IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
    ма аз имам само Петрол и Меком, просто не можах да избягам навреме от петрола, а сега не искам да продавам щото загубата е голяма. От тук играта "всичко или нищо"
    Той и храбрият Симов се държеше така за падката, но май не успя да избута до профита. Много е депресивно да си постоянно в окекана позиция Не знам дали е здравословно да се държи, а за липсата на евентуален профит даже не ми се иска да го коментирам
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
      За другите ясно, но защо включваш при изреждането и EUBG, за последната една година, той стои доста добре.
      +1

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Добре де, с какъв акъл се набиват хората в петроли, енемонита, еврохолди, енергонита, елтоси... или дори и в ихлбл!?!?
        Не че и аз нямам някой избушеняк, но все пак да е в някакви по-приемливи категории
        За другите ясно, но защо включваш при изреждането и EUBG, за последната една година, той стои доста добре.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Добре де, с какъв акъл се набиват хората в петроли, енемонита, еврохолди, енергонита, елтоси... или дори и в ихлбл!?!?
          Не че и аз нямам някой избушеняк, но все пак да е в някакви по-приемливи категории
          ма аз имам само Петрол и Меком, просто не можах да избягам навреме от петрола, а сега не искам да продавам щото загубата е голяма. От тук играта "всичко или нищо"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
            Мен много ме събаря Петрол-а, чак ме е страх да смятам %
            Добре де, с какъв акъл се набиват хората в петроли, енемонита, еврохолди, енергонита, елтоси... или дори и в ихлбл!?!?
            Не че и аз нямам някой избушеняк, но все пак да е в някакви по-приемливи категории
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Всички сме на минус, бе другари
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Мен много ме събаря Петрол-а, чак ме е страх да смятам %

                Коментар


                • Като падна с 10 % спрях да го мисля....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                    От началото на годината съм заковал печалбата си на точно -5%.

                    Има ли въобще някой, който да е на плюс от началото на годината?
                    Ако беше ПФ щеше да се изрази - ОТРИЦАТЕЛНА ДОХОДНОСТ 5% !! Т.е. пак печалба !!!!
                    Last edited by fortiss; 15.01.2015, 10:55.

                    Коментар


                    • аз съм почти -15% ама не ми пука

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                        От началото на годината съм заковал печалбата си на точно -5%.

                        Има ли въобще някой, който да е на плюс от началото на годината?
                        Съмнявам се

                        Коментар


                        • От началото на годината съм заковал печалбата си на точно -5%.

                          Има ли въобще някой, който да е на плюс от началото на годината?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                            Живейте си живота, парите сами ще дойдат !!!!
                            Тъй тъй... то и мангала от Столипиново си живее живота ама парите не идват
                            Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                            Коментар


                            • BSO - 11%
                              CHIM - 36%
                              EUBG - 21%
                              IHLBL - 10%
                              PETHL - 11%
                              КЕШ - 11%
                              От началото на годината - 9%
                              Това мнение не е препоръка за търговия на БФБ

                              Коментар


                              • Живейте си живота, парите сами ще дойдат !!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X