IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

    Нищо общо няма. За теб и мен тока е просто стока с определена цена. Ни най-малко не ме интересува работата на Бай Пеше и за какво отговаря, както и него не го интересуват интернет протоколите и цялата сложна инфраструктура отдолу за да си плаща 20 кинта месечно на провайдера и да седи във форумо денонощно.
    Бобчо абе отде ви намират толко тъпи софийски кратуни бе?Какви интернет протокали те гонят запре ли тока ти няма да работиш ставаш безработен анадънму какъв интернет?.Тва първо второ на следващата сутрин като се изсереш ще осъзнаеш че апартамента ти вече е неизползваем щото нема вода и отопление и стойността му е нула.Трето жена ти също е безработна децата са дома щото ни училище ни детска градина работят.Отиваш на магазина нова изненада затворено.Единственото което имаш е останалият бензин в резервоара и това дето е останало в хладилника.Само това ви оправя дебелите кухи софийски кратуни.МГ си завършил досега си мислех че математиците не са толко тъпи ама ти си завършил с връзки щото толко тъп не може.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

      Нищо общо няма. За теб и мен тока е просто стока с определена цена. Ни най-малко не ме интересува работата на Бай Пеше и за какво отговаря, както и него не го интересуват интернет протоколите и цялата сложна инфраструктура отдолу за да си плаща 20 кинта месечно на провайдера и да седи във форумо денонощно.
      Ето, пак. Искаш да се разпадне системата? НЕ Е добра идея. „Работата не те интересувала”. Интересува те, и още как! По-скоро, те интересува, да не я забелязваш. МОЛИ СЕ, ДА НЕ СЕ И НАЛАГА.
      Last edited by Pyramid; 11.12.2019, 20:54.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Има много общо. Непознаването на нещата не те избавя от последиците.
        Нищо общо няма. За теб и мен тока е просто стока с определена цена. Ни най-малко не ме интересува работата на Бай Пеше и за какво отговаря, както и него не го интересуват интернет протоколите и цялата сложна инфраструктура отдолу за да си плаща 20 кинта месечно на провайдера и да седи във форумо денонощно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

          Какво общо има ЕЕС и режимите му в случая? Това е стока като всяка друга, във всеки момент може да бъде изместена. И ти не разбираш нищо от интернет протоколи, суичове, балансинг, буфериране и хиляда други неща и не ти и трябва да ти разбираш за да стоиш по цял ден във интернет и да си чешеш егото във форума.
          Има много общо. Непознаването на нещата не те избавя от последиците.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Поредните приказки на човек който хабер си няма от ЕЕС и от режимите на ЕЕС.Как пък един от вас не вземе да се изключи от мрежата и да ни покаже очарованието на веитата досега само празни приказки колкото да излиза лошата миризма от устата
            Какво общо има ЕЕС и режимите му в случая? Това е стока като всяка друга, във всеки момент може да бъде изместена. И ти не разбираш нищо от интернет протоколи, суичове, балансинг, буфериране и хиляда други неща и не ти и трябва да ти разбираш за да стоиш по цял ден във интернет и да си чешеш егото във форума.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Поредните приказки на човек който хабер си няма от ЕЕС и от режимите на ЕЕС.Как пък един от вас не вземе да се изключи от мрежата и да ни покаже очарованието на веитата досега само празни приказки колкото да излиза лошата миризма от устата
              Пуснал съм едно видео жена в колорадо разказва че е платила 24000 долара, за една година от тесла панели е изкарала малко над 500 долара. Инвестицията няма избиване специално в колорадо, каза че ако е в калифорния ще се върне инвестицията, защото там цените били 4 пъти по високи. Никой от обичащите веи-тата не се откача от мрежата, само писателстват. а се е откачил, а е видял бяла мечка в хола. Онзи дето се хвали за трите лв/100км никога няма да ти каже каква теслъ кара, просто защото не кара никаква, в най добрият случай някоя вектра на 100 години, сметнал го е колко струва и се прави на много умен. Същия като телефона, дето познавал ядрения ток през монитора

              Коментар


              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                Все по-малко се изгаря.
                А и това дето гори за ток не е бензин/дизел.Демек пазара на бензин/дизел от тая батерия си е твърдо минус 50тона.
                Точно акумулаторите ще разкажат играта на всичко дето не е ВЕИ.
                И вероятно ще съм жив да го видя.
                Ако няма бензин дизел- значи има атом, въглища, газ или вятър илли слънце. Отнякъде е дошла тази енергия

                Коментар


                • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                  Все по-малко се изгаря.
                  А и това дето гори за ток не е бензин/дизел.Демек пазара на бензин/дизел от тая батерия си е твърдо минус 50тона.
                  Точно акумулаторите ще разкажат играта на всичко дето не е ВЕИ.
                  И вероятно ще съм жив да го видя.
                  Предлагам ти да се поинтересуваш от статистикита за изгаряне на фосилни горива в цялост за последните години. Не е само до акумулатори, а до целия комплекс: от-до. Разучили сте се да гледате нещата в цялост но, именно там, е цаката.
                  Last edited by Pyramid; 11.12.2019, 19:57.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                    Драсни нещо по темата, че сме в различни соц. групи е очевидно. Че трудно проумяваш 3лв./100км също.
                    А хора се хвалят и с 1,5лв./100км. Та кютай си там на заплатата и цъкай.
                    Лев и петдесет ти е износването на гумите за 100км.
                    Лошото е, че цялата тази дандания с електричките е заради пазара. Който има 2 коли да си вземе трета. Айде като сте толкова екологични да чуя предложение- който си купи ел. да бракува една собствена ДВГ. Или нещо подобно. Айде стига само привилегии.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                      Да, големи, евтини и надеждни акумулатори са вече единствената пречка пред пълно господство на ВЕИ. Ако има такива, още сега всеки ще се обримчи с фотоволтаици, дори и блоковете ще почнат да се изхитрят.
                      Поредните приказки на човек който хабер си няма от ЕЕС и от режимите на ЕЕС.Как пък един от вас не вземе да се изключи от мрежата и да ни покаже очарованието на веитата досега само празни приказки колкото да излиза лошата миризма от устата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                        Драсни нещо по темата, че сме в различни соц. групи е очевидно. Че трудно проумяваш 3лв./100км също.
                        А хора се хвалят и с 1,5лв./100км. Та кютай си там на заплатата и цъкай.
                        Не сме в различни социални групи в различни светове сме аз съм в реалния а ти в кой си специалистите ще кажат.И от мен да знаеш следващият модел теслЪ направо на всеки 100 километра ше плюва по пет лева в купето.По темата каквото има съм го казал отдавна.Мъск е измамник и ще свърши с доживотна присъда в пандиза.А за да караме истински ел коли е нужно революционно откритие във физиката или химията че защо не философията и биологията.Другото са празни дрънканици на хора които не знаят какво е това ток или просто са откачалки.Ти например каква теслЪ караш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Ще ще ама не в този твой живот а в следващият а може би в по следващият.Ти отдавна си скъсал с реалността и живееш в някакъв друг свят който битува само в твоята глава.
                          Драсни нещо по темата, че сме в различни соц. групи е очевидно. Че трудно проумяваш 3лв./100км също.
                          А хора се хвалят и с 1,5лв./100км. Та кютай си там на заплатата и цъкай.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                            Все по-малко се изгаря.
                            А и това дето гори за ток не е бензин/дизел.Демек пазара на бензин/дизел от тая батерия си е твърдо минус 50тона.
                            Точно акумулаторите ще разкажат играта на всичко дето не е ВЕИ.
                            И вероятно ще съм жив да го видя.
                            Да, големи, евтини и надеждни акумулатори са вече единствената пречка пред пълно господство на ВЕИ. Ако има такива, още сега всеки ще се обримчи с фотоволтаици, дори и блоковете ще почнат да се изхитрят.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                              Все по-малко се изгаря.
                              А и това дето гори за ток не е бензин/дизел.Демек пазара на бензин/дизел от тая батерия си е твърдо минус 50тона.
                              Точно акумулаторите ще разкажат играта на всичко дето не е ВЕИ.
                              И вероятно ще съм жив да го видя.
                              Ще ще ама не в този твой живот а в следващият а може би в по следващият.Ти отдавна си скъсал с реалността и живееш в някакъв друг свят който битува само в твоята глава.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Дали не грешиш? За да влезе в батерията, този ток, някъде се произвежда. Скромно мнение, просто, изгарянето на тези тонове, се премества някъде. И никъде, в глобален мащаб. Все на Земята. Бонусите са плавно и мощно двицение и всички екстри на автоматизацията при тока.
                                Все по-малко се изгаря.
                                А и това дето гори за ток не е бензин/дизел.Демек пазара на бензин/дизел от тая батерия си е твърдо минус 50тона.
                                Точно акумулаторите ще разкажат играта на всичко дето не е ВЕИ.
                                И вероятно ще съм жив да го видя.
                                Last edited by satz; 11.12.2019, 11:55.

                                Коментар

                                Working...
                                X