IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Шита на Ал Бож никога не е давал дивидент, камо ли 10г. . С Патката и Моста изкубихме Пепи- много свеж и оптимистичен инвеститор, а сега се изгуби и Симов

    Коментар


    • Щом твоите сметки на листа пред тебе са реалния свят, то тогава напиши си 5-10-15 милиона на него и си велик инвеститор милионер.Сега разбрах ти си си измислил твоя математика за вкъщи..Ама като се събудиш и пак протмонето празно и шитовете паднали..
      Така можеш и Бъфет и Костолони да надминеш по богатство..Защо не казваш какво стана със Шиши- видяхте ли се- да не те е взел в Лафката

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Като махнем 30-40 компании за мен всичко е шит..Не може да е шит нещо, което ти е давало дивидент повече от 10 години..
        да ги набутат всички 30-40 в един софикс-нео и нека никиту го набалончи и да си вдигне доходността, а пенсионните нека да броят белите мишки )))))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Като махнем 30-40 компании за мен всичко е шит..Не може да е шит нещо, което ти е давало дивидент повече от 10 години..
          Може може, щото миналато вече не е актуална реалност То не можеше и нещо дето е 40,000 за кация да стане 0.10 ама стана За тези дето сега ще куяпт този шит с изчерпан потенциал да дава дивидент щото е давал вече 10 г. , за тях тези 10 г. дивиденти са нереално, не ги лъжи, че са реално, щото те не са имали тогава акции
          Bulls on BSE

          Коментар


          • Като махнем 30-40 компании за мен всичко е шит..Не може да е шит нещо, което ти е давало дивидент повече от 10 години..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Ами аз Пенсиите съм ги оставил на тебе- нали щеше да се виждаш със Шиши и да ги карате да купуват..Нали щеше да пишеш писмо на Б.Борисов, Цветанов и Ц.Цачева да променят законите и да ги накарат да купуват шитове от БФБ..
              Само да не бъркаме кое е реалния и кое в въображаемия свят.
              Това с оборот 160 хиляди лева, не е реалния свят Щото математиакта не излиза.
              Същото бе и със Софикс 1800 и тогава колкото и реално да изглеждаше не беше реално и възможно и се спихна много лошо
              Това, което е реално обаче са вече близо 10 милиарда в Пенсионните, коити след 2-3 г. ще са може би 15 милиарда Ако не може да виждаш извън, това което цъка на сайта ба БФб като оборот и цени на акции, и ако мислиш, че това е реалното, значи нямаш място на борсата защото липсата на фантазия ще те провали
              Bulls on BSE

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Ами аз Пенсиите съм ги оставил на тебе- нали щеше да се виждаш със Шиши и да ги карате да купуват..Нали щеше да пишеш писмо на Б.Борисов, Цветанов и Ц.Цачева да променят законите и да ги накарат да купуват шитове от БФБ..
                Кире, малко уточнение - шитове са холдчета елтосчета, бордчета и т.н. (знаеш кои)
                Хеса и др. не са шитове. Нека спазваме някаква субординация, както казва падре))))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Ами аз Пенсиите съм ги оставил на тебе- нали щеше да се виждаш със Шиши и да ги карате да купуват..Нали щеше да пишеш писмо на Б.Борисов, Цветанов и Ц.Цачева да променят законите и да ги накарат да купуват шитове от БФБ.. Всеки , който има спомени от ръстовете преди 10г. знае, че първи започнаха с покупките банките за големи чужди клиенти и след това повлекоха Пенсиите и ИП.
                  Нищо де нека сега да започна първи Б.Б> и Шиши Бъди по- активен , а ти само пишеш..
                  Last edited by Kiro; 19.09.2016, 14:18.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Никиту и да го набалончи ще е за малко..И после пак ще е на салам..Без чужди инвеститори и банките, които пак 70% процента са чужди няма да стане..Ще се радвам ХЕСА да поспадне, ама да видим
                    Имотите са друга бира..Там засега отиват парите на по- смелите..
                    Ето, ето, само Банките и чуждите инвеститори ти пречели, кажи нещо за тези при които си на хранилка - Пенсионните и Договорните фондове - те са длъжни да инвестират, а не го правят, не разчитай на Банки и други които това им е второстепенна дейсност

                    Кажи, нещо за Пенсиинните, или си на хранилка при тях
                    Bulls on BSE

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Интересни коментари за 160000 оборот..Пак започнаха прогнозите за начало на ръст и подобни глупости..Засега само ХЕС направи ръст от което съм супер доволен.., а пак всички бият мечките и се радват..
                      Остава и Батката да се появи за да каже как ще свършват акциите и колко е тесен входа..
                      477.19 ▲1.40 ▲ 0.29

                      И това , ако не е живеене във виртуални светове
                      Именно ниските обороти показват, че печалбите с които много се бият в гърдите са виртуални, дори и раздадените дивиденти, ако не може да си прибереш главницата, която си платил за това, че акцията ти е "деведентна".
                      Ако решиш да си осребриш виртуалната печалба от ХЕС, която ти приписваш на "реалния свят в който математиакта не излиза" ще видиш, че си много прав, че ниския оборот показва, че балонните цени за виртуални, както и избушениете цени и тези с по 10 г. дъна са напълно вертуални, а реалността идава със страшна сила и тогава ще си види кое как е и колко струва
                      Bulls on BSE

                      Коментар


                      • Никиту и да го набалончи ще е за малко..И после пак ще е на салам..Без чужди инвеститори и банките, които пак 70% процента са чужди няма да стане..Ще се радвам ХЕСА да поспадне, ама да видим
                        Имотите са друга бира..Там засега отиват парите на по- смелите..

                        Коментар


                        • Монти, сетълмента е Т + 2. То няма за кога да продават. Освен ако парите не им трябват за празника на слона в Пенджаб.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Бъдете по- конкретни- кога да чакаме поне СОФИКС 500
                            Кире, при тази умряла ликвидност софикса е лесен - никиту ще го подпали до 500)))) Гарантирано преди да стане ъп4000 ще мине първо през 500.)))) Въпроса е за другите картони които не са в софикс - няма кой да се интересува от тях, защото и никиту няма да се интересува))) А хеса както знаем е от тях. И не е дал някакъв осезаем ръст, защото преди седмица пак беше набалончил до 3,70)))) а и сам каза при каква мижава ликвидност сме, няма смисъл изобщо от какъвто и да е коментар за цените при това положение. ))))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Бъдете по- конкретни- кога да чакаме поне СОФИКС 500

                              Коментар


                              • Интересни коментари за 160000 оборот..Пак започнаха прогнозите за начало на ръст и подобни глупости..Засега само ХЕС направи ръст от което съм супер доволен.., а пак всички бият мечките и се радват..
                                Остава и Батката да се появи за да каже как ще свършват акциите и колко е тесен входа..
                                477.19 ▲1.40 ▲ 0.29

                                И това , ако не е живеене във виртуални светове
                                Last edited by Kiro; 19.09.2016, 13:57.

                                Коментар

                                Working...
                                X