измайтапя с Императорът,Йода и баща и син Скайуокър Вчера постнах една снимка от протестите с плачещото момиче и един полицай и едно стихотворение „Не бийте нашите деца“. Два пъти Голямата гума изтри постовете ми докато в същото време търпеше да се пействат огромни статии от други източници а също така и снимки с прекалено голяма резолюция.Голямата гума търпеше как форума се превърна в клоака и единственото място за свестни „форумджий“ остана Кръчмата. Но мен ме триеше.И аз написах следния пост: „Модераторът да е жив и здрав … и неговата мамка също“…… и ме баннаха до 20.11. в 18,00 часа Серизоно обмислям след тази дата да самобанна во век и веков.
                                Затуй изпийто по едно питие за Стария Бен и счУпете ги чашите
                                Сакън, съкровище! Не бива да предприемаш чак такива крайни мерки.
                                Всички ставаме от време на време любимци на някой модератор
                                Ама питието , дет ни го викаш, ще го изпием с удоволствие
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X