Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (5DOV / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

следващите няколко отчета ще покажат...
    ОД дали няма да загуби контрола ако продължи да разпродава?!

Коментар

• Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

няма как, но като разгледаш кредитния портфейл на банката в отчета, ще видиш, че кредитите към предприятията от засегнатите сектори са пренебрежимо малки
      следващите няколко отчета ще покажат...
      fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

• Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

а ковид отчетен ли е "в прогнозата на самата банкова институция"?
        няма как, но като разгледаш кредитния портфейл на банката в отчета, ще видиш, че кредитите към предприятията от засегнатите сектори са пренебрежимо малки

Коментар

• Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение
          Особено много ми харесва тази част от консолидирания годишен отчет:

В резултат от прогнозираните приходи и разходи очакваме консолидирана печалба на холдинга, която постепенно нараства от 50 млн.лв до ниво от 80 млн. лв. в края на периода.

с това уточнение:

В частта по прогнозата на нетния доход от банкови операции сме изходили от предоставена прогноза от самата банкова институция. Тя е разработена непосредствено в периода преди влизането на ДОХ АД в управлението и се базира основно на исторически данни. С оглед на принципа за максимална предпазливост сме я възприели въпреки, че очакваме новия мениджмънт да реализира реформи, които да доведат до подобряване на финансовите резултати от банкова дейност в следващите години.

а ковид отчетен ли е "в прогнозата на самата банкова институция"?
          fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

• Особено много ми харесва тази част от консолидирания годишен отчет:

В резултат от прогнозираните приходи и разходи очакваме консолидирана печалба на холдинга, която постепенно нараства от 50 млн.лв до ниво от 80 млн. лв. в края на периода.

с това уточнение:

В частта по прогнозата на нетния доход от банкови операции сме изходили от предоставена прогноза от самата банкова институция. Тя е разработена непосредствено в периода преди влизането на ДОХ АД в управлението и се базира основно на исторически данни. С оглед на принципа за максимална предпазливост сме я възприели въпреки, че очакваме новия мениджмънт да реализира реформи, които да доведат до подобряване на финансовите резултати от банкова дейност в следващите години.

Коментар

• От утре вече ще може да търгуват артията ОД и всичко около него

Коментар

• Първоначално изпратено от Brassob Разгледай мнение
                И аз се пробвам да допълня още малко с 15К акции...ама надали.
                Добре дошъл на борда, ама новичък ми се струваш.... дали не си някой стар герой с нов ник.... разкажи ни малко за себе си

Коментар

• Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

Големия оборот винаги е добра новина.. Нали това искаме - търговия, ликвидност, обороти.. А иначе и купувача и продавача вероятно си имат своите аргументи.
                  точно така, освен пазарна оценка продавача може да продава при нужда, докато за купувача тази възможност отпада

Коментар

• Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

Ако,ако, ако..... не се ли питаш кой е купувача и защо купува и колко би купил? Според мен е добър сигнал за акцията.
                    Продавача съм сигурен че има още ....но купувача не иска още на тази цена...това е моментната логика....? Ако е чичо защо продава с 10 стинки по нагорЕ...?

Коментар

• И аз се пробвам да допълня още малко с 15К акции...ама надали.

Коментар

Ако,ако, ако..... не се ли питаш кой е купувача и защо купува и колко би купил? Според мен е добър сигнал за акцията.
                        Големия оборот винаги е добра новина.. Нали това искаме - търговия, ликвидност, обороти.. А иначе и купувача и продавача вероятно си имат своите аргументи.

Коментар

• Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          60 к на тезгяфа на 3,41.....Кой е продавача...Ако са фондовете лошо имат много и бягат ,ако е Донев още повече...?

Коментар

• 60 к на тезгяфа на 3,41.....Кой е продавача...Ако са фондовете лошо имат много и бягат ,ако е Донев още повече...?

Коментар

Както е било неразумно да се купува на 7 лв при наближаваща коронавирус криза, така сега е неразумно да се продава на тия смешни цени /не само тук/ при почти възстановен пазар по света. Един ден цените пак ще станат 7 лв, че и много повече, но ти пак ще си наблюдател. Успех.
                              Къци, ти ли си?

Коментар

• Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

Xaxaxa. Разправяй го на тия, купили на 7лв. Да ги успокоиш Как да си купиш банка на 8ми септември 44та. Евала момци
                                Както е било неразумно да се купува на 7 лв при наближаваща коронавирус криза, така сега е неразумно да се продава на тия смешни цени /не само тук/ при почти възстановен пазар по света. Един ден цените пак ще станат 7 лв, че и много повече, но ти пак ще си наблюдател. Успех.

Коментар

Working...
                                X