IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

    Как е партито днес на подводницата ли сте ?
    Интересно е когато растяха цените на акциите и пазарите вървяха нагоре къде се криехте всички ? Питам и отговор не искам !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      Аз пък чакам да почне ралито.
      А тия двамката, дето са писали преди мен, сега нямат акции по време на корекцията и после няма да имат по време на ралито.
      Драскат си на воля.
      Но това си е техен проблем, разбира се.
      Как е партито днес на подводницата ли сте ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Аз пък чакам да почне ралито.
        А тия двамката, дето са писали преди мен, сега нямат акции по време на корекцията и после няма да имат по време на ралито.
        Драскат си на воля.
        Но това си е техен проблем, разбира се.
        И аз го чакам и със сигурност ще има, НО не от тези цени, а много по ниски. Не е препоръка разбира се.

        Коментар


        • Аз пък чакам да почне ралито.
          А тия двамката, дето са писали преди мен, сега нямат акции по време на корекцията и после няма да имат по време на ралито.
          Драскат си на воля.
          Но това си е техен проблем, разбира се.

          Коментар


          • Добро утро ЛАКОНЧЕТА https://www.marketwatch.com/
            Алигатора добре ще хапне днес,стига да не е избягал вечеАлигаторчето е като лекарство,успокоителн антидепресант за глупави,наивни лакони
            Last edited by strol; 25.10.2018, 09:56.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              изпускате си нервите момчета ......... а това ви води направо към пропастта...

              опитайте да се държите като мъже ..... ако можете, де...
              Защо да си "изпускат" нервите?
              Каква е разликата между теб и тях,
              че да си в някаква по-особена позиция?
              Никаква.. Тъпо.. Алабалистик.
              М.... . ш..... ..й.о!

              Коментар


              • изпускате си нервите момчета ......... а това ви води направо към пропастта...

                опитайте да се държите като мъже ..... ако можете, де...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  тези дни го написах, но за един мърфи ще повторя

                  за 12 години с много малки изключение алигатора не се е появявал на пазара ........... сега дирижира цялото движение в продължителен период от време - цели 10 месеца

                  да, правя му евала на алигатора защото за първи път си седи зад акцията така както трябваше да го направи много, много, много по-рано тук ........... така също трябва да се погрижи и за другите си деца ............ първо може да започне със зърнени храни защото там прибра доста пари от пазара, а сега положението е плачевно



                  грешиш, бе, момче

                  когато ви пишех за 2,30 - вие не вярвахте тогава, че това е ключевото ниво което устройва алигатора и което го интересува да крепи

                  вече съм писал назад в темата , че моите първи продажби започнаха на 2,50 ............ и имам сделки с алигатора на тази цена ......... основните купувачи на 2,50 бяха други, но там присъстваше и алигатора като "поддържаше огъня" ........... после по целия път надолу колкото повече падаше акцията към 2,30 сделките ми с алигатора ставаха по-чести и по-чести




                  абе, вие брокерите нямате ли някакъв етичен кодекс?

                  не подписвате ли едни декларации, че няма да изнасяте информация?

                  изключително неприятно ми е да разнасяш кирливите ризи на колегите ти из форума

                  ако наистина има изгърмели репа ........ задавал ли си си въпроса как се чувстват клиентите ви?



                  какви глупости пишеш ......... освен карол ползвам и еврофинанс ......... имал съм репа както при карол, така и при еврофинанс



                  “заешки сърца” имат тези като теб които сега стискат хартиите и палят свещи спада да не продължава и алигатора да продължава да крепи цената ............. дръпне ли се алигатора (а това един ден ще стане) вашите “заешки сърца” няма да издържат и една минута
                  Приятел ти май наистина живееш във фантазия какъв брокер мога да съм аз ?
                  как разбра че имам акции и не съм в кеш?
                  цената според мен е такава каквато алигатора реши 10г. Тези хора ходят на работа активно години наред!
                  примери много!
                  каза че си в Карол доколкото знам
                  какви ризи всеки сам си анализира но твойто вече излиза извън добрият тон?!?
                  дерзай

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                    По принцип тапа се слага за нещо ценно което да се пази
                    ценното в случая е цената която се пази с тези тапи .......... нищо друго не се пази

                    а тапи имаше и на 2,30 и на 2,20 и на 2,10 и сега над 2,00 лв. а сега тапата се премести под двата лева

                    единствения въпрос при случаи с тапи е: "колко време ще издържи тапата?"

                    при софарма тапата в дясно от колко време седи и какво пази??? ........ и колко още години ще седи да "пази"???
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

                      Никой не дава.... тапата голяма
                      По принцип тапа се слага за нещо ценно което да се пази

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

                        Никой не дава.... тапата голяма
                        след всяка атака мечките се дръпват леко и изчакват да се съберат повече бикове и после пак атакуват

                        все пак мечките не са намерили акциите си на улицата за да ги хвърлят без да мислят за цената на която ги продават

                        всяка стотинка при котировките се измерва със стотици и хиляди левове при сделките

                        а биците не смеят да вдигнат глава (рога) ....... такова е положението сега ....... мда
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          а оборот има ли?
                          Никой не дава.... тапата голяма

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                            След тая пълна лудница индексите светнаха зелено.
                            а оборот има ли?
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                              ОК , довечера като седна на компа .
                              ok
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                Кое е с 3% надолу?
                                ЦКБ-то.Объркал съм темата.Ама тя и тази артия скоро ще отчете подобни резултати

                                Коментар

                                Working...
                                X