IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • След тая пълна лудница индексите светнаха зелено.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Айдееее ..... с 3 % надолу.Колко мъка ще има тук . На левчето ще спре спада хахаха .
      Кое е с 3% надолу?
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        поста ми е дълъг и не мога да се ориентирам за какво става въпрос

        копирай само това от моя пост което мислиш, че не е вярно и го постни тук ............. цитирай целия ред...
        ОК , довечера като седна на компа .

        Коментар


        • Айдееее ..... с 3 % надолу.Колко мъка ще има тук . На левчето ще спре спада хахаха .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

            В поста си си написал че акциите остават в инвеститора което не е вярно .
            поста ми е дълъг и не мога да се ориентирам за какво става въпрос

            копирай само това от моя пост което мислиш, че не е вярно и го постни тук ............. цитирай целия ред...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              кое не е точно?
              В поста си си написал че акциите остават в инвеститора което не е вярно .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                Всичко се движи според предвижданията Истинското шоу предстои - рев,сополи и изгубени надежди
                Това с ревовете и сополите най-вече хихихи.Супер става .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                  Ти сам каза,че си "ЛАКОН"Защо се сърдиш сега?Добре,че ти копирах поста, преди да го изтрие модератора
                  Ако четеше нещо повече от Уикипедия можеше да знаеш за Лакон , Лакония , Лакедемон и откъде води корена си лаконичността .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                    все тая.. не виждам ордери на 1.14
                    и аз какво да направя?
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      кое не е точно?
                      И то не знае,само си блее хайванчето

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                        Описанието ти на процеса не е точно . Не знам какво четеш .
                        кое не е точно?
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          Еди става ми скучно да те насочвам и отговарям вече...офицерската чест ти отне 10м да я проумееш и да и се възхитиш...
                          тези дни го написах, но за един мърфи ще повторя

                          за 12 години с много малки изключение алигатора не се е появявал на пазара ........... сега дирижира цялото движение в продължителен период от време - цели 10 месеца

                          да, правя му евала на алигатора защото за първи път си седи зад акцията така както трябваше да го направи много, много, много по-рано тук ........... така също трябва да се погрижи и за другите си деца ............ първо може да започне със зърнени храни защото там прибра доста пари от пазара, а сега положението е плачевно

                          Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                          за 2.60 бъркаш алигатора беше до 2.30​​​​​​​
                          грешиш, бе, момче

                          когато ви пишех за 2,30 - вие не вярвахте тогава, че това е ключевото ниво което устройва алигатора и което го интересува да крепи

                          вече съм писал назад в темата , че моите първи продажби започнаха на 2,50 ............ и имам сделки с алигатора на тази цена ......... основните купувачи на 2,50 бяха други, но там присъстваше и алигатора като "поддържаше огъня" ........... после по целия път надолу колкото повече падаше акцията към 2,30 сделките ми с алигатора ставаха по-чести и по-чести


                          Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          елементарно е да звъннеш в Карол и да попиташ за репата а н да пишеш неподготвен.​​​​​​
                          абе, вие брокерите нямате ли някакъв етичен кодекс?

                          не подписвате ли едни декларации, че няма да изнасяте информация?

                          изключително неприятно ми е да разнасяш кирливите ризи на колегите ти из форума

                          ако наистина има изгърмели репа ........ задавал ли си си въпроса как се чувстват клиентите ви?

                          Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          репата и продавачите се замисли защо са само в Карол -
                          какви глупости пишеш ......... освен карол ползвам и еврофинанс ......... имал съм репа както при карол, така и при еврофинанс

                          Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          такива като тебе “заешки сърца”
                          “заешки сърца” имат тези като теб които сега стискат хартиите и палят свещи спада да не продължава и алигатора да продължава да крепи цената ............. дръпне ли се алигатора (а това един ден ще стане) вашите “заешки сърца” няма да издържат и една минута
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Браво,браво и Козлик вече е тук,цялото стадо се събрахтеДа си ви доят дружно,имате си и пръч за еротични забавления

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                              След като можеш - измисли !
                              Лакон си ти , Лакония и “ лаконизъм “ е друго !
                              Но ти няма откъде да знаеш всъщност !
                              Ти сам каза,че си "ЛАКОН"Защо се сърдиш сега?Добре,че ти копирах поста, преди да го изтрие модератора

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                не знаех ........ до скоро не те бях срещал...
                                все тая.. не виждам ордери на 1.14
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X