IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

    Oще не си закъснял за РолсаАз ги дебна повече от година и тук лапаницата ще е в пъти,чакане му е майката.
    Къде ги купуваш - директно в Лондрата или в долари?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Успя ли да се качиш на Ролса? Най ме е яд, когато сам си ги набарам,а после не успея да се кача, защото съм се хвърлил другаде.
      Oще не си закъснял за РолсаАз ги дебна повече от година и тук лапаницата ще е в пъти,чакане му е майката.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

        Този израз не го бях чувал отдавна, от дядо ми чак, точно го употреби. Не споделям прекомерния оптимизъм.
        Успя ли да се качиш на Ролса? Най ме е яд, когато сам си ги набарам,а после не успея да се кача, защото съм се хвърлил другаде.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
          Голям оптимизъм на европейските пазара, на гол тумбак, чифте пищови ..
          Този израз не го бях чувал отдавна, от дядо ми чак, точно го употреби. Не споделям прекомерния оптимизъм.
          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Голям оптимизъм на европейските пазара, на гол тумбак, чифте пищови ..

            Коментар


            • Дойчовците /deutsche bank/ нещо много са се емнали нагоре да ходят, какво се случва , някакви новини ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
                След корона Тръмп новината, какво ще шортите днес?
                Eх... то трябваше преди. Ама нямам лична Ванга.

                Коментар


                • След корона Тръмп новината, какво ще шортите днес?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                    To на немския пазар се оказва трудно да намериш добра компания която да расте разумно, може би само Infineon в дългосрочен план. А големи фирми, народ, бачкат , ама не за нас, за някой друг. Байер - как да е, но от 2015 г е все надолу. Ама има фирми в Дакс, дето от 2000 - 2005 г. са все надолу, ама какво да се прави, Европа не е онова място, където капитала се държи в ценни книжа и пазара да е най-важното нещо, защото това е цел на работата на менидмънта - да се увеличава богатството на акционерите.
                    Това го казвам и за младите акционери и търговци на борсите, а не го пише и в никой учебник. Само в Америка се работи за увеличване на богатството на акционерите. Не може по другите държавици.
                    +1 Колкото и да искам да застана и подкрепя нашето и европейското, написаното е напълно вярно.
                    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • To на немския пазар се оказва трудно да намериш добра компания която да расте разумно, може би само Infineon в дългосрочен план. А големи фирми, народ, бачкат , ама не за нас, за някой друг. Байер - как да е, но от 2015 г е все надолу. Ама има фирми в Дакс, дето от 2000 - 2005 г. са все надолу, ама какво да се прави, Европа не е онова място, където капитала се държи в ценни книжа и пазара да е най-важното нещо, защото това е цел на работата на менидмънта - да се увеличава богатството на акционерите.
                      Това го казвам и за младите акционери и търговци на борсите, а не го пише и в никой учебник. Само в Америка се работи за увеличване на богатството на акционерите. Не може по другите държавици.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Байер ли купувате?
                        С тези от лошо по - лошо, как успях да се измъкна като подскочи умрялата котка, още се чудя на късмета си.

                        Излезе новина, че ще отписват милиарди от бизнеса със семена + лоши прогнози за близкото бъдеще, понеже пандемията ги била ударила. Дрън - дрън глупости, аз не познавам фермер, който ще каже, че е корона-криза и ще засее примерно 1/2 по - малко площи. За света не мога да говоря, но продажбите на "Байер" тази година в БГ бяха добри и при семената откъснаха пазарен дял от други компании.

                        И тук ще дойде момент за вход, но още изпитват големи трудности и не могат да се оправят след като взеха "Монсанто".
                        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • Да, днес много разбъркан пазара Байер - 10%, Infineon + 8% - сигурно има някакви новини конкретно за тях, ама чак толкова е голямо отклонение

                          Коментар


                          • Байер ли купувате?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                              [ATTACH=CONFIG]n3657172[/ATTACH]
                              Гледайте съпоставка - Dow - Shell, при такъв ръст на Dow Jones - Шел не помръдва, като умряла котка
                              Стига с тоя "Шел". Колко пъти може да се обсъди, какво не е казано досега за тях. Да фалира няма - това ясно. Че няма да донесе повече печалба от конкуренцията - също ясно. Толкова ли няма други компании. Иначе и аз смята, че нафтата са подценени и който издържи, ще бере плодове.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                                Някъде тук по форумите преди година ви казвах - никаква слуз ! само технологии и пак технологии
                                ПП мисля, че специално на Манчев му бях отговорил
                                С птицата бе весело сравнение. Петролът е в супер цикъл, ще се изтръскат много компании, ще видим накъде ще поеме, но тук сме около дъното, не затворят ли пак икономиките идните месеци, ДЪНО. Някои компании ми облизват таргет цените и скоро ще се рискува. Възстановяването няма да е бързо, но сигурно.

                                Ако намериш преди година пост, че си казал "купувайте технологии", ще ти кажа браво.

                                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X