IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Съобщих им нещо от вида, ама спят бе. Спят. То трябва да се осмисли, за начало, или ...който коментира, да пува петлите по темата, поне мъничко...
    Ми или е недостатъчно съобщеното или не чуват петлите . Та пак на въпроса , защо ти е да задаваш въпрос , на незнаещи хора след , като ти знаеш отговорът ? Просто кажи отговорът . Ще имаш по-голям шанс някой да се съгласи с теб или иначе казано , да чуе петела .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Защо ти е нужна дискусия , ако знаеш отговорът ? Не ти ли е по-лесно просто да го съобщиш на незнаещите ?
      Съобщих им нещо от вида, ама спят бе. Спят. То трябва да се осмисли, за начало, или ...който коментира, да пува петлите по темата, поне мъничко...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Ами знам ли, плах опит да събудя дискусията. Безименният току припяваше "- Батерията, БАТЕРИЯТА!" Та, рекох, да му дам причина да се кротне...
        Защо ти е нужна дискусия , ако знаеш отговорът ? Не ти ли е по-лесно просто да го съобщиш на незнаещите ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Ами като гледаш какви глупости пишеш- батерии, електрички и защо се занимаваш с измамника/ той е наследник на настрадин ходжа/

          Е падат разбира се, как иначе
          Само че, онзи си учел магарето да яде камъни...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Никой не ти обръща внимание, досега за целия си живот си доказал защо.

            Аха. И ти знаеш, съответно, как е протекъл...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Като знаеш отговорът , защо задаваш въпросът ?
              Ами знам ли, плах опит да събудя дискусията. Безименният току припяваше "- Батерията, БАТЕРИЯТА!" Та, рекох, да му дам причина да се кротне...
              Last edited by Pyramid; 03.03.2021, 15:10.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                Мой пост от 18.58 на 28.02.2021. Ден 4-ти оттогава, не виждам някой да го критикува по същество. Аз му знам тънките места но, може да измени света на електричките и техния дял поне двойно. Да видим глаголизаторите, какво ще кажат. Импотецият няма фактическа компетентност така че, очакваме ел.инженерите да се изкажат.
                Никой не ти обръща внимание, досега за целия си живот си доказал защо.

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Абе, то и аз туй гледам.
                  Е, падат ли П,П,П?
                  Ами като гледаш какви глупости пишеш- батерии, електрички и защо се занимаваш с измамника/ той е наследник на настрадин ходжа/

                  Е падат разбира се, как иначе

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                    Така.
                    Дали съм забравил или не съм се сетил но, продажбите на нещо, което се произвежда, са правопропорционални на неговата целесъобразност ЗА КЛИЕНТА. Като интегрален, обобщаващ показател. Не на разбиранията и вярата на производители и търговци по веригата до крайния потребител, ами на НЕГОВИТЕ НУЖДИ И ВЪЗМОЖНОСТИ. Затуй, най-много се харчат най-полезните неща и онези също, към които, клиентите, са изградили пристрастяване. Напр. цигари, кафе, алкохол, наркотици и секс. След, като батерии не се ядат и пият, най-търсени, ще са най-пълно удовлетворяващите всички (или повечето) от нуждите на клиента. Капацитет, гъвкавост, лесна рециклируемост, минимална цена, технологичност, лесна поддръжка, проста логистика, ниска пожароопасност, лесна диагностика и т.н.и т.п. Има решение на повечето от тези въпроси. Неслучайно, ви питах преди време за многоклетъчните организми но...
                    - Помните ли?
                    Като знаеш отговорът , защо задаваш въпросът ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      Помним, ама не ни интересуват. Интересуваме се от П, П, П
                      Абе, то и аз туй гледам.
                      Е, падат ли П,П,П?

                      Коментар


                      • https://leakedreality.com/video/3237...h-buy-american
                        Chinese battery, yeah buy American

                        Play
                        Mute
                        Loaded: 0%
                        Progress: 0%

                        Remaining Time-0:00
                        Playback Rate
                        1x
                        Fullscreen

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Така.
                          Дали съм забравил или не съм се сетил но, продажбите на нещо, което се произвежда, са правопропорционални на неговата целесъобразност ЗА КЛИЕНТА. Като интегрален, обобщаващ показател. Не на разбиранията и вярата на производители и търговци по веригата до крайния потребител, ами на НЕГОВИТЕ НУЖДИ И ВЪЗМОЖНОСТИ. Затуй, най-много се харчат най-полезните неща и онези също, към които, клиентите, са изградили пристрастяване. Напр. цигари, кафе, алкохол, наркотици и секс. След, като батерии не се ядат и пият, най-търсени, ще са най-пълно удовлетворяващите всички (или повечето) от нуждите на клиента. Капацитет, гъвкавост, лесна рециклируемост, минимална цена, технологичност, лесна поддръжка, проста логистика, ниска пожароопасност, лесна диагностика и т.н.и т.п. Има решение на повечето от тези въпроси. Неслучайно, ви питах преди време за многоклетъчните организми но...
                          - Помните ли?
                          Помним, ама не ни интересуват. Интересуваме се от П, П, П

                          Коментар


                          • https://leakedreality.com/video/3170...team-truck-lol
                            Tesla's Steam truck? lol

                            Play
                            Mute
                            Loaded: 0%
                            Progress: 0%

                            Remaining Time-0:00
                            Playback Rate
                            1x
                            Fullscreen

                            Коментар


                            • Така.
                              Дали съм забравил или не съм се сетил но, продажбите на нещо, което се произвежда, са правопропорционални на неговата целесъобразност ЗА КЛИЕНТА. Като интегрален, обобщаващ показател. Не на разбиранията и вярата на производители и търговци по веригата до крайния потребител, ами на НЕГОВИТЕ НУЖДИ И ВЪЗМОЖНОСТИ. Затуй, най-много се харчат най-полезните неща и онези също, към които, клиентите, са изградили пристрастяване. Напр. цигари, кафе, алкохол, наркотици и секс. След, като батерии не се ядат и пият, най-търсени, ще са най-пълно удовлетворяващите всички (или повечето) от нуждите на клиента. Капацитет, гъвкавост, лесна рециклируемост, минимална цена, технологичност, лесна поддръжка, проста логистика, ниска пожароопасност, лесна диагностика и т.н.и т.п. Има решение на повечето от тези въпроси. Неслучайно, ви питах преди време за многоклетъчните организми но...
                              - Помните ли?

                              Коментар


                              • Мой пост от 18.58 на 28.02.2021. Ден 4-ти оттогава, не виждам някой да го критикува по същество. Аз му знам тънките места но, може да измени света на електричките и техния дял поне двойно. Да видим глаголизаторите, какво ще кажат. Импотецият няма фактическа компетентност така че, очакваме ел.инженерите да се изкажат.

                                Коментар

                                Working...
                                X