IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
    Ами хайде по-смело пазарувайте! Днеска има утре нема ... Хима е още на промоция ...
    Петьо на шепата дребни риби, които сме тук джобовете не са бездънни, към други трябва да е призива ти !

    Коментар


    • Ами хайде по-смело пазарувайте! Днеска има утре нема ... Хима е още на промоция ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

        То щот кака ти софка една небутикова...разпорили сте я гледам, цели 5 бона за час...
        Е, то този проблем да не би да е отсега ? Ти какво предлагаш да направим ? Тя борсата ни отдавна си е "разпорена" от всякъде, ама не ние търгуващите сме виновни за това !

        Коментар


        • ПИП, За БХ, ШИШИ и Черешко това е голямата стабилност..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Е принципно говоря де ! Те твоите затова са бутикови, че няма продавачи !
            То щот кака ти софка една небутикова...разпорили сте я гледам, цели 5 бона за час...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Тук не съм си и помислял да продавам..В момента няма продавачи..
              Е принципно говоря де ! Те твоите затова са бутикови, че няма продавачи !

              Коментар


              • Тук не съм си и помислял да продавам..В момента няма продавачи..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  За много дълго време с много търпение и то не много бройки.. И Булбанк имам.
                  Браво ! То затова понякога е трудно човек да продава като знае как ги е събирал !

                  Коментар


                  • За много дълго време с много търпение и то не много бройки.. И Булбанк имам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Уникредит Булбанк изплаща цялата печалба като дивидент .За миналата година на акционерите ще бъдат разпределени близо 300 млн. лв. Над 1 лев, ще се изплаща след средата на юни..

                      Аз очаквам и от Слънчо АД. До есента дивидентите ще раздвижат малко блатото..
                      Този Слънчо си е направо бутикова акция, как си се уредил ?

                      Коментар


                      • Уникредит Булбанк изплаща цялата печалба като дивидент .За миналата година на акционерите ще бъдат разпределени близо 300 млн. лв. Над 1 лев, ще се изплаща след средата на юни..

                        Аз очаквам и от Слънчо АД. До есента дивидентите ще раздвижат малко блатото..
                        Last edited by Kiro; 13.04.2018, 11:29.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                          Тук оборота е потресаващ в последните няколко дни. Да не говорим за броя сделки
                          В понеделник/вторник КЗК като пусне Гинчето ще настане оживление, а пък когато обнародват обявите за ОСА на двата Чеза ще стане мазало. Хем така ми се струва, хем така ми се иска, а и ако остане някой лев, мисля да си допълня някои позиции. И сигурно не само аз.

                          Коментар


                          • Тук оборота е потресаващ в последните няколко дни. Да не говорим за броя сделки

                            Коментар


                            • Господа, петък е, пролет е, радвайте се на живота!

                              Коментар


                              • Има и други нали... А ти изобщо не си предвидим..Много си задълбочен с това претенциозно откраднато име..
                                Last edited by Kiro; 13.04.2018, 10:47.

                                Коментар

                                Working...
                                X