IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    То 400 че ще стане ще стане - ама няма да стане заради сделки по 100 лв. Предполагам че до няколко месеца, а може и по-скоро, половината от биковете в този форум ще продават - бая по-големи суми и то на по-ниски цени
    какво говориш бе човек?!?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Мен лично не ме интересува каква е причината. Беше ми интересно защо виждате конспирация
      Теб ти е интересно и защото не си страна по сделката.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
        Не , това е някоя мечка която гони Софикс 400
        То 400 че ще стане ще стане - ама няма да стане заради сделки по 100 лв. Предполагам че до няколко месеца, а може и по-скоро, половината от биковете в този форум ще продават - бая по-големи суми и то на по-ниски цени

        Коментар


        • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
          сега се стих каква може да е причината за разпродажбите...просто Импето си чисти горниците над СЕКСИ бройките които има....например от 340 на трейдинга той чисти 7 и остава с атрактивните 333....същата процедура минава и по другите позиции.....и ние в последствие се чудим каква е причината за тези сделки
          Не , това е някоя мечка която гони Софикс 400

          Коментар


          • Мен лично не ме интересува каква е причината. Беше ми интересно защо виждате конспирация

            Коментар


            • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
              сега се стих каква може да е причината за разпродажбите...просто Импето си чисти горниците над СЕКСИ бройките които има....например от 340 на трейдинга той чисти 7 и остава с атрактивните 333....същата процедура минава и по другите позиции.....и ние в последствие се чудим каква е причината за тези сделки

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                То не е и последна - тези сделки са направени в три без нещо.
                сега се стих каква може да е причината за разпродажбите...просто Импето си чисти горниците над СЕКСИ бройките които има....например от 340 на трейдинга той чисти 7 и остава с атрактивните 333....същата процедура минава и по другите позиции.....и ние в последствие се чудим каква е причината за тези сделки

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                  Че кой фонд оценява на последна цена?
                  То не е и последна - тези сделки са направени в три без нещо.

                  Коментар


                  • .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Blackhat Разгледай мнение
                      Да ви осветля щото явно никой не се е сетил
                      некой фонд меринджей нагласят цената на която се осчетоводяват изкупуват/емитират дяловете на договорните им фондове.
                      те оценяват по средни цени. тези сделки не променят нищо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Хич не си правя майтап. Според теб каква е целта на човек който прави сделки за десетки лева?
                        Като ги погледнах сега бяха по стотина лева по-скоро. А ти колко мислиш че е средния портфейл на БФБ спекулант. някъде между 5 и 10 бона. По-скоро към то 5.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Хич не си правя майтап. Според теб каква е целта на човек който прави сделки за десетки лева?
                          Да ви осветля щото явно никой не се е сетил
                          некой фонд меринджей нагласят цената на която се осчетоводяват изкупуват/емитират дяловете на договорните им фондове.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Според мен просто някой се е притеснил и си е намалил всичките позиции които има като е продал на купува. Аз защо казвам че идеята че има някаква конспирация е смешна - става дума за колко 500-600 лева пуснати на оферти купува. Аз дори не ги бях забелязал до като не прочетох тук.
                            той голям портфейл ще трябва да има този симпатяга щом намалява риска с продажби за 60-100 лева на позиция че то само таксите ще го пребият като процент от сделките...пък за загуби не знам дали ще му остане мегдан

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Ти майтапиш ли се. Ако някой иска нарочно да свали индекса може да го направи без проблеми. Ако това днес е такъв опит е супер неграмотно направен.
                              Хич не си правя майтап. Според теб каква е целта на човек който прави сделки за десетки лева?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                                никой не твърди че е грамотно....а просто че се направи такъв опит....само ми е чудно в действителност кой би се вързал на такъв евтин и елементарен приличащ на изцепка вариант
                                Според мен просто някой се е притеснил и си е намалил всичките позиции които има като е продал на купува. Аз защо казвам че идеята че има някаква конспирация е смешна - става дума за колко 500-600 лева пуснати на оферти купува. Аз дори не ги бях забелязал до като не прочетох тук.

                                Коментар

                                Working...
                                X