IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук нещата се развиват в низходяща посока по-бързо от очакваното.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Ако не ти допада хартията, сложи си париците на влог. Или ги дай на скоти-пайпън да ти намножи ))
      какъв един мърфи ми рекламираш????

      форума си има нова звезда ............ цял ден му се кланя, че кръста ме заболя дори

      Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

      Попитай, не давай изявления от мое име. 40% печалба до днес от година назад.

      Click image for larger version

Name:	respect.jpg
Views:	2
Size:	43.5 КБ
ID:	3395555
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        тук всичко е кураво

        хартията е курава

        алигатора е курав

        спекулантьитье са курави

        инвеститоритье са курави

        опасно е да попадаш сред толкова курави

        -----------

        прецаканке, чакам те в оптимизма да си говорим за софка
        Не се напрягай, Ортонормирaният "шaблон" бие който и да е неортогален. Ако е оптимален - бие повече )))
        Ако не ти допада хартията, сложи си париците на влог. Или ги дай на скоти-пайпън да ти намножи ))
        Last edited by precakanoto; 24.10.2018, 03:18.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          флагманът е най-коравата хартия.
          тук всичко е кураво

          хартията е курава

          алигатора е курав

          спекулантьитье са курави

          инвеститоритье са курави

          опасно е да попадаш сред толкова курави

          -----------

          прецаканке, чакам те в оптимизма да си говорим за софка
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            как така няколко души едновременно са се "събрали и организирали" да затварят репа? ......... като измишльотина звучи ........... освен, ако на няколко човека едновременно не са им ударили стоповете ........... но пак не ми се вярва..

            да беше казал, че един човек затваря няколко репа някак си по-правдоподобно ми се струва...

            както и да е - няма значение...

            но всъщност има значение и то голямо значение има за пазара

            ако служебно са затворени репата ......... това означава, че всичко е пито-платено и навярно всичко е приключено

            ако тези "няколко души" сами са си затворили репата това означава, че сега са им върнали обезпечението което са предоставили за сключване на репата ............ а това обезпечение в болшинството случаи е акции от същата компания ............ ако това е така тогава на "тези няколко души" са им върнали поне 700 хил.акции които до този момент са били при Карол

            в този случай естествения въпрос е дали ще продадат и тези акции или ще ги задържат и няма да продават

            както и да е .......... просто малко размисли които всеки си ги прави, но никой не иска да ги напише

            според мен това не е изгърмяло репо и по всяка вероятност изобщо не е репо, а е нормална реакция на участници в пазара

            не е препоръка за каквото и да е ........ но вие това си го знаете, разбира се...


            флагманът е най-коравата хартия. Ако играеш срещу нещу нея - може да изгориш като факла

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

              Пичове хайде стига глупости моля няколко души от Карол затварят репа. Явно им е писнало да чакат или спекли
              как така няколко души едновременно са се "събрали и организирали" да затварят репа? ......... като измишльотина звучи ........... освен, ако на няколко човека едновременно не са им ударили стоповете ........... но пак не ми се вярва..

              да беше казал, че един човек затваря няколко репа някак си по-правдоподобно ми се струва...

              както и да е - няма значение...

              но всъщност има значение и то голямо значение има за пазара

              ако служебно са затворени репата ......... това означава, че всичко е пито-платено и навярно всичко е приключено

              ако тези "няколко души" сами са си затворили репата това означава, че сега са им върнали обезпечението което са предоставили за сключване на репата ............ а това обезпечение в болшинството случаи е акции от същата компания ............ ако това е така тогава на "тези няколко души" са им върнали поне 700 хил.акции които до този момент са били при Карол

              в този случай естествения въпрос е дали ще продадат и тези акции или ще ги задържат и няма да продават

              както и да е .......... просто малко размисли които всеки си ги прави, но никой не иска да ги напише

              според мен това не е изгърмяло репо и по всяка вероятност изобщо не е репо, а е нормална реакция на участници в пазара

              не е препоръка за каквото и да е ........ но вие това си го знаете, разбира се...



              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                Недей да наричаш корекцията тренд.
                Ще ти се да е тренд, ама не е.
                Не сме 2008, а сме 2018.
                корекцията свърши още в зародиш защото цената не можа да се върне над 2,10 ....... гледкай червената стрелка

                сега се движим по тренда който вече е почти 9-месечен и ще тестваме отново 1,96

                лошото е, че с падането под 2,10 низходящото движение навлезе в "мечи пазар"

                в дебелите книги пише, че за "мечи пазар" може да се говори когато един актив падне с 20% или повече за последните 12 месеца

                към днешна дата спада при ХИМ е 24% за 8 месеца и половина ......... от 2,60 на 02.02.2018 г. до 1,98 на 23.10.2018

                гледкай и се наслаждавай .......... на тренда

                специално за теб графиката е в зелено понеже този цвят действал успокояващо


                Click image for larger version

Name:	2018-10-23_х.jpg
Views:	1
Size:	49.3 КБ
ID:	3395544


                Last edited by polki; 24.10.2018, 02:17.
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                  преди 2 седмици ХИМ-а навлезе в мечи пазар и акцията се сурна от 2,12 че се спря чак на 1,96

                  днес цената дори не успя да "оближе" това 1,96 ........... когато се пробие тази съпротива тогава ще видите дали са "свършили акциите на зайовците"

                  още веднъж респект към алигатора ........ много мъжко поведение от негова страна за всичко което направи през последните 10 месеца от 1,66 през 2,60 до 1,98 .......... наистина защити офицерската чест както пишеше "нашенския еди мърфи ли беше или скоти пипън" по Коледа

                  сега сме все още в началото на мечия тренд ........... пътя ще е дълъг и труден ......... а цената е добра както за покупки, така и за продажби...

                  всеки сам си решава ...... нямам акции, но все още съм във форума заради тези които се интересуваха къде ще се намирам до Коледа и дали ще влизам във форума

                  лека вечер от мен и успех на всички
                  Недей да наричаш корекцията тренд.
                  Ще ти се да е тренд, ама не е.
                  Не сме 2008, а сме 2018.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                    Доста дълго ще лапат мухите,затвори ли уста алигатора,няма да има кой и на 1,50 да им купи артиите
                    Мале, Мале, олеле мале!
                    Ще ти се.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                      Пичове хайде стига глупости моля няколко души от Карол затварят репа. Явно им е писнало да чакат или спекли
                      Верен отговор .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Sharky's Разгледай мнение
                        Според мен си бе нагласено. Купувач така да сложи ордерите всички да ги видят а продавача да се крие до последно
                        М да ако продавача бе сложил ордерите ,щяха да го изпреварят

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                          Може да си прав да има нещо в отчета. Купувача гледа да изпревари.
                          Пичове хайде стига глупости моля няколко души от Карол затварят репа. Явно им е писнало да чакат или спекли

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Sharky's Разгледай мнение
                            Според мен си бе нагласено. Купувач така да сложи ордерите всички да ги видят а продавача да се крие до последно
                            Акуло "недна" кажи какви видя в продавача и купувача !!!!

                            Коментар


                            • Според мен си бе нагласено. Купувач така да сложи ордерите всички да ги видят а продавача да се крие до последно
                              колкото толкова

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Твърде възможно. Но защо продавачът се хлъзга?
                                Според мен е чужденец ребалансиращ портфейл..... нямам друго обяснение с този обем, ти а особено аз сме твърде малки за такъв натиск от разпродажба, все пак нищо фундаментално не се е случило но пък е показателно че купувача ВЯРВА в компанията и ОТСТОЯВА позицията си за намаляване на ФФ. Лично мнение все пак

                                Коментар

                                Working...
                                X