IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Някой помислили ,че скоро Фармата може да си върне акциите в рамките на Х месеци на доста по ниска цена от Доверие и да мине 30% ....
    След време ще се надуе цените на над тези нива и фирмата бушон да излезе на плюс....
    Не е препоръка...
    каква е тази фирма бушон и други говорят за подобна възможност ? Този процес не се ли следи от регулатора? Не знам до колко да вярвам на подобни сценарии но .................




    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение


      Много мътно тук, ама от друга страна в мътна вода големи риби се ловят
      Успех!
      Даже някои вече хванаха по един гол шаран
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
        Полакс, тук набих днес парите от софарма.

        Много мътно тук, ама от друга страна в мътна вода големи риби се ловят
        Успех!

        Коментар


        • Полакс, тук набих днес парите от софарма.

          Коментар


          • Бик - това е въпрос на сметки. По някои позиции даже 10% под бид-а ги смятам, особено на рехава позицияи по-голям пакет. Предпочитам да знам какво бих имал при моя разпродажба, естествено смятано при спокоен пазар. Понякога платформата ми ги смята с над 10% повече от моите сметки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

              Дори също допускам вероятността, същата тази свързана фирма да сваляше днес цената продавайки.
              Някой помислили ,че скоро Фармата може да си върне акциите в рамките на Х месеци на доста по ниска цена от Доверие и да мине 30% ....
              След време ще се надуе цените на над тези нива и фирмата бушон да излезе на плюс....
              Не е препоръка...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                Ако някой може да ми обясни пазарната логика на някой най вероятно свързана фирма да купи над милион акции на 2.04 лв за собствена сметка от Софарма миналата седмица. А след това да падаме така днес с много по малко оборот.
                Дори също допускам вероятността, същата тази свързана фирма да сваляше днес цената продавайки.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                  Най-добрата оценка я дава пазара. Щом никой не е склонен да даде толкова пари, значи не струва толкова. Аз като си смятам акциите, ги смятам по бида, не по аска. Ако тръгна да продавам панелка в Обеля и и забия цена един милион, значи ли че съм милионер? Ако намеря купувач да го купи на толкова, значи съм
                  Това пък е пълна глупост! И колко пъти на ден го правиш това упражнение?
                  Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                    johny-bravo, чел ли си оценките на мениджмънта за бизнеса на Доверие в отчетите му? Хайде виж ги първо и тогава прави такива заключения. Аз на Донев му вярвам, но тези отчети ме караха да продължавам да купувам и на по-високи цени
                    Най-добрата оценка я дава пазара. Щом никой не е склонен да даде толкова пари, значи не струва толкова. Аз като си смятам акциите, ги смятам по бида, не по аска. Ако тръгна да продавам панелка в Обеля и и забия цена един милион, значи ли че съм милионер? Ако намеря купувач да го купи на толкова, значи съм

                    Коментар


                    • Сега се замислих, че писах на ДВИ-то на Доверие дали може да ми предостави изчисленията на този независим оценител и тя каза, че няма такава практика и не могат да ми ги предоставят. Замислям се, че би трябвало да ги предоставят защото аз реално на тяхна база взех инвестиционно решение. Вие какво мислите?
                      мисля, си например, че като си продал не си губи още времето ами мисли за нови ракетни книжа, защото ако има корекция мисля, че няма да свърши нито за 1 ден, нито за 1 седмица а ще се мота с месец поне, така че ползвай времето да мислиш за следващия ход)))))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Сега се замислих, че писах на ДВИ-то на Доверие дали може да ми предостави изчисленията на този независим оценител и тя каза, че няма такава практика и не могат да ми ги предоставят. Замислям се, че би трябвало да ги предоставят защото аз реално на тяхна база взех инвестиционно решение. Вие какво мислите?
                        Keep going ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                          добавката на BB50 също залужава внимание
                          За мен лично,тя трябва да е в центъра на внимание...

                          Коментар


                          • добавката на BB50 също залужава внимание
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Ако се опитам да си обясня нещата от гледна точка на купувачите си мисля, че виждат акция свързана с г-н Донев, която на фона на информацията в отчетите виждат акция с форуърд ПЕ към 8 и висока оценка на бизнесите по метода на дисконтираните парични потоци. (Тук въпросът е доколко това е така и мисля, че ще разберем повече на ОСА на Доверие)

                              Продавачите са бивши купувачи, които се надявахме на чудо и 4 лв цена на търгово. Осъзнахме, че няма как да стане и бързи спекуланти решиха да излизат. Това си мисля ще продължи до момента, в който спекулантските пари преминат в купувачите от първия абзац. Вече виждаме 2 дена такова развитие, като днес беше силно изразено.

                              Колкото повече падат цените, толкова първата група ще се увеличава, а втората намалява. Къде е равновесната точка... Божа работа
                              Keep going ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                                Ако някой може да ми обясни пазарната логика на някой най вероятно свързана фирма да купи над милион акции на 2.04 лв за собствена сметка от Софарма миналата седмица. А след това да падаме така днес с много по малко оборот.
                                http://www.investor.bg/novini-i-anal...akciia-139634/

                                Прочети тази статия от 2012 г.

                                П.П. Такива има и още и според мен е хубаво всички тук да ги прочетат. Отделно от това, сигурно някой е купувал за милиони и Химимпорт да кажем на 10 лв., но това не попречи цената да стигне под 70ст.!
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X