IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Мдааа, за мое съжаление отново се доказа като непогрешим анти-показател..
    Още като обяви покупки на 40-ка и ми стана едно тягосно и криво
    О, много благодаря, значи ти продаваш и си продавал, докато я хвалеше - стандартно като за теб. Кажи сега за пиб, там кога ще излитаме? На 39 ми е средната, ако това е важно, сега ще падне малко надолу
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

      Нямам тук, но го следя за спорта. Ти колко си купи 5 броя ли?
      2, 5 са ми много
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Ти ли продаваш? Едва ли, няма как д аимаш портфейл от повече от 100 акции тук
        Купих малко за спорта, под 35, ако слезе, ще купя повече
        Мдааа, за мое съжаление отново се доказа като непогрешим анти-показател..
        Още като обяви покупки на 40-ка и ми стана едно тягосно и криво

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
          Когато България, респ. Неохим, диверсифицира РЕАЛНО доставките си на газ, тогава ще могат да се правят съпоставки и да се търсят корелации с цените на сродни производители по света. Няма да е скоро според мен... До тогава акцията е непредвидима и твърде рискова в моите очи. За спекулации може и да става, но не и за дългосрочна инвестиция. Лично мнение, не е препоръка!
          Тук не е проблем газта вече а продажбите... които не знайно защо намаляват тази година оттам идва риска...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Ти ли продаваш? Едва ли, няма как д аимаш портфейл от повече от 100 акции тук
            Купих малко за спорта, под 35, ако слезе, ще купя повече
            Нямам тук, но го следя за спорта. Ти колко си купи 5 броя ли?

            Коментар


            • Когато България, респ. Неохим, диверсифицира РЕАЛНО доставките си на газ, тогава ще могат да се правят съпоставки и да се търсят корелации с цените на сродни производители по света. Няма да е скоро според мен... До тогава акцията е непредвидима и твърде рискова в моите очи. За спекулации може и да става, но не и за дългосрочна инвестиция. Лично мнение, не е препоръка!
              Vanitas vanitatum...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                Кое е странно печалбата е смешна по малка даже от миналата година ако прибавим 9 мил преизчислението... В най добра година с най доб ри условия и цена + 40% ти не можеш да стигнеш печалбата и продажбите от 2020 за най сил ото три есечие ... Срамен отчет ще си оставя някаква част само за играта и съм дотук, даже и това не съм сигурен...
                И това го видях, ама чак пък срамен отчет? Гледаме мача от първия ред
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                  купувай, а не пиши
                  Ти ли продаваш? Едва ли, няма как д аимаш портфейл от повече от 100 акции тук
                  Купих малко за спорта, под 35, ако слезе, ще купя повече
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                    купувай, а не пиши
                    Кое е странно печалбата е смешна по малка даже от миналата година ако прибавим 9 мил преизчислението... В най добра година с най доб ри условия и цена + 40% ти не можеш да стигнеш печалбата и продажбите от 2020 за най сил ото три есечие ... Срамен отчет ще си оставя някаква част само за играта и съм дотук, даже и това не съм сигурен...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Така е, но разпродажбите са странни, ще ме принудят да купя още, ако продължат
                      купувай, а не пиши

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение
                        В това дружество изводи не могат да се правят от едно тримесечие.
                        Така е, но разпродажбите са странни, ще ме принудят да купя още, ако продължат
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • В това дружество изводи не могат да се правят от едно тримесечие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение
                            Според някой явно не е.
                            Ми явно не е - вярно, по-малко продажби от миналата година, което също е странно, доколкото прегледах по диагонал
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Ми, при 15 млн. лв. за цялата 2020 г....

                              Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Почти 11 милки печалба - добре ли е?

                              Коментар


                              • Според някой явно не е.

                                Коментар

                                Working...
                                X