IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Mистър Профит, спирай да се чудиш и дали да не вземеш да смениш кончетата.?!?? защото може още време да има чуденки а на други места да има растежи!?... виж темата на хима)))) Отговорило съм ти там (объркало съм темите докато съм преглеждало и други мнения) ))))

    Преци , защо заблуждаваш публиката?
    Виж че си излизат фиго-миго нивата , м- от 2,25 - 23,6 % и я докарахме 1,703

    Останаха ми 1350бр до въстановяването им от ср. излизане 2,15 !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
      не, основния ми пакет си седи... при мен е по-сложно чувствам се много свързан с тази акция и вчера моя приятел яко се развилня в София като падна под 2 лв
      Мнението ми е да попиташ на лични Фортис ,Инта ,голямата мечка и Вале 1 и ще получиш читав съвет , всеки един от тези четирима има различна насоченост ...
      От пишещите тук повечето са субективни ,едните са купили ,другите искат да продадат и могат да те пуснат по ските....
      Мойте мнения са моментната картинка на борсата ,утре може и да е различно....и в повечето случай е контрапункт на мнозинството,което се е самозабравило.......
      Действително положението не е розово..

      Коментар


      • не, основния ми пакет си седи... при мен е по-сложно чувствам се много свързан с тази акция и вчера моя приятел яко се развилня в София като падна под 2 лв
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

          Тук си мисля, че г-н Донев може би ни казва "Вижте къде инвестирам и ако ми вярвате ме следвайте" В този ред на мисли си мисля, че е много добре да имаме акции там.
          Продаде ли в Доверие....?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
            Въпрос:
            Как се правят 150 000 за 2 дни?

            Вътрешна информация по чл. 4 от Закона срещу пазарните злоупотреби с финансови инструменти 14:15
            Уведомяваме Ви, че на 07.06.2017 год. в „Софарма” АД постъпи Уведомление за разкриване на дялово участие по чл. 145 от ЗППЦК от „Донев инвестмънтс холдинг“ АД за покупката на 503 000 броя акции, представляващи 0.37% от капитала на дружеството. В резултат на сделката дяловото участие на „Донев инвестмънтс холдинг“ АД в капитала на „Софарма” АД достигна 25.15%.
            Тук си мисля, че г-н Донев може би ни казва "Вижте къде инвестирам и ако ми вярвате ме следвайте" В този ред на мисли си мисля, че е много добре да имаме акции там.
            Keep going ...

            Коментар


            • Сашко за синергона те поадравихме, а за доверието как се справи, успя ли да излезеш преди да стане "камънитьЕ падат"))))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                това не е за тази тема, но може да има връзка - Донев е купил на 01.06.2017 11:53
                503000 по 3.98

                милиш, че е продал после
                05.06.2017 12:49
                255800 по 4.300 ?
                Опа, малко недоглеждане за темата, не знам защо прочетох "Доверие". Извинявам се, сметките спрямо цените на Доверие. Ако е продал, би трябвало да се пусне подобно уведомление, значи най-вероятно до момента не е...
                И все пак, периодите като че ли съвпадат, вероятно с парите от "Доверие" е купил "Софарма"...
                Last edited by TheSkorpion; 08.06.2017, 14:43.
                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                  това не е за тази тема, но може да има връзка - Донев е купил на 01.06.2017 11:53
                  503000 по 3.98

                  милиш, че е продал после
                  05.06.2017 12:49
                  255800 по 4.300 ?
                  добавка по тема - почти съм сигурен, че не е продал ... а ти говориш, за нарастване на портфейл....ще има печалба само ако продаде

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                    Мислил съм и по този въпрос и си има резон. Затова писах, че тук се преплитат толкова много и интересни неща, че да видим къде ще му излезе края.
                    436 сделки от началото на месеца!!! Голям оборот и сделки просто не е за вярване . Само хим е пред доверие по брой сделки!


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                      Въпрос:
                      Как се правят 150 000 за 2 дни?

                      Вътрешна информация по чл. 4 от Закона срещу пазарните злоупотреби с финансови инструменти 14:15
                      Уведомяваме Ви, че на 07.06.2017 год. в „Софарма” АД постъпи Уведомление за разкриване на дялово участие по чл. 145 от ЗППЦК от „Донев инвестмънтс холдинг“ АД за покупката на 503 000 броя акции, представляващи 0.37% от капитала на дружеството. В резултат на сделката дяловото участие на „Донев инвестмънтс холдинг“ АД в капитала на „Софарма” АД достигна 25.15%.
                      това не е за тази тема, но може да има връзка - Донев е купил на 01.06.2017 11:53
                      503000 по 3.98

                      милиш, че е продал после
                      05.06.2017 12:49
                      255800 по 4.300 ?

                      Коментар


                      • Мислил съм и по този въпрос и си има резон. Затова писах, че тук се преплитат толкова много и интересни неща, че да видим къде ще му излезе края.
                        Mистър Профит, спирай да се чудиш и дали да не вземеш да смениш кончетата.?!?? защото може още време да има чуденки а на други места да има растежи!?... виж темата на хима)))) Отговорило съм ти там (объркало съм темите докато съм преглеждало и други мнения) ))))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Въпрос:
                          Как се правят 150 000 за 2 дни?

                          Вътрешна информация по чл. 4 от Закона срещу пазарните злоупотреби с финансови инструменти 14:15
                          Уведомяваме Ви, че на 07.06.2017 год. в „Софарма” АД постъпи Уведомление за разкриване на дялово участие по чл. 145 от ЗППЦК от „Донев инвестмънтс холдинг“ АД за покупката на 503 000 броя акции, представляващи 0.37% от капитала на дружеството. В резултат на сделката дяловото участие на „Донев инвестмънтс холдинг“ АД в капитала на „Софарма” АД достигна 25.15%.

                          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

                            Отчетете, че всичко това с КЗК, търгови ти т.н. може да е било "партенка" за да се раздвижи акцията след като беше смачкана. Има и такъв вариант, който не е за изключване. Като го мисля, за мен това е случая.
                            Мислил съм и по този въпрос и си има резон. Затова писах, че тук се преплитат толкова много и интересни неща, че да видим къде ще му излезе края.
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                              Като видях и вашите мнения си мисля, че в диапазона 1.70-1.00 може да е дъното. Какво да направя в този случай като не съм сигурен? Чакам си модела да ми даде вход и действам... може да не успея от първия, втория или третия път, но в даден момент ще се закача и при риск/риуорд 1:5 все ще изкарам нещо си мисля.
                              Отчетете, че всичко това с КЗК, търгови ти т.н. може да е било "партенка" за да се раздвижи акцията след като беше смачкана. Има и такъв вариант, който не е за изключване. Като го мисля, за мен това е случая.

                              Коментар


                              • От понеделник са минали около 200 хиляди акции така че много акции са минали. В един момент става евтино и изгодно за влизане и ако няма много за чистене ще намерим точката на равновесие. Това е положението! Няма конспирации, няма бушони, а намаляване на риска от дребните риби.

                                Коментар

                                Working...
                                X