IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Няма ли кой да вдигне една наздравица за каките!?
    Наздраве!
    ми аз, може ли, а, може ли Ама моите каки (или поне разбиранията ми за такива) са като тази в аватара ми
    Та наздраве за каките - с последната пихме такова, още си пазя тапата, за да ми напомня за отличния момент, а тя какво, и дали, пази нещо, нямам идея
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Няма ли кой да вдигне една наздравица за каките!?
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq
        Пия за бабите ! Наздраве !
        Пия за лелите ! Наздраве !

        пп Бабите ги оставям на Тракащия...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Морнинг.
          Една грозданка за финал.
          Големия финааааал
          Баси тишината,мога да се чуя
          Така е, кога отглеждаш бенгалски тигър. След мощният му рев, тишината си е направо оглушителна
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Морнинг.
            Една грозданка за финал.
            Големия финааааал
            Баси тишината,мога да се чуя
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Особено в червения. Жълтият отговаря за по-фриволното ни държание
              Наздраве!
              Мдаааам, тия от жълтия колорит все се уреждат с безмозъчно лудеене, а другите кучета ги яли.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Да, бе, забравих, че при дамите в костния мозък е центърът, който отговаря за морала.
                Особено в червения. Жълтият отговаря за по-фриволното ни държание
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Съм дама до мозъка на костите се, бре. Как щяло да им показвам среден пръст!?
                  Тегля им майната на висок глас по възможно най-изискания начин.
                  Наздраве!
                  Да, бе, забравих, че при дамите в костния мозък е центърът, който отговаря за морала.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Е айде сипете ....
                    Наздраве, съкровище!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      Като прочетох за средния пръст, що ли реших, че по-смугъл от често показване на мераклиите по плажа.
                      Съм дама до мозъка на костите се, бре. Как щяло да им показвам среден пръст!?
                      Тегля им майната на висок глас по възможно най-изискания начин.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Имам тен само на показалеца и средния пръст на дясната ръка. Те са подават изпод чадъра, кога викам сервитьора от плажното капанче, да ми донесе следващата чаша с Бакарди.
                        Наздраве!
                        Като прочетох за средния пръст, що ли реших, че по-смугъл от често показване на мераклиите по плажа.

                        Коментар


                        • Е айде сипете ....
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Аз питах какви следи и сенки се забелязват по теб на плажа. Щото на Чичо потникът му стигааааа... до гърдите, да кажем. А на теб? Гаааааа....
                            Имам тен само на показалеца и средния пръст на дясната ръка. Те са подават изпод чадъра, кога викам сервитьора от плажното капанче, да ми донесе следващата чаша с Бакарди.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Какво има да казвам - същинска нимфа на морския бряг. Метър и пейсе, седемдесе кила, тъмнокоса, тъмноока, с няколко слънчеви бани по рождение
                              Наздраве!
                              Аз питах какви следи и сенки се забелязват по теб на плажа. Щото на Чичо потникът му стигааааа... до гърдите, да кажем. А на теб? Гаааааа....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                На юг са хубавите плажове там, щото крайбрежието, което стърчи, препречва студеното течение.
                                Тянка образно описала Чичо на плажа, ама що за себе си нищо не казва, като как се излага на пясъка. Както казваше покоен вече доцент (Мир на праха му), колега изложете си тезата, но гледайте себе си да не изложите.
                                Какво има да казвам - същинска нимфа на морския бряг. Метър и пейсе, седемдесе кила, тъмнокоса, тъмноока, с няколко слънчеви бани по рождение
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X