IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Няма друг кат теб, Дон Тръбони

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      ...а аз току очаквам техническа критика. От някой, дето наистина разбира...
      Няма друг кат теб, Дон Тръбони

      Коментар


      • ...а аз току очаквам техническа критика. От някой, дето наистина разбира...

        Коментар


        • А, относно "заблуждението за подмяната", не мисля, че греша. ВСИЧКИ сме негова жертва. Т.е., може и да знаем за нея но, каква полза, ако цялата икономика е така "подредена"?
          Last edited by Pyramid; 01.03.2021, 14:05.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Правопис и маймуница? Шегуваш се.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Миличък , писала съм си заглавието на маймуница и като така , съм по всички правила на правописът и . Правя си труда да ти отговоря на последното акцентиране , с което ми разкриваш , че съм жертва на Подмяната , за да те извадя от заблуждение, че знаеш .
              Правопис и маймуница? Шегуваш се.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                Прочее, ако някой се засяга на тема „фон”, има пълната свобода да се извади оттам. Щото това става според онова, което можеш и това, как решиш да живееш живота си. Разбира се, уважение се печели трудно и на лидерите не им е леко но, светът така е устрен.
                Аз лично не се засягам . Много ми е сгодно да съм фон . Но вие дерзайте

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Лелку,
                  Нормалният експлоатационен срок зависи от нормите, на които лежи и заложената още при проектиране концепция. В случая, повечето неща са заложни ЦБ и на тази, наречена "пла но ира на о но остаряване" ( за да се купува ново и ново и ново, за да се била "въртяла икономиката", със самоцел Печалба, сеа и на ВСЯКА цена), а това, как си изписваш ника - на неграмотност (виж Българско-английската транскрибция и ще забележиш, че "я" не се пише с "q", а само, някакси, е захвърлено там при подредбата на клавиатура от някого). Последкото акцентирах, да видиш как се става жертва на Подмяната. И после да "кртикуваш някои никове, задето давали решения". Явно, са наистина по--способни, ако ги виждат на целия затъпял фон.
                  Миличък , писала съм си заглавието на маймуница и като така , съм по всички правила на правописът и . Правя си труда да ти отговоря на последното акцентиране , с което ми разкриваш , че съм жертва на Подмяната , за да те извадя от заблуждение, че знаеш .

                  Коментар


                  • Прочее, ако някой се засяга на тема „фон”, има пълната свобода да се извади оттам. Щото това става според онова, което можеш и това, как решиш да живееш живота си. Разбира се, уважение се печели трудно и на лидерите не им е леко но, светът така е устрен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Способностите си личат по резултатите.
                      Какви са вашите резултати, из...?

                      1.Дефинирай „резултати” и,
                      2.Обясни, как си представяш, те да за мигновени.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Лелку,
                        Нормалният експлоатационен срок зависи от нормите, на които лежи и заложената още при проектиране концепция. В случая, повечето неща са заложни ЦБ и на тази, наречена "пла но ира на о но остаряване" ( за да се купува ново и ново и ново, за да се била "въртяла икономиката", със самоцел Печалба, сеа и на ВСЯКА цена), а това, как си изписваш ника - на неграмотност (виж Българско-английската транскрибция и ще забележиш, че "я" не се пише с "q", а само, някакси, е захвърлено там при подредбата на клавиатура от някого). Последкото акцентирах, да видиш как се става жертва на Подмяната. И после да "кртикуваш някои никове, задето давали решения". Явно, са наистина по--способни, ако ги виждат на целия затъпял фон.
                        Способностите си личат по резултатите.
                        Какви са вашите резултати, из...?

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Това , че подчертаваш писаното си слово , какво трябва да значи ? Че е важно инфо , което не бива да се пропуска или че по казаното от теб не може да се спори , или е абсолютната, вечна истина ..?


                          Нормалния експлотационен срок е различен , за различните технически изделия . Не знам как и от къде ти хрумнаха тези 14 години . Сигурно намираш нещо специално в числото .


                          Не знам и що доста от никовете в този форум , се занимават и говорят за неща ,от които хал хабер си нямат . Та чак дават и решения , откриват топлата вода и т.н. Ако смяташ ,че знаеш нещо , виждаш смисъл, искаш да се промени статуквото , виждаш твойто решение , като единствено вярно , по-способен си или по-умен , а може би и по-красив , не просто говориш и пишеш за това , а го правиш !
                          Иначе просто убивш време и ресурс
                          Лелку,
                          Нормалният експлоатационен срок зависи от нормите, на които лежи и заложената още при проектиране концепция. В случая, повечето неща са заложници и на тази, наречена "планирано остаряване" ( за да се купува ново и ново и ново, за да се била "въртяла икономиката", със самоцел Печалба, сега и на ВСЯКА цена), а това, как си изписваш ника - на неграмотност (виж Българско-английската транскрибция и ще забележиш, че "я" не се пише с "q", а само, някакси, е захвърлено там при подредбата на клавиатура от някого). Последното акцентирах, за да видиш как се става жертва на Подмяната. И после да "кртикуваш някои никове, задето давали решения". Явно, са наистина по--способни, ако ги виждат на целия затъпял фон.
                          Last edited by Pyramid; 01.03.2021, 15:00.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Подчертаването е от това че съм копирал ника ти, не е важно и да знам нищо не променя а бъдещето дори не е ясно че съществува. Такъв е живота на техническите изделия и акумулаторите могат да живеят по толкова, друг е въпроса че електромобила е глупост защото не се задвижва с енергия от акумулатори а те трябва да се зареждат с ток произведен някак си. Да влачиш половин тон акумулатори е глупост, тежат колкото 5 човека, кое е по важно да транспортираш хора или акумулатори, питай акумулатори дали им пука къде са. Дефлацията и поведението на централните банкери създават тази икономика на боклуците, ако бяха хора да им пиша едно писмо да спрат да тровят хората но със сигурност няма да им повлияе.
                            Е добре де, ми с какво се задвижва електромобила тогава?
                            ...
                            Ми колко тежи един двг с трансмисията и всичките течности включително бензина - на нормален автомобил?
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Подчертаването е от това че съм копирал ника ти, не е важно и да знам нищо не променя а бъдещето дори не е ясно че съществува. Такъв е живота на техническите изделия и акумулаторите могат да живеят по толкова, друг е въпроса че електромобила е глупост защото не се задвижва с енергия от акумулатори а те трябва да се зареждат с ток произведен някак си. Да влачиш половин тон акумулатори е глупост, тежат колкото 5 човека, кое е по важно да транспортираш хора или акумулатори, питай акумулатори дали им пука къде са. Дефлацията и поведението на централните банкери създават тази икономика на боклуците, ако бяха хора да им пиша едно писмо да спрат да тровят хората но със сигурност няма да им повлияе.

                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Lelq високия разход на енергия и отделяните количества въглероден двуокис не са в резултат на технологиите които се прилагат сега, а точно на тази технология за къс експлоатационен период, използвай и хвърляй на сметището. За литиевойонните батерии дори липсва някакво приемливо ниво на рециклиране, статистиката сега посочва че няколко процента се рециклират и те са завишени а онзи знак който се поставя и означава че се рециклират е без никаква стойност. Докога така. Ето това е което замърсява и има проблеми с климата чиято тенденция е да нарастнат. Хората могат да създават продукти с интелектуална стойност много по успешно отколкото да се създават материални в изобилие боклуци и икономиката да расте от високо производство на първите а не да нараства планината от боклуци. За съжаление тези които трябва да се обединят за да се случи това въобще не са единни и докато не постигнат единство ще бъде така. Нормалния експлоатационен срок на техническите изделия е 14 години, толкова може да бъде и живота на всеки един акумулатор включително и оловните
                                Това , че подчертаваш писаното си слово , какво трябва да значи ? Че е важно инфо , което не бива да се пропуска или че по казаното от теб не може да се спори , или е абсолютната, вечна истина ..?


                                Нормалния експлотационен срок е различен , за различните технически изделия . Не знам как и от къде ти хрумнаха тези 14 години . Сигурно намираш нещо специално в числото .


                                Не знам и що доста от никовете в този форум , се занимават и говорят за неща ,от които хал хабер си нямат . Та чак дават и решения , откриват топлата вода и т.н. Ако смяташ ,че знаеш нещо , виждаш смисъл, искаш да се промени статуквото , виждаш твойто решение , като единствено вярно , по-способен си или по-умен , а може би и по-красив , не просто говориш и пишеш за това , а го правиш !
                                Иначе просто убивш време и ресурс

                                Коментар

                                Working...
                                X