IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
    И аз се чудя някой разтоварва и най вероятно е Донев
    Все си мисля че пакет ще минава но да видим.

    Много евтино стана поне по мои сметки

    Ако някой купува да каже. Последно ми продаваха от Карол и то по малко от тук от там.


    Имам акции! Не е препоръка!
    И аз понатрупах..пък ще видим
    Алуминиеви радиатори

    Коментар


    • Някой да е ходил на ОСА? Гледам нещо се говори за нови бонуси при евентуални печалби Само така!

      Не е препоръка!

      Коментар


      • Вероятно разпродава някой от директорите - щото бонус от 1% от печалбата + 3 000 месечна заплата му се вижда малко!!!

        Нямам нищо против да са добре платени! Така и трябва да е! НООООО! Да реализират резултати!!!!!!

        И поне малко за акционерите да има!

        Тея хубавци един единствен път са давали дивитдент за последните 10 години - 5 стотинки на кация!

        Разбира се, коментарът ми НЕ Е инвестиционна препоръка!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
          И аз се чудя някой разтоварва и най вероятно е Донев
          Все си мисля че пакет ще минава но да видим.

          Много евтино стана поне по мои сметки

          Ако някой купува да каже. Последно ми продаваха от Карол и то по малко от тук от там.


          Имам акции! Не е препоръка!
          В петък са ми продавали Елана

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            Кой продава тук, колко има и какъв му е зора
            пп И дивидент трябва да влезе тук от Софарма трейдниг

            И аз се чудя някой разтоварва и най вероятно е Донев
            Все си мисля че пакет ще минава но да видим.

            Много евтино стана поне по мои сметки

            Ако някой купува да каже. Последно ми продаваха от Карол и то по малко от тук от там.


            Имам акции! Не е препоръка!

            Коментар


            • Кой продава тук, колко има и какъв му е зора
              пп И дивидент трябва да влезе тук от Софарма трейдниг

              Коментар


              • Тук участието в сф трейдинга да не достигне капитализацията на холдинга

                пп леко коригирах, че обърках сметките на първо четене

                Коментар


                • В доклада пише 4те големи акционера кой колко има всяко тримесичие

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                    Не знам кой си играе с цената но определено няма да продавам Може би се чака нов пакет да мине на ниски нива

                    Не е препоръка!
                    Едно време /преди година някъде/, когато цената бе 0,82-0,85 се интересувах от тази позиция. Тогава продаваше Донев, който както се сещате има мноооого бройки. Сега не знам какво е положението, но предполагам, че има още и съответно той натиска цената.

                    Само предположение, без препоръки...
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Аз взимах мисля, че по 80 стотинки, после пак допълвах...общо взето е дългосрочно..ще видим
                      Алуминиеви радиатори

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barmil Разгледай мнение
                        И аз съм на твоето мнение. Може би ще допълвам и аз ако падне цената около 90 стотинки.
                        то ако иде на 90 стинки и аз ще се включа и то дългосрочно и с доста по-голяма бройка от сегашната с която присъствах по позицията

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                          Нищо не продавам, а дори мисля да допълвам Не знам кой си играе с цената но определено няма да продавам Може би се чака нов пакет да мине на ниски нива

                          Не е препоръка!
                          може и да си прав,аз си взех тук на емоция с леко спекулативна цел(на 1.25 ми беше средната) и го разкарах чак сега.Това ми е първата позиция,която затварям на загуба от доста месеци насам....ама какво да се прави има ги и такива моменти

                          Коментар


                          • И аз съм на твоето мнение. Може би ще допълвам и аз ако падне цената около 90 стотинки.
                            Алуминиеви радиатори

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                              *бах това Доверие добре че го разкарах.....
                              Не е Препоръка!!!

                              Нищо не продавам, а дори мисля да допълвам Не знам кой си играе с цената но определено няма да продавам Може би се чака нов пакет да мине на ниски нива

                              Не е препоръка!

                              Коментар


                              • *бах това Доверие добре че го разкарах.....
                                Не е Препоръка!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X