IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Уведомяваме Ви, че с решение № 580 от 30.05.2017 г. на „Комисия за защита на конкуренцията“, получено в „Доверие Обединен Холдинг“ АД на 08.06.2017 г. се разрешава концентрацията между предприятия, която ще се осъществи чрез придобиване на пряк едноличен контрол от страна на „Доверие Обединен Холдинг“ АД, ЕИК 121575489 върху „Веко“ ЕООД, ЕИК 110506520.

    Коментар


    • Мисля, че относително лесно би трябвало да се види дъното тук. В даден момент и при цена, която го устройва, най-вероятно Донев ще подкрепи с много сериозни бидове или пакетни сделки. Всички останали опити ги тълкувам като падащи ножове, стреляне в тъмна стая и т.н.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Евала 500 хил.лв. се завъртяха за 3 дни само по тази позиция, а нямало пари на БФБ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pimp
          Абе кой ги поема тези стотици хиляди акции от три дена
          Минахме на риторични ли въпроси!?!?! Нали сам каза, че си един от поемателите!?!?)))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
            Абе кой ги поема тези стотици хиляди акции от три дена
            Спекулантите който продадоха на над 2 лв сега си мислят че ще иде акцията пак над 2 лв....

            Коментар


            • Ceneto - може вече да отбележиш че първото изчислено ниво на фибоначи (1,62) е вече достигнато (което постнахме още преди обяд) !!!!! Можеш да постнеш чарта в youtube, на онзи игралец, да видим как ще ни опровергае))))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Абе кой ги поема тези стотици хиляди акции от три дена

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  Като си представя, че най-вероятно това ще се случи и при всички останали позиции при следваща криза и лошо ми става! Аз кризата от 2008 не съм я видял и сега тренирам...
                  Да така е, и от "рози" ще станат на "шитове"

                  Коментар


                  • 15%- Не слагай всички ценни книжа под един знаменател! Има ценни книги има и картони))))) Има доказани акции, които вървят напред и по време на криза. Дават и дивиденти. Софарматрейдингът е типичен пример. Те няма да имат такъв спад като спекулативните избушеняци))))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Като си представя, че най-вероятно това ще се случи и при всички останали позиции при следваща криза и лошо ми става! Аз кризата от 2008 не съм я видял и сега тренирам...
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Най не обичам това разтягане на ластици на БФБ. Защо ви трябваше да надценявате акцията, та сега слизането да е толкова грозно?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Не заблуждавам. Проверих, изчисленията са верни, резултата е както го написах. Направило съм закръгление на едно място до с'тинка)))). Нивата ги знаеш: 62% и 1-62%=38%!!! Но се смятат от разликата между мин и макс., а не от абсолютната стойност.)))
                          Технически 33% е първата спирка ...
                          При мен е 1,50-1,55 ..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta
                            Преци , защо заблуждаваш публиката? Виж че си излизат фиго-миго нивата , м- от 2,25 - 23,6 % и я докарахме 1,703 Останаха ми 1350бр до въстановяването им от ср. излизане 2,15 !
                            Не заблуждавам. Проверих, изчисленията са верни, резултата е както го написах. Направило съм закръгление на едно място до с'тинка)))). Нивата ги знаеш: 62% и 1-62%=38%!!! Но се смятат от разликата между мин и макс., а не от абсолютната стойност.)))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                              Тая позиция разби нервната система на спекулантите
                              Грубо е да злорадстваш.

                              Коментар


                              • Тая позиция разби нервната система на спекулантите
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X