IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://leakedreality.com/video/3170...team-truck-lol
    Tesla's Steam truck? lol

    Play
    Mute
    Loaded: 0%
    Progress: 0%

    Remaining Time-0:00
    Playback Rate
    1x
    Fullscreen

    Коментар


    • Така.
      Дали съм забравил или не съм се сетил но, продажбите на нещо, което се произвежда, са правопропорционални на неговата целесъобразност ЗА КЛИЕНТА. Като интегрален, обобщаващ показател. Не на разбиранията и вярата на производители и търговци по веригата до крайния потребител, ами на НЕГОВИТЕ НУЖДИ И ВЪЗМОЖНОСТИ. Затуй, най-много се харчат най-полезните неща и онези също, към които, клиентите, са изградили пристрастяване. Напр. цигари, кафе, алкохол, наркотици и секс. След, като батерии не се ядат и пият, най-търсени, ще са най-пълно удовлетворяващите всички (или повечето) от нуждите на клиента. Капацитет, гъвкавост, лесна рециклируемост, минимална цена, технологичност, лесна поддръжка, проста логистика, ниска пожароопасност, лесна диагностика и т.н.и т.п. Има решение на повечето от тези въпроси. Неслучайно, ви питах преди време за многоклетъчните организми но...
      - Помните ли?

      Коментар


      • Мой пост от 18.58 на 28.02.2021. Ден 4-ти оттогава, не виждам някой да го критикува по същество. Аз му знам тънките места но, може да измени света на електричките и техния дял поне двойно. Да видим глаголизаторите, какво ще кажат. Импотецият няма фактическа компетентност така че, очакваме ел.инженерите да се изкажат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Колко ти разбира главата, само. И пак лъжа, до лъжа, до лъжа. Обясних но, вечно изкривяваш нещата: Пари, вярно, са нужни но, не просим. Напротив: Предоставяме Възможност да се стъпи на огромен, ненаситен Пазар. Дори сходни, като характеристики, на нашата продуктова линия, няма и много се радваме на португалците, дето са продали откровен боклук на нашенеца за три пъти по-висока цена, че и в три екземпляра. А Лелку (така се чете, пък и аватарецът мъжки) нищо особено не е казал. Нерви се, щото е извън играта но, поне се владее.
          Такива ми ти работи, Импотецие.
          Прав си ! Извън Твоята игра съм Ма не се нервя . Забавлявам се .
          Лекинка

          Коментар


          • Аз сега чакам да обясниш, защо "не работи"...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              За кое изобретение говориш щото аз за такова нещо не знам?
              И къде има публикувана т. нар. "техническа същност", ти даже не можеш да се изразяваш технически?

              Няколко поста по-долу, Импотецие. Надълго и нсшитоко ви обяснявах.
              Last edited by Pyramid; 02.03.2021, 20:40.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                BTW, като си толкоз "умен", що не разбиеш наскоро публикуваната техническа същност на изобретението ми? Що не обясниш, как не става, как не може, как нило нямало да работи и т.н.? Любопитен съм, този път, какво ще излъжеш.
                За кое изобретение говориш щото аз за такова нещо не знам?
                И къде има публикувана т. нар. "техническа същност", ти даже не можеш да се изразяваш технически?

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • BTW, като си толкоз "умен", що не разбиеш наскоро публикуваната техническа същност на изобретението ми? Що не обясниш, как не става, как не може, как нило нямало да работи и т.н.? Любопитен съм, този път, какво ще излъжеш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                    Никой друг освен теб не проси пари толкова бездарно във форума. Оспами половината теми с идиотщините си. Ама Леля го каза по-назад:
                    Колко ти разбира главата, само. И пак лъжа, до лъжа, до лъжа. Обясних но, вечно изкривяваш нещата: Пари, вярно, са нужни но, не просим. Напротив: Предоставяме Възможност да се стъпи на огромен, ненаситен Пазар. Дори сходни, като характеристики, на нашата продуктова линия, няма и много се радваме на португалците, дето са продали откровен боклук на нашенеца за три пъти по-висока цена, че и в три екземпляра. А Лелку (така се чете, пък и аватарецът мъжки) нищо особено не е казал. Нерви се, щото е извън играта но, поне се владее.
                    Такива ми ти работи, Импотецие.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Ами не. Измамникът си ти. Думата беше за друго. Матеев веднъж си криви душата, като излъга за принципите по „козлодуйското” отопление (т.е.,видя, че са работещи и продължи да пише глупости) та, викам си, дали и сега за тук, ще даде „оценка” по същия начин, на база неприязън или поне, ще опита да се аргументира, ако критикува. Понеже, с аргументи, поне дава признаци за професионализъм, а онова, да кажеш на бялото черно (като теб също, само че ти, поне.не.се правиш на вещ), си беше излагация. Затуй. Иначе, тебе те знаем, ти си лай-лайкучка.
                      Никой друг освен теб не проси пари толкова бездарно във форума. Оспами половината теми с идиотщините си. Ама Леля го каза по-назад:

                      Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      ...

                      Не знам и що доста от никовете в този форум , се занимават и говорят за неща ,от които хал хабер си нямат . Та чак дават и решения , откриват топлата вода и т.н. Ако смяташ ,че знаеш нещо , виждаш смисъл, искаш да се промени статуквото , виждаш твойто решение , като единствено вярно , по-способен си или по-умен , а може би и по-красив , не просто говориш и пишеш за това , а го правиш !
                      Иначе просто убивш време и ресурс
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Любопитното е че измамникът вика дръжте измамникът.
                        Ами не. Измамникът си ти. Думата беше за друго. Матеев веднъж си криви душата, като излъга за принципите по „козлодуйското” отопление (т.е.,видя, че са работещи и продължи да пише глупости) та, викам си, дали и сега за тук, ще даде „оценка” по същия начин, на база неприязън или поне, ще опита да се аргументира, ако критикува. Понеже, с аргументи, поне дава признаци за професионализъм, а онова, да кажеш на бялото черно (като теб също, само че ти, поне.не.се правиш на вещ), си беше излагация. Затуй. Иначе, тебе те знаем, ти си лай-лайкучка.
                        Last edited by Pyramid; 02.03.2021, 10:48.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Ако паметта не ме лъже, Матеев беше - много меко казано - скептик по темата, някъде октомври-ноември. Според него, ако не греша, трябвало да имаш фантастично големи бюджети за R&D, иначе било нямало как да стане и т.н. Че няма да се върне старото ;-няма но, дали не избърза? Веднъж излъгал, цял живот лъжец? Любопитно, твърде любопитно.
                          Любопитното е че измамникът вика дръжте измамникът.
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            1. Да не работи човек само нощна смяна пазач с претенции на гений без завършен седми клас.
                            2. Педесе и пет години не са "мигновени". Бая време си е това.

                            - Каза ли нещо?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              1.Дефинирай „резултати” и,
                              2.Обясни, как си представяш, те да за мигновени.
                              1. Да не работи човек само нощна смяна пазач с претенции на гений без завършен седми клас.
                              2. Педесе и пет години не са "мигновени". Бая време си е това.

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Ако паметта не ме лъже, Матеев беше - много меко казано - скептик по темата, някъде октомври-ноември. Според него, ако не греша, трябвало да имаш фантастично големи бюджети за R&D, иначе било нямало как да стане и т.н. Че няма да се върне старото ;-няма но, дали не избърза? Веднъж излъгал, цял живот лъжец? Любопитно, твърде любопитно.

                                Коментар

                                Working...
                                X