IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
    [ATTACH=CONFIG]n3373950[/ATTACH]



    [ATTACH=CONFIG]n3373951[/ATTACH]


    [ATTACH=CONFIG]n3373952[/ATTACH]

    не е препоръка - нямам хим
    Недей само с графики де..
    Мъцни нещо кът анализ.....
    Прогноза дай, не ни мъчи....

    Коментар


    • Click image for larger version

Name:	1g.jpg
Views:	1
Size:	45.0 КБ
ID:	3373950




      Click image for larger version

Name:	3 g..jpg
Views:	1
Size:	40.5 КБ
ID:	3373951



      Click image for larger version

Name:	5 g..jpg
Views:	1
Size:	38.0 КБ
ID:	3373952


      не е препоръка - нямам хим
      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

        Малииий…..теб трябва да те номинираме за Нобелова награда по икономика.Толкова тъпизми в един пост не бах челЗначи викаш криза няма да има а Хима скоро да го чакаме на 18лв.Кога стигна до тези прозрения бе брат?Докато караше таксито ли?
        Мамин, да не си от маалата.
        С тия толко братя ...
        Да не чистиш неква фирма и да ползваш безжичния.
        Бачкай, баничката е с пари.
        Last edited by Три без коз; 24.08.2018, 19:53.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

          Балкане,
          Понеже не спираш с евтините ти манипулативни номерца ще се намеся!
          Цената падна под 0,70лв и по спомен беше 0,63 - 0,65 най - ниска. Имам покупки през този период. И причината беше фонд + икономическа криза + политическа криза. Дори и при възходящ пазар, ако излиза фонд ще има тотален срив на цената при ниската ликвидност на борса като БФБ.
          Така, че това дето си внушаваш, (след определени интервенции от 7-ми километър) че ще стане е вероятен сценарий по всяко време и е валидно за всяка една компания на света. Спадове има и на големи борси точно по тази причина.
          Разликата от тогава и сега:
          1.Няма фонд, който да продава в момента
          2. Хима вече е утвърдена компания
          3. Има печалба през цялото време на публична компания
          4.Намалява ФФ
          5.Раздава растящи дивиденти
          6.Вероятността от голяма криза като тази от 2007 е МНООООООГО малка.
          7. Компанията в момента има много добри показатели - ОТЛИЧНИ даже
          8. Хима , ако не знаеш е от ключово значение за няколко фонда , сам се сети кои. Ама ме съмнява, че можеш
          9. Хима е от значение за Пенсионни фондове, а там ако не знаеш доходносста е от изключително значение.
          10.Стойността на парите във времето не е еднаква ( ОСНОВЕН УРОК - пак си го пропуснал в 7-ми километър) и 0,70 лв преди една година не се равняват на 0,70лв сега! Така,че цената СЪС СИГУРНОСТ ще е по - висока, ако Хима работи така както работи в момета.
          11. Цената и в момента е БРУТАЛНО ниска и подценена и страха е калкулиран в излишък.
          12. Цената на една акция е динамична стойност и точно затова е важно КАКВО ЩЕ ПРАВИШ ПО ВРЕМЕ НА КРИЗА, а не да ревеш истерично, че един ден ще има криза. Винаги има кризи!!!!
          13. Инвестирането щеше да е за мазохисти ако глупостите, които пишеш бяха верни и всички видове фондове щяха да са забранени от закона пирамиди.
          14. Цената на Хима наистина не е порастнала много сравнено с други компании на БФБ. И по тази логика , ако изобщо пада, няма как да е толкова много.
          15. Цената трябва да е в пъти по - голяма ако сравним Хима с добри компании порастнали до цени по - високи от преди кризата. Това значи цени от поне 17 -18лв за брой. Ако печалбата се увеличава така съм сигурен,че ще ги видим.
          16. Шанса да спечелиш в пъти е много голям. Точно при Хима, защото с нищо не е по- лоша компания от прехвалените на БФБ. Дори напротив!
          17. Учи и чети, защото си много слаб!

          Има още много, но така или иначе няма да го разбереш
          Малииий…..теб трябва да те номинираме за Нобелова награда по икономика.Толкова тъпизми в един пост не бах челЗначи викаш криза няма да има а Хима скоро да го чакаме на 18лв.Кога стигна до тези прозрения бе брат?Докато караше таксито ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

            29.08 краен срок
            28.08., според мен. ОСА+60 дни. Но няма да спорим за един ден.
            Мненията ми не са препоръка за търговия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

              29.08 краен срок
              Нека обратното броене започне сега.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                Колко дни остават до получаването на дивидента, че съм нетърпелив.
                29.08 краен срок

                Коментар


                • Колко дни остават до получаването на дивидента, че съм нетърпелив.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Пожелавам му, а и на себе си, някой ден да заслужи подобен жест и поздрав от миноритарите също. При определени условия може да съберем някой лев за подобно нещо и на "Три уши" примерно
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Имаш хабер ти къде ме сърби и кога ще се почеша.......
                        Имам, но ти нямаш и не слушкаш.
                        Едни други преди време и те не слушкаха и сега пишат с други никове.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

                          брутално надолу или брутално нагоре ? :-)
                          Щом взеха да ревът за оборота и малкото сделки то ясно какво следва.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            Ти обаче не си от тях, а си от тези продали под двато лева и сега стискаш кеша с потни ръчички.
                            Но това си е твой проблем, разбира се.
                            Имаш хабер ти къде ме сърби и кога ще се почеша.......

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                              Кеширалите що мълчат, кеш в устата ли държат.
                              Бруталното рали тепърва предстои.
                              брутално надолу или брутално нагоре ? :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                От месец май все това приказваш,пък то не те слушка и си пада по-малко.Тези които са ги махнали при 2.60 имат повод за радост.
                                Ти обаче не си от тях, а си от тези продали под двато лева и сега стискаш кеша с потни ръчички.
                                Но това си е твой проблем, разбира се.

                                Коментар

                                Working...
                                X