IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

    Контекста е че за ауди (VW) електрото вече е „бъдещето“. 2/3 от форумците са с нагласата че увлечението бързо ще отмине, а то тепърва започва. BTW тази реклама е от super bowl-а тази година където излъчването е 10 милки. Големите пари започват да се наливат в електричките пичове.
    Напълно съм съгласен. Ток или водород промяната е неизбежна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

      Контекста е че за ауди (VW) електрото вече е „бъдещето“. 2/3 от форумците са с нагласата че увлечението бързо ще отмине, а то тепърва започва. BTW тази реклама е от super bowl-а тази година където излъчването е 10 милки. Големите пари започват да се наливат в електричките пичове.
      Бъдещето е як бой на сороститутките и Белене.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

        Контекста е че за ауди (VW) електрото вече е „бъдещето“. 2/3 от форумците са с нагласата че увлечението бързо ще отмине, а то тепърва започва. BTW тази реклама е от super bowl-а тази година където излъчването е 10 милки. Големите пари започват да се наливат в електричките пичове.
        Много ми е интересно с какъв пламък гори електричката и дали пушека е отровен. Това либерастите няма да мирясате докато не осмърдите Европа. Навирате гейпаради в носовете ни, напълнихте атмосферата с всякакви мигранти. Сега вземете на хората колите и ще замирише яко. Те в Париж тренират, ама все си мисля, че германците ще им писне скоро. Та, затова питам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

          + да супер е
          Контекста е че за ауди (VW) електрото вече е „бъдещето“. 2/3 от форумците са с нагласата че увлечението бързо ще отмине, а то тепърва започва. BTW тази реклама е от super bowl-а тази година където излъчването е 10 милки. Големите пари започват да се наливат в електричките пичове.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

            Интересна реклама на ауди: future is coming ...
            https://youtu.be/Xrgq2CIag6M
            + да супер е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
              Audi e-tron Defined: Electric Axles

              https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=UY2zk-Engzc
              Интересна реклама на ауди: future is coming ...
              https://youtu.be/Xrgq2CIag6M

              Коментар


              • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
                Имхотеп историческият не е бил бил фараон, както повторно се запознах с историческите мнения.
                Бил е нещо жрец, нещо строител-архитект, нещо писар-архивар по техническата част. "Писар" е висока длъжност в Древния Египет.
                Мдам. Докато научи всички глифи и одъртел, станал на 30...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                  С две думи ли искате да ви го кажа. НЕма да стане.

                  Иначе - ако имате желание - маже да си развиете въпроса пред професор, но той - ако разбере, че се кичите с "инженер" в областта - ще ви изпрати при вашите преподаватели, които са ви пуснали да вземете изпитите си. Това важи и за преподавателите ВИ по термодинамика, защото вие - фараоне - също разбрахте, че попаднахте в капана на пирамидата... ))

                  Други обяснения - от мен - чакайте - както казва народът НИ - на онова лято - куковото! ))
                  Хванаха те яко за поредно в некомпетентност, и запика газ? Да донеса ли и аз една туба, да ми я напълниш?
                  Прочее, „фараонът” (Лелийййй ! ) падна не в „моя ” капан, ами в своя: За миг повярва, че - може би ? - може и да не се окажеш празно плямпАло и, че ще получи някакъв смислен отговор, с който, да „забие” ѝ Трейдърко, ѝ мен. С един удар - две греди, ама това са рисковете на форума. Няма „синхрон” между нас с него но, ти си ТАКАВА АТРАКЦИЯ ...​​​​​​
                  Last edited by Pyramid; 10.02.2019, 19:15.

                  Коментар


                  • Имхотеп историческият не е бил бил фараон, както повторно се запознах с историческите мнения.
                    Бил е нещо жрец, нещо строител-архитект, нещо писар-архивар по техническата част. "Писар" е висока длъжност в Древния Египет.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Бе да не си ти асистента? Щото ако си ти, то ще е загуба на време. Иначе обяснявам някои неща, с едно-две изречения, за да е ясно за който се интересува.

                      Та сега остава да се изясни обикновено плямпало ли си, или не си?


                      Та кажете безимен къде намира приложение в бензиновите и дизеловите двигатели изохорният и изобарният процес?


                      С две думи ли искате да ви го кажа. НЕма да стане.

                      Иначе - ако имате желание - маже да си развиете въпроса пред професор, но той - ако разбере, че се кичите с "инженер" в областта - ще ви изпрати при вашите преподаватели, които са ви пуснали да вземете изпитите си. Това важи и за преподавателите ВИ по термодинамика, защото вие - фараоне - също разбрахте, че попаднахте в капана на пирамидата... ))


                      Други обяснения - от мен - чакайте - както казва народът НИ - на онова лято - куковото! ))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                        Audi e-tron Defined: Electric Axles

                        https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=UY2zk-Engzc
                        Даа, до 3 години всички ще се надпреварват да изкарват модели. Само дето изостават технологично с 5 спряно тесла. Etron-а е като ламя в разхода но тия дето ще я купуват ще си ходят от къщата до офиса и обратно така че няма дс го мислят за зареждане на дълги разстояния

                        Коментар


                        • Audi e-tron Defined: Electric Axles

                          https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=UY2zk-Engzc

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
                            А, дизела на "Народна кола"?
                            Измамата там е заложена още от Ф.Порше и неговия спонсор, А.Алоизович Шиклгрубер.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              А бе не трябваше ли в тази тема да се говори за електрокарите, нещо май сте се отплеснали. Според мен трябва да се говори така- елктрокара според големината струва Х, бензинката същата големина и мощност струва У, дизеловата количка струва-Z- от кое ще съм по доволен и в кое е бъдещето имайки предвид скандала в германия и последващите загуби за клиентите на дизела
                              Трябваше но - разкайвам се - след многократното споменаване, паднахме в капана да обясняваме защо и то, на най-надутия дрънкАтор. Лошо. Много лошо.

                              Коментар


                              • А, дизела на "Народна кола"?

                                Коментар

                                Working...
                                X