Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

В последните дни, предполагам, купува предимно фондът на г-н Василев. Той не е балък, но трябва да купува.

"Гут пойнт", съгласен съм, че може да е фонда. Поне фонда ще има определени права, с които да запише при увеличението. Всъшност засягана ли е темата до сега за това, ако фонда има акции задължително ли е да използва правата за записване на акциите които има и съответно да запише?

Коментар

• Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

Тоест купуващите последната седмица и нещо са балъци? Ако е са 1,2 ст това означава 4.30, но пазара друго казва. Не зная, чудя се каква е играта, ако правата ще са толкова евтини цената да е такава като в момента?
      В последните дни, предполагам, купува предимно фондът на г-н Василев. Той не е балък, но трябва да купува.

Коментар

• Тони, следващите постове / без мапа / са същите с други думи правата 1 ст. половин стотинка не бе юнаци чичо ще ви подари направо на кой колкото иска акции и те така в понеделник ще ви гледаме сеира

Коментар

Аз, не виждам как правата ще са повече от 1 - 2 стотинки. НО пазарът ще покаже.
          Тоест купуващите последната седмица и нещо са балъци? Ако е са 1,2 ст това означава 4.30, но пазара друго казва. Не зная, чудя се каква е играта, ако правата ще са толкова евтини цената да е такава като в момента?

Коментар

10-15 според мен

Коментар

• Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              И какво ще стане с цената на правата, които ти позволяват да купиш на 4,20?

Коментар

• Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

...Най-голямата заблуда в темата беше, че докато не мине увеличението нищо няма да се случи....
                Не сте прав, аз мисля че след като се инициира процедурата по увеличение и разбрахме цената, а и видимо ОД оттегли ордерите продава нагоре - едва тогава се появиха по-смели купувачи. Разбира се последните дни и етф-а мина от страната на купувачите

Коментар

• Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  И какво ще стане с цената на правата, които ти позволяват да купиш на 4,20?
                  10-15-20-30-? стотинки как дойде... Най-голямата заблуда в темата беше, че докато не мине увеличението нищо няма да се случи.... защо .. защото на някой му се иска

Коментар

• И какво ще стане с цената на правата, които ти позволяват да купиш на 4,20?
                    Life won't wait for you.

Коментар

Интересно, ако др седмица пак запишат няколко милиона дяла...
                      Всичко ще откачи

Коментар

Интересно, ако др седмица пак запишат няколко милиона дяла...
                        дано

Коментар

• Интересно, ако др седмица пак запишат няколко милиона дяла...

Коментар

• Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

До 6лв може и да ги осигури.
                            Да, до 6 лв. може и да стане работата

Коментар

• Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

не вярвам...
                              До 6лв може и да ги осигури.

Коментар

• Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

Ако чичо не се смили над него.. няма кой
                                не вярвам...

Коментар

Working...
                                X