IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • имам чувството, че тук на чичо Оги му е още трудно да казва какво да става! Та те едва наскоро разместиха управниците на дружеството! Не знам Радосвет ли не иска да работят заедно или..... но тук определено СФАРМ не се е развихрила - има няккакви пречки!
    Друг актив, ако не се лъжа, е над 1млн. акции от СФТРД от които ще вземат хубав дивидент

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
      Има ли фенове останали по тази позиция? Само делът на Доверие в Медика е по скъп от цялата група. По груби сметки ДОХ държи около 75% от Доверие Капитал а Доверие Капитал държи около 84% от Медика. А има още доста добри активи според мен.

      Излязохме и на печалба!


      Не е препоръка! Имам акции!
      Не може да се прави такова сравнение понеже делът в Медика е само едната страна на баланса - актив. А от другата - пасива, стоят многомилионни дългове.. направо ум да ти зайде Затова и отказах да купя пакет който ми предлагаха тук на 95 ст. Да, може и да качи, но проблемите пред холдинга са значителни.. не че другаде са по-малки, но... въпрос на преценка
      - тук добър актив е мажоритара .. дано измисли нещо хубаво
      Успех!
      Last edited by Батя; 28.08.2014, 12:33.

      Коментар


      • Има, има - седим и чакаме. Все ще изгрее слънцето на тази улица.

        Коментар


        • Има ли фенове останали по тази позиция? Само делът на Доверие в Медика е по скъп от цялата група. По груби сметки ДОХ държи около 75% от Доверие Капитал а Доверие Капитал държи около 84% от Медика. А има още доста добри активи според мен.

          Излязохме и на печалба!


          Не е препоръка! Имам акции!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
            Не е само Донев - като гледам и председателя на надзорния съвет си е продал акциите .
            Кога е имал? Аз не виждам да е имал акции скоро!

            Само Донев купува/продава за ликвидност!

            Не е препоръка!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
              Най големият продавач е ясен - Донев! Мисля че при тази ниска ликвидност, тези негови продажби натежават.

              Защо продава за да сваля цената??? Някакъв пакет ли ще минава или просто осигурява ликвидност за да запази Доверие в трите индекса. Самият факт че Доверие е в три индекса говори за мен много. Компанията за мен ще направи добра година и знак за бъдещ подем.


              Не е препоръка!
              Не е само Донев - като гледам и председателя на надзорния съвет си е продал акциите .

              Коментар


              • Най големият продавач е ясен - Донев! Мисля че при тази ниска ликвидност, тези негови продажби натежават.

                Защо продава за да сваля цената??? Някакъв пакет ли ще минава или просто осигурява ликвидност за да запази Доверие в трите индекса. Самият факт че Доверие е в три индекса говори за мен много. Компанията за мен ще направи добра година и знак за бъдещ подем.


                Не е препоръка!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                  не си ли забелязал, че аз роптая само когато нещата станат ненормални?!
                  Така де....Последните 6 години са такива...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Че ти кога си спрял.....?
                    не си ли забелязал, че аз роптая само когато нещата станат ненормални?!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                      Ами има много за разпродаване.
                      какво означава това?

                      Коментар


                      • Ами има много за разпродаване.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                          Баси , кой е тоя изрод дето така натиска тука!

                          Почвам яко да се нервирам вече!
                          Че ти кога си спрял.....?

                          Коментар


                          • Баси , кой е тоя изрод дето така натиска тука!

                            Почвам яко да се нервирам вече!

                            Коментар


                            • Само Гошо ли ходи по събрания вече?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barmil Разгледай мнение
                                И аз понатрупах..пък ще видим
                                Има потенциал пък какво ще стане Аз съм дългосрочен с доста висок таргет и средна малко над 1 лв

                                Успех!!! Не е препоръка!

                                Коментар

                                Working...
                                X