IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

    След като можеш - измисли !
    Лакон си ти , Лакония и “ лаконизъм “ е друго !
    Но ти няма откъде да знаеш всъщност !
    Той е таксиметров шофьор в чужбина. Всичко му е ясно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

      И без да се напъвам, мога да измисля нещо ново,но за вас "лаконите"това е невъзможно

      След като можеш - измисли !
      Лакон си ти , Лакония и “ лаконизъм “ е друго !
      Но ти няма откъде да знаеш всъщност !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        аз друго чета




        има разлика, нали?
        Описанието ти на процеса не е точно . Не знам какво четеш .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
          И ако може без изявления от името на форума. Тук съм от 13 години, ако минавам за нов, за звезда не претендирам.
          не знаех ........ до скоро не те бях срещал...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

            Продават обезпечението и затварят репото .

            Не е сложно !
            аз друго чета


            Първоначално изпратено от Scottie Pippen
            няколко души от Карол затварят репа. Явно им е писнало да чакат или спекли
            има разлика, нали?
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
              Може да се напънеш да измислиш нещо ново .
              И без да се напъвам, мога да измисля нещо ново,но за вас "лаконите"това е невъзможно


              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                Еди става ми скучно да те насочвам и отговарям вече...офицерската чест ти отне 10м да я проумееш и да и се възхитиш...
                елементарно е да звъннеш в Карол и да попиташ за репата а н да пишеш неподготвен.
                насоки
                за 2.60 бъркаш алигатора беше до 2.30

                репата и продавачите се замисли защо са само в Карол -основният им брокер го няма в дву годишен отпуск е и няма кой да ги успокоява такива като тебе “заешки сърца”
                за 2.10 също си в грешка но няма да ти обеснявам там какво се случи
                не може да си измисляш ти нива нивата ги слагат във Варна и те се виждат
                играта е проста само един силен купувач. Който няма да тръгне да купува нагоре докато не се обърне настроението или докато той сам не реши -справка януари
                имай търпение. И си помисли 2019. Какви събития ни чакат аз се сештам поне за три важни.

                хайде сполай ти!
                Скоти , гледам първоначалната ти регистрация е от август 2008 г и тогаЗ ли си ги редил такива оптимистични ,щото аз тогава смених ника на песимистичен.....Явно аз вървя преди събитията а ти след събитията...
                Бих казал поне 10 песимистични новини в национален и в световен мащаб за 2019 г....и почвам да си мисля това 550 което съм дал за прекалено оптимистично в рамките на година....за Софикса става въпрос...
                Last edited by Монти; 24.10.2018, 13:43.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                  Смени малко репертоара ,това си го повтаряш от началото на годината,когато цената беше 2,60Вероятно ще продължиш да го повтаряш като папагал и когато цената стане левче
                  Може да се напънеш да измислиш нещо ново .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    как така няколко души едновременно са се "събрали и организирали" да затварят репа? ......... като измишльотина звучи ........... освен, ако на няколко човека едновременно не са им ударили стоповете ........... но пак не ми се вярва..

                    да беше казал, че един човек затваря няколко репа някак си по-правдоподобно ми се струва...

                    както и да е - няма значение...

                    но всъщност има значение и то голямо значение има за пазара

                    ако служебно са затворени репата ......... това означава, че всичко е пито-платено и навярно всичко е приключено

                    ако тези "няколко души" сами са си затворили репата това означава, че сега са им върнали обезпечението което са предоставили за сключване на репата ............ а това обезпечение в болшинството случаи е акции от същата компания ............ ако това е така тогава на "тези няколко души" са им върнали поне 700 хил.акции които до този момент са били при Карол

                    в този случай естествения въпрос е дали ще продадат и тези акции или ще ги задържат и няма да продават

                    както и да е .......... просто малко размисли които всеки си ги прави, но никой не иска да ги напише

                    според мен това не е изгърмяло репо и по всяка вероятност изобщо не е репо, а е нормална реакция на участници в пазара

                    не е препоръка за каквото и да е ........ но вие това си го знаете, разбира се...


                    Еди става ми скучно да те насочвам и отговарям вече...офицерската чест ти отне 10м да я проумееш и да и се възхитиш...
                    елементарно е да звъннеш в Карол и да попиташ за репата а н да пишеш неподготвен.
                    насоки
                    за 2.60 бъркаш алигатора беше до 2.30

                    репата и продавачите се замисли защо са само в Карол -основният им брокер го няма в дву годишен отпуск е и няма кой да ги успокоява такива като тебе “заешки сърца”
                    за 2.10 също си в грешка но няма да ти обеснявам там какво се случи
                    не може да си измисляш ти нива нивата ги слагат във Варна и те се виждат
                    играта е проста само един силен купувач. Който няма да тръгне да купува нагоре докато не се обърне настроението или докато той сам не реши -справка януари
                    имай търпение. И си помисли 2019. Какви събития ни чакат аз се сештам поне за три важни.

                    хайде сполай ти!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                      Попитай, не давай изявления от мое име. 40% печалба до днес от година назад.
                      Смени малко репертоара ,това си го повтаряш от началото на годината,когато цената беше 2,60Вероятно ще продължиш да го повтаряш като папагал и когато цената стане левче

                      Коментар


                      • И ако може без изявления от името на форума. Тук съм от 13 години, ако минавам за нов, за звезда не претендирам.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          какъв един мърфи ми рекламираш????

                          форума си има нова звезда ............ цял ден му се кланя, че кръста ме заболя дори




                          [ATTACH=CONFIG]n3395555[/ATTACH]
                          Виж там коригирай си вижданията на тема "уважение към останалите" чрез редуциране на алабалистичните публикации.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            как така няколко души едновременно са се "събрали и организирали" да затварят репа? ......... като измишльотина звучи ........... освен, ако на няколко човека едновременно не са им ударили стоповете ........... но пак не ми се вярва..

                            да беше казал, че един човек затваря няколко репа някак си по-правдоподобно ми се струва...

                            както и да е - няма значение...

                            но всъщност има значение и то голямо значение има за пазара

                            ако служебно са затворени репата ......... това означава, че всичко е пито-платено и навярно всичко е приключено

                            ако тези "няколко души" сами са си затворили репата това означава, че сега са им върнали обезпечението което са предоставили за сключване на репата ............ а това обезпечение в болшинството случаи е акции от същата компания ............ ако това е така тогава на "тези няколко души" са им върнали поне 700 хил.акции които до този момент са били при Карол

                            в този случай естествения въпрос е дали ще продадат и тези акции или ще ги задържат и няма да продават

                            както и да е .......... просто малко размисли които всеки си ги прави, но никой не иска да ги напише

                            според мен това не е изгърмяло репо и по всяка вероятност изобщо не е репо, а е нормална реакция на участници в пазара

                            не е препоръка за каквото и да е ........ но вие това си го знаете, разбира се...


                            Продават обезпечението и затварят репото .

                            Не е сложно !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              корекцията свърши още в зародиш защото цената не можа да се върне над 2,10 ....... гледкай червената стрелка

                              сега се движим по тренда който вече е почти 9-месечен и ще тестваме отново 1,96

                              лошото е, че с падането под 2,10 низходящото движение навлезе в "мечи пазар"

                              в дебелите книги пише, че за "мечи пазар" може да се говори когато един актив падне с 20% или повече за последните 12 месеца

                              към днешна дата спада при ХИМ е 24% за 8 месеца и половина ......... от 2,60 на 02.02.2018 г. до 1,98 на 23.10.2018

                              гледкай и се наслаждавай .......... на тренда

                              специално за теб графиката е в зелено понеже този цвят действал успокояващо


                              [ATTACH=CONFIG]n3395544[/ATTACH]
                              Спокойно, ще се върне над 2,10.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Тук нещата се развиват в низходяща посока по-бързо от очакваното.
                                Всичко се движи според предвижданията Истинското шоу предстои - рев,сополи и изгубени надежди
                                Last edited by strol; 24.10.2018, 07:29.

                                Коментар

                                Working...
                                X