IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мом4ета не ви ли притесняват задълженията 112 милки и никаква EBITDA ??? Как мислят да връщат вси4ки тези дългове ...само 4 милиона лихви имат годишно .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
      Много добро начало! Аз съм заредил портфейла Да видим как ще реагира пазара следващата седмица

      Не е препоръка!
      Това е единствената акция,която ме е разочаровала до момента....но да видим

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
        Тук на печалба ли излязохме
        Много добро начало! Аз съм заредил портфейла Да видим как ще реагира пазара следващата седмица

        Не е препоръка!

        Коментар


        • Тук на печалба ли излязохме

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Бог да ма прости ама в Лидъл съм ходил веднъж и изпаднах в потрес.Там просто няма какво да си купя.Кауфланд са малко по добре ама и там същата работа.На етикета една цена на касата друга.От там си купувам понякога хляб тоалетна хартия и четки за зъби както и прах за пране и сапуни.Друго няма какво
            Ти си знаеш...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
              Tова откровена глупост!!!!

              И какво да останем в ръцете на местните си мурти - кожодери - л.йняните ЦБА, Фантастико, БМБ и други местни хайдуци... Сакън да не се разчупи феодалния модел на "модерна БГ експлоатация"...

              Колко пъти са те "цакали" в Кауфланд или Лидъл на касата??? НУЛА! НИКОГА!
              А всяка трета покупка (артикул, не сметка) в ЦБА например е с измама в ущърб на потребителя!!!!

              От гледна точка на БГ потребителя западните дискаунтъри определено са "златно" попадение!
              Хич и не ми пука (нито на майка ми, баба ми и прочее възрастни хора, дето едва оцеляват в тази хищническа "БГ ПСЕВДО пазарна икономика) дали Лидл "извивал" ръцете на т.н."БГ производител"!!!
              Бог да ма прости ама в Лидъл съм ходил веднъж и изпаднах в потрес.Там просто няма какво да си купя.Кауфланд са малко по добре ама и там същата работа.На етикета една цена на касата друга.От там си купувам понякога хляб тоалетна хартия и четки за зъби както и прах за пране и сапуни.Друго няма какво

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                Я, ние да не се окажем комшии се теб
                То този магазин е май само един?
                Дианабад....

                И добре, че есамо един!!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                  [B] БМБ и други местни хайдуци...
                  Я, ние да не се окажем комшии се теб
                  То този магазин е май само един?
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Ако е вярно това е чудесна новина.От сърце желая на били мили кауфлантери лидъли пенета и всякаква подобна гмеж да си вдигат гащите да си вземат чантите.Фалит.Това да се омита от България
                    Tова откровена глупост!!!!

                    И какво да останем в ръцете на местните си мурти - кожодери - л.йняните ЦБА, Фантастико, БМБ и други местни хайдуци... Сакън да не се разчупи феодалния модел на "модерна БГ експлоатация"...

                    Колко пъти са те "цакали" в Кауфланд или Лидъл на касата??? НУЛА! НИКОГА!
                    А всяка трета покупка (артикул, не сметка) в ЦБА например е с измама в ущърб на потребителя!!!!

                    От гледна точка на БГ потребителя западните дискаунтъри определено са "златно" попадение!
                    Хич и не ми пука (нито на майка ми, баба ми и прочее възрастни хора, дето едва оцеляват в тази хищническа "БГ ПСЕВДО пазарна икономика) дали Лидл "извивал" ръцете на т.н."БГ производител"!!!
                    Last edited by chronos; 30.04.2014, 12:00.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Практикер - фалира, Баумакс - се изтегля
                      Ако е вярно това е чудесна новина.От сърце желая на били мили кауфлантери лидъли пенета и всякаква подобна гмеж да си вдигат гащите да си вземат чантите.Фалит.Това да се омита от България
                      Last edited by chronos; 30.04.2014, 11:59.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Практикер - фалира, Баумакс - се изтегля
                        Практикер е купен от Технополис и продължава, за Баумакс няма нищо потвърдено.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 123456 Разгледай мнение
                          От Софарма постояно разтоварват самосвала Донев холдингс също Явно ги прехвърлят в офшорки
                          Очевидно е ,че другаря Донев иска да източи най-ценните активи Медиката ,болниците

                          П.С На никой от олигарсите на БФБто не може да се има доверие всеки гледа да си напълни жобчето .
                          а добър ден. ти ако на тях разчиташ....
                          търгувай си акцийките и внимавай в картинката

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Практикер - фалира, Баумакс - се изтегля
                            Остава Бриколаж
                            Алуминиеви радиатори

                            Коментар


                            • Практикер - фалира, Баумакс - се изтегля

                              Коментар


                              • От Софарма постояно разтоварват самосвала Донев холдингс също Явно ги прехвърлят в офшорки
                                Очевидно е ,че другаря Донев иска да източи най-ценните активи Медиката ,болниците

                                П.С На никой от олигарсите на БФБто не може да се има доверие всеки гледа да си напълни жобчето .
                                Game Over...

                                Коментар

                                Working...
                                X