Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
Collapse

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Мдааа, за мое съжаление отново се доказа като непогрешим анти-показател..
    Още като обяви покупки на 40-ка и ми стана едно тягосно и криво
    Що бе, мишоците излязоха, ред е да влезе Груйо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
      Аз напуснах кораба веднага след от4ета , оставих си все пак някакви акции за цвят , доста добър профит заради ниската цена на която купих но таргета ми беше друг. Взех да се замислям дали не въртят маржа с акционера си ЕВРОФЕРТ който им е дистрибутор за да имат такива ниски продажби или просто изнасят много малко както беше казал директора на ЕВРОФЕРТ . Естествено продължавам следя но доверието към акцията ми се срина рязко ...дано не съм прав .Успех !
      Успех и на теб - разумно и синтезирано мнение! Дано не си прав де Аз пък купих и още 100 акции, станах с общо 800 тук, средната слезе до 37 лева. Вероятно, ако бях купил на 26 и аз щях да се замисля за продажба на 40 кинта - нормална реакция от твоя страна. Успех и по другите ти позиции!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
        Тука хвалби, хвалби и накрая в киреча
        Ако + 50% за една година е кире4 ...дай боже за вси4ки

        Коментар


        • Аз напуснах кораба веднага след от4ета , оставих си все пак някакви акции за цвят , доста добър профит заради ниската цена на която купих но таргета ми беше друг. Взех да се замислям дали не въртят маржа с акционера си ЕВРОФЕРТ който им е дистрибутор за да имат такива ниски продажби или просто изнасят много малко както беше казал директора на ЕВРОФЕРТ . Естествено продължавам следя но доверието към акцията ми се срина рязко ...дано не съм прав .Успех !

          Коментар


          • Най ми е жал ми за козлето. Пак удари на греда.
            Last edited by realista; 28.04.2021, 16:58.

            Коментар


            • Тука хвалби, хвалби и накрая в киреча

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                И какво се оказа, тировете пред завода са пътували празни
                п. Имам и единствената причина да не продам след този отчет е, че в момента не продавам нищо на БФБ, в друг момент бих ги изсипал доволно..
                Ми Батя ги снима, ма не е проверил какво има вътре Мен основно ме притесняваше калинката от герП, но от друга страна, с тези цени на амониевата селитра... отчетът наистина е слабичък откъм продажби, но при евентуален дивидент, нещата мога да се завъртят в другата посока отново
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                  Тук се продава сякаш е фалирало дружеството
                  Ми Батя излиза, затова, а и тълпата, като тръгне, няма спиране. Купих още 200 бройки, да видим дали ще ми се получат нещата тук. Мога д авзема и още 300 и да закръгля на 1000, но това ще ми е максът като за тук. Гледаме мача, както вече казах
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • И какво се оказа, тировете пред завода са пътували празни
                    п. Имам и единствената причина да не продам след този отчет е, че в момента не продавам нищо на БФБ, в друг момент бих ги изсипал доволно..

                    Коментар


                    • Тук се продава сякаш е фалирало дружеството

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Мдааа, за мое съжаление отново се доказа като непогрешим анти-показател..
                        Още като обяви покупки на 40-ка и ми стана едно тягосно и криво
                        Да, аз затова не купих. Нека сега видим дали е купил на 35 лв както каза. Вероятно е купил, защото виждам, че има сделка за 4 бр. На 35 лв.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Ако продавах, докато пиша за подценеността на дадена акция, означава че трябва да съм продавал Алтерко още от 5 лв, Агрия от 4,20 , ДОХ от 3,20 и тук от 28 лв.
                          Тогава бих бил по-голям лузър и от теб
                          Мерси, прозвуча като експертно мнение от човек, който е фалирал през 2008, докато други тогава продадоха всичко и си купиха злато, а малко по-късно и имоти. Кажи за пиб, мани ги другите, дето ти бяха единични бройки в портфейла, за разлика от пиб - държа ли от 3 до 6 и после по целия птъ надолу до 1,50, щото си разбирач и т.н.

                          П.С. Всеки прави грешки, но само варненци сте особено упорити да наричате провалите си успехи - гагаузка работа...
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            О, много благодаря, значи ти продаваш и си продавал, докато я хвалеше - стандартно като за теб. Кажи сега за пиб, там кога ще излитаме? На 39 ми е средната, ако това е важно, сега ще падне малко надолу
                            Ако продавах, докато пиша за подценеността на дадена акция, означава че трябва да съм продавал Алтерко още от 5 лв, Агрия от 4,20 , ДОХ от 3,20 и тук от 28 лв.
                            Тогава бих бил по-голям лузър и от теб

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                              Кое е странно печалбата е смешна по малка даже от миналата година ако прибавим 9 мил преизчислението...

                              Може ли инфо за какво преизчисление иде реч или поне къде да го търся в отчета?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                                Тук не е проблем газта вече а продажбите... които не знайно защо намаляват тази година оттам идва риска...
                                Факт, много странно защо продажбите падат, но явно герберчето-калинка тук се е отдал на политическа агитация и не му се е занимавало с бизнеса. да видим при евентуалната новина за дивидент как ще реагира акцията. Иначе тук си личеше, че има голям продавач (вероятно купил на 26 лева - само предположения), примерно Батя (по венцеславенето - винаги продава, когато хвали нещо), на около 40 лева и аз предупредих за това. Но ми отгвориха, че бил някой, който плашел гаргите и искал да купува ниско. Както и да е, за мен отчетът не е трагичен, а печалбата си е печалба, макар и от преоценки разни в нея и т.н. Всеки сам решава, аз няма да продавам, въпреки че ми се пообъркаха плановете с настоящата цена, като за спекулация с акцията.
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X