IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Здравей,
    не съм толкова рисков играч да събирам различните позиции в една ,но може да е от жегата.
    много е спекулативна и като тръгне нагоре пък няма спирка.
    От 3,21 евро до 2,54 падна като талпа без почивка.Това е близо 29 % ако се изчислява от 2,54.
    Ако утре си изложи на стрес тестовете и продължи спада към 2,3 евро ,хвърлям лаптопа и 30 дни няма да го гледам . Даже и нашата борса тогава.
    Поздрави!
    Говоря за печалба само от Комерц, тя и на горе е рязка, както знаем. Платформата ми смята само незакрити позиции, а по моите файлове съм на цена някъде.

    Все тази, на Меркел цената е на 2.6 , платена в други бая по-тежки времена, та не се притеснявам хич

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Здравей,
      не съм толкова рисков играч да събирам различните позиции в една ,но може да е от жегата.
      много е спекулативна и като тръгне нагоре пък няма спирка.
      От 3,21 евро до 2,54 падна като талпа без почивка.Това е близо 29 % ако се изчислява от 2,54.
      Ако утре си изложи на стрес тестовете и продължи спада към 2,3 евро ,хвърлям лаптопа и 30 дни няма да го гледам . Даже и нашата борса тогава.
      Поздрави!
      Успя ли да докараш средната до 4 евро?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Здравей,
        не съм толкова рисков играч да събирам различните позиции в една ,но може да е от жегата.
        много е спекулативна и като тръгне нагоре пък няма спирка.
        От 3,21 евро до 2,54 падна като талпа без почивка.Това е близо 29 % ако се изчислява от 2,54.
        Ако утре си изложи на стрес тестовете и продължи спада към 2,3 евро ,хвърлям лаптопа и 30 дни няма да го гледам . Даже и нашата борса тогава.
        Поздрави!
        Ако утре падне повече от средното за сектора в европа, аз поне ако бях на теб щях да продавам без да се замислям. След това винаги можеш да вкараш веднага парите в европейска банка, която няма такива проблеми. но чиято цена също е била понижена от настоящата несигурност. Така избиването на загубите и съответно излизане на печалба има вероятност да стане доста по-бързо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
          Мерси

          Привет Монти, тоя Комерц голяма краста

          Здравей,
          не съм толкова рисков играч да събирам различните позиции в една ,но може да е от жегата.
          много е спекулативна и като тръгне нагоре пък няма спирка.
          От 3,21 евро до 2,54 падна като талпа без почивка.Това е близо 29 % ако се изчислява от 2,54.
          Ако утре си изложи на стрес тестовете и продължи спада към 2,3 евро ,хвърлям лаптопа и 30 дни няма да го гледам . Даже и нашата борса тогава.
          Поздрави!

          Коментар


          • Мерси Ники!

            Привет Монти, тоя Комерц голяма краста

            Днес пак взех и вероятно утре пак, средната ми е на 2.96, без печалбата от закрити позиции.

            Ама много се оставя да я бият, а и отчета и е далеч.

            Карай, пак съм по-добре от Блесинг, на него на 3.2 някъде му се връзват, дано избие от бонуси та да не го мисля

            Коментар


            • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
              Pfleiderer не го бараи. Аz дебна Asian Bamboo и Sino Forest

              DÜBAG Düsseldorfer Beteiligungen AG - тук иzлеzнох след 50% (малка поzиции zа спорта). акциата се ка4и оба4е с 43000% zа една година и не е барам ве4е
              Здравей,
              сега сметнах цената на акциите на Комерса спрямо увеличенията и установих че е на 2,93 евро. Спрямо най старите е паднала с 50 % а срямо Комените е паднала с 1,35 евро което е почти 30 %
              Все още мисля че тук е дъното и допълних до дупка в интервала 2,55-2,6 евро . Ако го закъсат утре на стрестестовете ставам дългосрочен.
              Ти как ги виждаш нещата.
              Поздрави!
              П.П. Изчисленията са: текущата цена умножена по 21 акция и се изваждат 10 акции по 2,18 и полученото число разделено на 11.
              Last edited by Монти; 14.07.2011, 20:27.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                Ми, в сравнене с този на България, примерно, не са оправдани, но този път настъпиха греблото с голяма хапка, според мен.
                Очевадна манипулация, но по груба от допустимото и ЕС изглежда готов да тръгне на война, а тя няма да се ограничи само със забрана да публикуват рейтинги на закъсали държави, анализ на анализа и задължение на банките да не се съобразяват с писанията им.

                Следващата стъпка е много искове по съдебен ред, ще ги разорят от адвокатски хонорари и разходи за оправяне на имидж, ако трябва, и не са склонни да не се държат като квартални хулигани.

                Поне така изглежда отстрани, а и общественото мнение е на страната на горкия народ който страда от далаверите на Агенциите

                ПС мани ги големите игри, ще гледаме циркове така или иначе, дай хинт Pfleiderer има ли смисъл да се гледа, не ми е на дневен ред предвид финанските, но за по натам?!

                Pfleiderer не го бараи. Аz дебна Asian Bamboo и Sino Forest

                DÜBAG Düsseldorfer Beteiligungen AG - тук иzлеzнох след 50% (малка поzиции zа спорта). акциата се ка4и оба4е с 43000% zа една година и не е барам ве4е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                  радвам се, че ники5 намира време за да даде полезно мнение - владее немски и определено е полезен на тема за разлика от мисирката която на текст на английски казва, че бил немски



                  на демото винаги сте наблюдатели



                  всички губят и само мисирката печели, а берти дори й се явява свидетел
                  Да Ники 5 е полезен а ти си на 100 % излишен и вреден . Там където батковците получават или шамари или награди в юро ,палетата само ритници ....
                  ПАЛЕ СИ ТИ И МАЛКО СА ТЕ РИТАЛИ КОГАТО ДОСАЖДАШ !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                    на крив ...

                    агенциите не са виновни 4е вzеха да си правиат работат след като се криха години. идеи zа евро агенции винаги е имало, но никога не ставли. всеки които живее над важможностите си требва да бде накаzан или ратингите на Италиа и Ирландиа са опрвдани?

                    единственото zа което се прав е двоиниа стандард отнсно УСА...
                    Ми, в сравнене с този на България, примерно, не са оправдани, но този път настъпиха греблото с голяма хапка, според мен.
                    Очевадна манипулация, но по груба от допустимото и ЕС изглежда готов да тръгне на война, а тя няма да се ограничи само със забрана да публикуват рейтинги на закъсали държави, анализ на анализа и задължение на банките да не се съобразяват с писанията им.

                    Следващата стъпка е много искове по съдебен ред, ще ги разорят от адвокатски хонорари и разходи за оправяне на имидж, ако трябва, и не са склонни да не се държат като квартални хулигани.

                    Поне така изглежда отстрани, а и общественото мнение е на страната на горкия народ който страда от далаверите на Агенциите

                    ПС мани ги големите игри, ще гледаме циркове така или иначе, дай хинт Pfleiderer има ли смисъл да се гледа, не ми е на дневен ред предвид финанските, но за по натам?!
                    Last edited by prodigal; 11.07.2011, 20:54.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                      Commerz na 2.68 bought
                      браво
                      цепиш евроцента с поглед
                      добър вход

                      успех
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • радвам се, че ники5 намира време за да даде полезно мнение - владее немски и определено е полезен на тема за разлика от мисирката която на текст на английски казва, че бил немски

                        Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Така е ,но по гръцката криза паднаха до 2,71. Следващият спад е винаги с 10 цента по голям от предишният и я вдигат до 3 много бързо.Сега ще наблюдаваме .!
                        на демото винаги сте наблюдатели

                        Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Не може 14 милиарда да се записват при 4,25 а сега на 3 евро все едно е акцията . 30 % губи Меркел и всички акули записали само за един месец..
                        Поздрави!
                        всички губят и само мисирката печели, а берти дори й се явява свидетел
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                          Commerz na 2.68 bought
                          Така е ,но по гръцката криза паднаха до 2,71. Следващият спад е винаги с 10 цента по голям от предишният и я вдигат до 3 много бързо.Сега ще наблюдаваме .
                          Не може 14 милиарда да се записват при 4,25 а сега на 3 евро все едно е акцията . 30 % губи Меркел и всички акули записали само за един месец..
                          Поздрави!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Комерса е в момента на цена 3 юро от преди увеличението...Повече от 2,6 няма за падне според мен .
                            Уникредит цена от 1 юро е напълно приемлива...

                            Дойчебанк има накъде до 36 ...
                            Испанските не са паднали достатъчно...
                            Райфата и Сосиете женерал също. Може би Парибас ...
                            Поздрави!
                            Commerz na 2.68 bought

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              лудница

                              така може да се определи случващото се в момента във финансовия сектор на ЕС и не само..

                              Според мен в момента гледаме лебедовата песен на рейтинговите компании по отношение на Еврозоната.

                              Очаквам идните дни финасовия 'елит' на Европа да излезе с идея за нов начин на оценка базирана на няколко 'независими' агенции или институти базирани съответно в германия,париж, лондон, а защо не и цюрих.
                              Това ще бъде съвсем логично имайки предвид двойния стандарт на Еврейската банда спрямо САЩ и ЕС.

                              в момента сме в промоция и се чудя какво да купя
                              на крив ...

                              агенциите не са виновни 4е вzеха да си правиат работат след като се криха години. идеи zа евро агенции винаги е имало, но никога не ставли. всеки които живее над важможностите си требва да бде накаzан или ратингите на Италиа и Ирландиа са опрвдани?

                              единственото zа което се прав е двоиниа стандард отнсно УСА...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                лудница

                                така може да се определи случващото се в момента във финансовия сектор на ЕС и не само..

                                Според мен в момента гледаме лебедовата песен на рейтинговите компании по отношение на Еврозоната.

                                Очаквам идните дни финасовия 'елит' на Европа да излезе с идея за нов начин на оценка базирана на няколко 'независими' агенции или институти базирани съответно в германия,париж, лондон, а защо не и цюрих.
                                Това ще бъде съвсем логично имайки предвид двойния стандарт на Еврейската банда спрямо САЩ и ЕС.

                                в момента сме в промоция и се чудя какво да купя

                                Комерса е в момента на цена 3 юро от преди увеличението...Повече от 2,6 няма за падне според мен .
                                Уникредит цена от 1 юро е напълно приемлива...

                                Дойчебанк има накъде до 36 ...
                                Испанските не са паднали достатъчно...
                                Райфата и Сосиете женерал също. Може би Парибас ...
                                Поздрави!

                                Коментар

                                Working...
                                X