IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

    В идеалния случай
    За колко време ще заредиш 10Гвтч батерии от източник 10Гвт панели + 25% от 4Гвт вятър (че някой ще писне, ааама то има облаци ) ?

    и напомнянка, за който е забравил
    - горното е с напрактика нулеви разходи по генерацията сравнено с атом/тец
    Де да беше така. Ама ти си варвай.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      ...А къде забрави ВРЕМЕТО на фукционирането на всичко това НА ПЪЛНА МОЩНОСТ?
      В идеалния случай
      За колко време ще заредиш 10Гвтч батерии от източник 10Гвт панели + 25% от 4Гвт вятър (че някой ще писне, ааама то има облаци ) ?

      и напомнянка, за който е забравил
      - горното е с напрактика нулеви разходи по генерацията сравнено с атом/тец

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Можеш да се гръмнеш от яд, нали? Това,че те е страх...егати „мотива за правдивост?
        Ха ха измамник ставаш досаден

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Работят на баба ти розавите гащи покафенели отзаде
          Можеш да се гръмнеш от яд, нали? Това,че те е страх...егати „мотива за правдивост?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Твърдения на засегнат и самопреебал се. Фактите казват друго. И моите неща работят, а ти цял живот, така да се каже, освен копчета да си натискал, НИЩИЧКО НЕ СИ СЪЗДАЛ. БИЛ СИ САМО В СИСТЕМА, КАТО БОЛТЧЕ. ЗАМЕНИМ. И СЛЕДА НЕ СИ ОСТАВИЛ, СМЕШНИК. Крякай, колкото си щеш. Да напомня ли, че именно ТИ реши да враждуваме? Предлагах ли ти мир на няколко пъти? Е, Д.Г.Д. Винаги, с удоволствие, ще ти дефекирам под мустака.
            Работят на баба ти розавите гащи покафенели отзаде

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

              Кой ти завижда, деде? Явно нямаш представа за какви пари работят програмистите. Вие в АЕЦ-а можете само да подсмърчате. Но по-големия ви проблем е че ако ви изхвърлят оттам, няма кой друг да ви плаща що годе сносно.
              Гледам катериш се по дедовия.Колегите дето ги съкратиха при закриването на малките блокове всички си намериха работа лапнаха ги като топъл хляб.Ако знаеш колко си смешен направо ще се гръмнеш заедно с интернет протокола.Един специалист като мене се изгражда 20г ученето отделно..Гледай си смешния пръдлив интернет и не се занимавай с неща за които нямаш мозък.И оня измамника ти е лика прилика то псредствените лесно се надушвате.А програмистите знаем за какви работят не се притеснявай знаем и тия пари за колко часа извънреден труд са и как го крият знаем.Като се прибереш довечера дома си сипи у чашата интернет в чинията фейсбук и си светни с майкрософт.Напъните ви са просто смешни.
              Last edited by national power; 12.12.2019, 15:28.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                Не ти разбирам тезата. А ако ти спрат хляба, лекарствата, водоснабдяването, пътищата, магазините където да можеш да си купиш нещо да облечеш, и прочие? Е и?
                Спирането на тока води не само до спиране на това което си изброил а и на много други неща.Каквито сте нежни души и сте некадърни един пирон да забиете запре ли тока за два месеца сте умрели

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Виж, не го знам тоя какво ТОЧНО прави. Ама се изкара, сякаш, Той и само Той, носи страната на плещите си. Маниак с мания за величие, без лично аз, да виждам на база на какво. Лакърдии.
                  Обаче, като се огледаш, спре ли токът... Затова, е прав. Взели сте го за даденост но, фактическата реализация на уменията ви, дръпнат ли шалтера, увисва. Не се препирай с него. Черен неблагодарник е. Пък и никакво „деде” не е, аз съм по-голям. Виж, като фукня, не мога да го докарам чак толкова, там ме бие.
                  Нямаш и мозък да разбереш то не е като да носиш топла вода с кофи от Козлодуй в София

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Виж, не го знам тоя какво ТОЧНО прави. Ама се изкара, сякаш, Той и само Той, носи страната на плещите си. Маниак с мания за величие, без лично аз, да виждам на база на какво. Лакърдии.
                    Обаче, като се огледаш, спре ли токът... Затова, е прав. Взели сте го за даденост но, фактическата реализация на уменията ви, дръпнат ли шалтера, увисва. Не се препирай с него. Черен неблагодарник е. Пък и никакво „деде” не е, аз съм по-голям. Виж, като фукня, не мога да го докарам чак толкова, там ме бие.
                    Не ти разбирам тезата. А ако ти спрат хляба, лекарствата, водоснабдяването, пътищата, магазините където да можеш да си купиш нещо да облечеш, и прочие? Е и?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                      Кой ти завижда, деде? Явно нямаш представа за какви пари работят програмистите. Вие в АЕЦ-а можете само да подсмърчате. Но по-големия ви проблем е че ако ви изхвърлят оттам, няма кой друг да ви плаща що годе сносно.
                      Виж, не го знам тоя какво ТОЧНО прави. Ама се изкара, сякаш, Той и само Той, носи страната на плещите си. Маниак с мания за величие, без лично аз, да виждам на база на какво. Лакърдии.
                      Обаче, като се огледаш, спре ли токът... Затова, е прав. Взели сте го за даденост но, фактическата реализация на уменията ви, дръпнат ли шалтера, увисва. Не се препирай с него. Черен неблагодарник е. Пък и никакво „деде” не е, аз съм по-голям. Виж, като фукня, не мога да го докарам чак толкова, там ме бие.
                      Last edited by Pyramid; 12.12.2019, 14:35.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        За тъпанари дето се занимават с интернет протоколи трябва да се обяснява по просто щото мозъкът им не е пригоден да разбира това което говоря.То в цяла България сме 100 човека дето знаем за какво става дума.При тебе проблема е друг и той в егото как така някой си ще има по хубава работа от мен ще е по умен от мен пък и ще взема повече пари.Ние програмизите сме най умните и вземаме най ного.Е кат ти запра тока отиваш у Перловец и повече никой няма да чуе за тебе програмисте с осми клас
                        Кой ти завижда, деде? Явно нямаш представа за какви пари работят програмистите. Вие в АЕЦ-а можете само да подсмърчате. Но по-големия ви проблем е че ако ви изхвърлят оттам, няма кой друг да ви плаща що годе сносно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Ти специално си изманик а изобретенията ти просто будят присмех.
                          Твърдения на засегнат и самопреебал се. Фактите казват друго. И моите неща работят, а ти цял живот, така да се каже, освен копчета да си натискал, НИЩИЧКО НЕ СИ СЪЗДАЛ. БИЛ СИ САМО В СИСТЕМА, КАТО БОЛТЧЕ. ЗАМЕНИМ. И СЛЕДА НЕ СИ ОСТАВИЛ, СМЕШНИК. Крякай, колкото си щеш. Да напомня ли, че именно ТИ реши да враждуваме? Предлагах ли ти мир на няколко пъти? Е, Д.Г.Д. Винаги, с удоволствие, ще ти дефекирам под мустака.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            v_tin потърси за Хаваите, откачат се от мрежата защото тока става все по скъп и причината да поскъпва е че абонатите намаляват. Електричките могат да бъдат много икономични откъм разход на енергия, но как ще стане това в градовете и при тази организация на движението не питай мен.Разбира се че ако е мощна като Тесла разхода няма да е нисък, но ако сравниш разхода на една бензинова със същата мощност с този на ел. наистина теслата сигурно е много икономична и по отзивчва и лесна за управление. Автоматичните скоростни кутии са степенни а при ел са безстепенни, има си гиразличията.
                            Ми откачи се какво чакаш.А какво става с хиперинфлацията за два часа?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                              Вие електричарите май наистина си въобразявате че светът се върти около вас? Слез малко на земята, ти си просто една бурмичка в една машина, която отдавна е просто commodity. Ако не ти е ясно какво означава това - базови стоки и услуги, които се издържат от мащаб и с минимални печалби. Ако си мислиш че това е единственото commodity, малко си се объркал. Само че няма други електричари, или хлебари, или бензинаджии, или ВиК инженери, или телекомуникационни инженери или каквито щеш, дето да се репчат като тебе как светът щял да спре ако не бил той.
                              Разбира се че се върти около нас.Без ток светът отива в каменната ера.Толко ли е трудно за човек с осми клас да го разбере?Омръзна ми да слушам безмислените словесни диарии на либерасти пишман софиянци които в жалкият си безсмислен животец са произвели един вагон говна нищо друго.Ма претенциите огромни.От моя труд и този на колегите ми зависи цялата страна вклчително и ти.Ако тебе утре да те изгонят барабар с кирливата ти фирма в кято метеш никой няма да разбере.Сичките да ви изгонят никой няма да разбере...Гадно е да нищожество нали математико с осми клас.Квадратни уравнения барем научи ли се да решаваш
                              Last edited by national power; 12.12.2019, 13:03.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                                Сори, но аз също съм инженер, но в друга област. От километър те виждам че отдавна цялата ти фасада е куха. С подобни общи обяснения и в първи курс няма да минеш. На работа си само защото си от десетилетия в една замръзнала във времето структура, не защото разбираш нещо и имаш продаваеми умения.
                                За тъпанари дето се занимават с интернет протоколи трябва да се обяснява по просто щото мозъкът им не е пригоден да разбира това което говоря.То в цяла България сме 100 човека дето знаем за какво става дума.При тебе проблема е друг и той в егото как така някой си ще има по хубава работа от мен ще е по умен от мен пък и ще взема повече пари.Ние програмизите сме най умните и вземаме най ного.Е кат ти запра тока отиваш у Перловец и повече никой няма да чуе за тебе програмисте с осми клас

                                Коментар

                                Working...
                                X