IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


    Верно си го пропуснал тоя "дивеч"? Аз съм се вързал на ластика от преди 7-8год. и не пропускам ...
    с чичо, без чичо , срещу чичо - рокенрола тук е класически! Засили се и си на сцената!
    пп. знам че си за обратната връзка, но ти слагам репер ,- погледни какъв изход имаш -реципрочен на една твоя!
    Да пропуснал съм го ! Нещо с горчив привкус ми е това неДоверие от преди години и затова го избягвам. След като Чичо влезе тук правят опити да се раздвижат, но пак ми бяга фокуса на тоя холдинг. Здравеопазване, препарати и химия, търговия и това с банката накрая и то в Молдова. Някакси прекалено разпиляни, в последните години все на загуба и без никакъв дивидент. Ако не беше помощта на Чичо Оги и банка нямаше да има. Но и аз съм на мнение, че това беше добра сделка и акцията има потенциал, просто миналото и ме възпира, а и това, че не бях съгласен фармацевтична компания да отпуска кредит за покупка на банка вместо да си развива бизнеса и да дава дивидент.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Ако има увеличение ,чичо ти ОГИ ще требва да го запише целото....
      Нема да мисли шашми как да купи акциите на ромите....
      За да не ви досаждам ,шА го кажа голям удар за днешните продали .....
      Ама тук и във Фармата страха не е на особен почит а Верата в Месията и играете малко Матрософци ,което в даден момент се наказва....
      Да не забравяме че Доверие рядко печели от работа...
      Не е препоръка..
      Днес като чета коментарите на Хари и Грую се сетих за този коментар на Монти от преди 2 г . Колко голям удър са направили продалите ... (за справка цената тогава е 1.80).

      Сигурно и днешните коментари ще цитираме след 2 години
      http://forexnews.bg

      Коментар


      • Моля, г-н Йорданов, като ме триете за псуване (абсолютно коректно и обективно), да вземете да изтриете и първопричината за псуването ми, а именното многониковото топ-че, което не спира да сере навсякъде след мен, защото съм си позволил да споря и да поставям под съмнение обективността на останалите му никове. не виждам разлика между моя пост и неговия - еднакво обидни си, но виждам определен привкус в модерацията, а основно качества на модериращият е безпристрастността му, иначе няма форум! А ако спрете и многоникието, цена няма да имате. Разбира се, мога и пак да спра да пиша, и тогава на страницата с безкритичното мислене тук и в другото "жребче за обяздване" ще има само благозвучно инфлуенсърско блеене и едносричково НАЙ-славене!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Пеца, аз такива хора като теб не мога да ги разбера ! Като падат цените на акциите се оплаквате, и като се вдигат пак същото мрънкане !
          Само да кажа, че нямам акции в Доверие, но се радвам на всеки един ръст като участник на борсата.
          Аз съм обяснил около 100 пъти защото не се кефя на ръстовете тук и в лешперко - щото само подлъгват хората преди бърста (справка точно тук преди година)и после именно тези хора се отказват директно от бфб. Да, на бфб има читави компании (и не са една и две - десетина са, не повече), но тези двете, дето се е набило всичкото спекулант, не са сред тях. После следва рев и как от бфб не ставало нищо - дайте да разпродадем и читавите и да се махаме.

          На тази борса ѝ трябва предвидимост и още участници, а това не става с епизодични качвания с по 20-30-50%, последвани от спад до начално или под начално ниво, а с прогнозируеми печалби, умерен ръст и най-важното - дивиденти. Те затова хората купуват имоти, а не инвестират в акции и не са виновни хората, а мажовците и викачите им!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Пеца, аз такива хора като теб не мога да ги разбера ! Като падат цените на акциите се оплаквате, и като се вдигат пак същото мрънкане !
            Само да кажа, че нямам акции в Доверие, но се радвам на всеки един ръст като участник на борсата.

            Верно си го пропуснал тоя "дивеч"? Аз съм се вързал на ластика от преди 7-8год. и не пропускам ...
            с чичо, без чичо , срещу чичо - рокенрола тук е класически! Засили се и си на сцената!
            пп. знам че си за обратната връзка, но ти слагам репер ,- погледни какъв изход имаш -реципрочен на една твоя!
            Last edited by inta53; 12.01.2021, 16:17.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
              пари направиха само тези, които са продали ... аз имам други теории за печалбите и дивидентите тук, ама не ми се пише толкова. Само се чудя как като чичо продава тук на 3.2, а знаем, че ги знае хавите тук и е един от най-добрите спекуланти, трябва да си много тъп да не ти светне червената лампичка ...
              Пеца, аз такива хора като теб не мога да ги разбера ! Като падат цените на акциите се оплаквате, и като се вдигат пак същото мрънкане !
              Само да кажа, че нямам акции в Доверие, но се радвам на всеки един ръст като участник на борсата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                пари направиха само тези, които са продали ... аз имам други теории за печалбите и дивидентите тук, ама не ми се пише толкова. Само се чудя как като чичо продава тук на 3.2, а знаем, че ги знае хавите тук и е един от най-добрите спекуланти, трябва да си много тъп да не ти светне червената лампичка ...
                гледайте да не попаднете в конфликт на интереси с харитата по разните позиции

                Коментар


                • пари направиха само тези, които са продали ... аз имам други теории за печалбите и дивидентите тук, ама не ми се пише толкова. Само се чудя как като чичо продава тук на 3.2, а знаем, че ги знае хавите тук и е един от най-добрите спекуланти, трябва да си много тъп да не ти светне червената лампичка ...

                  Коментар


                  • Г-жа 4км (4ти км) си повтаря едно и също като счупена грамофонна плоча. Смени малко репертоара, вкарай малко стойност в мислите си, като кажеш нещо ново, а то едно и също - недоверие, мумия, гаражи, банкасъ и прочие.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Разбира се, не само трендът е в началото си, ми и сплит на сплита ще има, вЕрвайте ми! Всички са се ушили до козираката с акции на въпросните две фирмички - една гаражна с амбиции да е новия амазон на препродаването на китайските крушки и релета, а другата с банка в мега проблемна област във времена на ковид криза. И най-вече при очаквания за срив в чужбина, където почти всички акции са с маркер "надценени", а знаем какво става, когато в чужбина пръднат, нали?
                      Груйчо, хората пари направиха, докато вие пълните форума с екскременти.
                      Впрочем, хейтинга и тролинга не носят дивидент. Но ти продължавай...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                        За какво да ви завиждаме? Че изхарчихте парите на пенсионните и другите фондове, които никога няма да излязат на печалба от тези си глупости и тук и при Лешперко, тези наляти над 20 милиона по двете позиции няма да се върнат никога. Затова ли да завиждаме? Пускат ги в класациите и после обират бида, няма нищо за завиждане, грешно похарчени пари. Просто да си знаете, че не всички ядат доматите с колците, имат мляко по устата или там както се вика, че не всеки ви вярва да си знаете.
                        А на Мутрата шофьор набил на двойно по висока цена от пазарната в ПИБ са правилно похарчени пари?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Г-н Груев, написаното от мен не е лично отношение към вас с Хари. Вие сте гласа на недоверието. Когато то свърши започват проблемите. Затова въпреки, че съм напълно несъгласен с написаното от вас се радвам да ви прочета. Успех в търговията.
                          +
                          Да си призная и аз им се радвам Добре са дошли, писахме го назад из темите

                          Коментар


                          • И не се лъжете. Доходност няма още никава. Има навлизане на пари, глупаво за мен. Просто да си знаете, че има и друга гледна точна съвсем адекватна и напълно обратна на глупостите, които се пишат в тоя форум. Доходност ще има, когато тези пари, които влязоха и в Лешперко и в Молдован почнат да излизат и да си вземат печалбите. Когато това стане знаете какво ще се случи. Сега докато дето се вика още класациите парят, навсякъде са подгряли за ПЕ2, някакви дивиденти - откъде такава фантазия, кой я измислия, не знам, за продажби през Амазон, все едно Амазон е платформа, която дава баница за всеки, все едно да правиш иновации, да си в час с новите трендове, е като да ядеш вафла. Дохоност от тези харчове, за мен не са инвестиции, са много смешни и наивни идейки да ги наречем, не е имало никога на БФБ такива глупости. ХДПАТ беше по-достоверно.

                            Коментар


                            • Г-н Груев, написаното от мен не е лично отношение към вас с Хари. Вие сте гласа на недоверието. Когато то свърши започват проблемите. Затова въпреки, че съм напълно несъгласен с написаното от вас се радвам да ви прочета. Успех в търговията.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                Думите на Хари и Г-н Груев ме радват, защото ги възприемам като потвърждение че тренда е още в началото си. Според мен на върха ще ги е срам да се обадят и ще са по-тихи от всякога. Лично аз им пожелавам успех с техните инвестиции. Всяка печалба на тази борса е радостно събитие и не виждам защо трябва да завиждаме на другите. Нали с известно закъснение част от тези печалби ще се прехвърлят и на други позиции.
                                Разбира се, не само трендът е в началото си, ми и сплит на сплита ще има, вЕрвайте ми! Всички са се ушили до козираката с акции на въпросните две фирмички - една гаражна с амбиции да е новия амазон на препродаването на китайските крушки и релета, а другата с банка в мега проблемна област във времена на ковид криза. И най-вече при очаквания за срив в чужбина, където почти всички акции са с маркер "надценени", а знаем какво става, когато в чужбина пръднат, нали?

                                4Д/Ендър, вижте колегата ви Цачев какви ги реди - криза идело, опасно било, инвестициите трябвало да се зашитават и т.н., пък вие хортувате за ъпове и как да сме в акции до козирката... Няма лошо, аз съм доказал, че ако греша някъде, съм способен да се извиня, без да замитам и да се правя на ударен, че и басове сключвам за щяло и нешяло. Искрено ще се радвам тук да направите ипо 100-200-500% печалба - нека, дано трендът е само на северпизток, където, апропо, е великата Молдова Но реалността показва друго - екселски печалби и силно купена акция от почти всички (всъщност, единици са тези, които я нямат като мен), което съчето с един Чичо с египетски привкус, дето не трябва да му изричам името, и бъдещо увеличение на капитала, не вещаят особено добри неща. ма всеки си знае
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X