IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Просто ти се чудя, бе мен. Като те дразни играта защо я играеш? На мен илюзиите за бързо забогатяване на БФБ угаснаха преди доста години.Сега просто гледам парите ми растат с по-бързи темпове от алтернативите. И гледам да внимавам.
    Това за Петрол не го приемай лично.Всички сме го преживяли.Както казвах на Жеката преди време относно КАМ - моята обица е ХДПАТ.
    Играя защото чакам моето време....
    моето време е към Софикс 400-430...даже и по надолу....
    Докато борисоф е на власт ,борсата няма да се качи със йота....
    Значи може да играем с чакане на по добри цени за покупки ....и на покачване на отделни акции.... а и на отделни моменти когато няколко изкукуригали бика се напълнят до шушка....
    А истината е че държавата се затваря в себе си и почва да се децентрализира....
    Всеки работи за себе си....
    Петрол ако си прав ще видим цени от 30 ст ,тогава ще купувам ако аз съм прав няма да ги видим....ама аз ти вярвам и не купувам в момента....
    П.П. забравих да попитам ами като ДАУ иДАХ се срутят до година с 25-30 % най малко какво ще правим тогава....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Нали си чул , когато предскажеш падането на Рим искаш и да го видиш и да участваш .....
      що така се нервиш бе Греъмчо и теб ли те хватна слънчевите замаяния.....за бързо забогатяване на БФб ,една умираща борса....
      Просто ти се чудя, бе мен. Като те дразни играта защо я играеш? На мен илюзиите за бързо забогатяване на БФБ угаснаха преди доста години.Сега просто гледам парите ми растат с по-бързи темпове от алтернативите. И гледам да внимавам.
      Това за Петрол не го приемай лично.Всички сме го преживяли.Както казвах на Жеката преди време относно КАМ - моята обица е ХДПАТ.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Монти, Монтиииии какво прави ти на борсата се чудя аз ..? Няма друг като тебе все да твърди "Е са като загубя едни пари.Ама ей сегинка ще ги изгубя..". Продавай и слагай в банка и не се тревожи повече.Или осреднявай в Петрол.
        Нали си чул , когато предскажеш падането на Рим искаш и да го видиш и да участваш .....
        що така се нервиш бе Греъмчо и теб ли те хватна слънчевите замаяния.....за бързо забогатяване на БФб ,една умираща борса....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
          Пичове промоцията май свърши Успех на биковете и бой за мечетата
          Само 2012 имахме мечи пазар който беше дълъг повече от една година.
          Тази сутрин ви писах, че едва ли сега ще е по-дълъг от една година, а вече направи толкова.
          Bulls on BSE

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            каква промоция те гони.....
            чул ли си за Пирова победа.....
            ако биковете нямат сили , сега да качат маркета поне до 515 ....почваме следващата вълна надолу.....460...
            Монти, Монтиииии какво прави ти на борсата се чудя аз ..? Няма друг като тебе все да твърди "Е са като загубя едни пари.Ама ей сегинка ще ги изгубя..". Продавай и слагай в банка и не се тревожи повече.Или осреднявай в Петрол.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
              Пичове промоцията май свърши Успех на биковете и бой за мечетата

              каква промоция те гони.....
              чул ли си за Пирова победа.....
              ако биковете нямат сили , сега да качат маркета поне до 515 ....почваме следващата вълна надолу.....460...

              Коментар


              • Пичове промоцията май свърши Успех на биковете и бой за мечетата

                Коментар


                • Бий, бий, бий!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                    Виждам, че имате много свободно време значи е дошъл моментът за анкета

                    Пазарен ветропоказател 2Q 2015
                    Половината сте я попълнили. Благодаря!
                    Другата половина имате време до понеделник.
                    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                    Коментар


                    • Българите държат в акции само 2% от парите си

                      http://presa.bg/article/Balgarite-da...-si/73546/4/54

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                        добро и от мен на всички колеги
                        Добро да е!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Добро утро на всички кандидат - милионери!
                          Добро утро, и честита ви даунтърн корекция вече 1 година. Големия тренд иначе си е занагоре, няма спор - всеки го знае и затова и борбата на всеки да купи по-ниско.
                          За една година акциите (някои по-ликвидни и даже и любими, съответно болката по-голяма):
                          SFARM -30%
                          FIB -37%
                          CCB -24%
                          CHIM -24%
                          ZHBG -35%
                          EUBG -24%
                          BREF -25%

                          Не лоша корекция. Като добавим и тоталното избушване с по -70% при Петрол и Енемонка, става ясно защо настороенията са такива.

                          Добрата новина е, че негативните трендове на БФБ обикновено траят по около годинка. Другата добра новина са натрупването на много положителни новини - развръзката с вноските по пенсионните фондове, ниските лихви при които се финансирахме на чуждите пазари, спада в лихвите по депозитите и т.н.

                          Та именно по тази причина може да очакваме всеки момент отсега натаък да обърнем - може това да е месец-два, може и още днес.
                          Bulls on BSE

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Добро утро на всички кандидат - милионери!
                            добро и от мен на всички колеги

                            Коментар


                            • Добро утро на всички кандидат - милионери!

                              Коментар



                              • До декември 2015 г. трябва да извършим независим анализ на качеството на активите в цялата банкова система, препоръчва ни Еврокомисията.

                                Европейската комисия излезе с препоръки към България за реформи в банковата система, както и да я подложи на възходящ (отдолу нагоре) тест за устойчивост в тясно сътрудничество с европейските органи, препоръчва ни още Еврокомисията.

                                Следват изисквания да се направи преглед на портфейлите за пенсионните фондове и застрахователния сектор.

                                Коментар

                                Working...
                                X