IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
    Не съм "вметнал" и понеже знаеш пъненето ти е липса на кВо ?!
    Аре оставам те ти да се пънеш, че аз отивам да бачкам утре, ти подремни докъм 12 и пак тука. Лека!
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Правилно си забелезал. Наблюдателен си. Всеки ден го виждам, мерси че ме светна.
      Не съм "вметнал" и понеже знаеш пъненето ти е липса на кВо ?!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

        Кое е идиотщина бе? Плоския данък в който сте се вкопчили тука да не ви разтури рахата с имотките кой го предложи и въведе? Та това е цялата основа на живота в Бъглария последните 10 години. Станишев изпревари всички, най-нисък данък в Европа. По идея на БСП, на Станишев. Кой въведе несериозно ниските данъчни оценки на имотите? БСП, Станишев. И това докато ни вкарва в ЕС, без да има никакви средства да им извива ръцете. Ако имаше някой да разбира от макроикономика да ръкопляска на тези постижения.

        Най-неблагодарната паплач, с най-промитите мозъци, дето са израснали с БТВ и Нова по цял ден дори не осъзнава на кой дължи "успеха" на собствените си активи. Цялата помия която се изля по Станишев беше реално отмъщение на няколко чиновника в ЕС, на които после той лично им би шута. Ама не достигат такива новини до БТВ и Нова...

        Гледайте поне Елена Йончева да опазите сега, тя е втората най-свясна. Ама и на нея не и се занимава с помията вече.
        Може ли да подремна докато ги изкоментираш всичките другарки и другари от всички цветове...те имоти няма да ти купят.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Не се пъни ,че за горе ред няма, липсата на наднормено тегло не гарантира нищо, да повторя нищо . Най " здравите" хора принципно съм забелязал ,че умират тегаво от тегави болести .
          Правилно си забелезал. Наблюдателен си. Всеки ден го виждам, мерси че ме светна.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Тази точно открадна много от данъкоплатеца, чрез "Авторска телевизия" ЕООД. Точно тя ли ти е примера?
            Що ти като си работЕл нЕкога ,за без пари ли го правеше ?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение


              Гледайте поне Елена Йончева да опазите сега, тя е втората най-свясна. Ама и на нея не и се занимава с помията вече.
              Тази точно открадна много от данъкоплатеца, чрез "Авторска телевизия" ЕООД. Точно тя ли ти е примера?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                Много често и на посоки ползваш термина хайп. Това за акции на NYSE бива, ама за имотите си много в грешка. Никой няма полза да предизвиква някакъв хайп Или и ти, като първосигналните понижители им придаваш всемогъщи възможности и сили на брокерите
                Глей сЯ , посоката на стадото е посоката на заколението ,принципно. Изключенията само ще потвърдят това . Всички мноо тарикати станаха и в тоз контескт ми се струва ,че е наближило време за голямото вършеене !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  явно си ме чел след 2016-та
                  ЗЗ ми е хоби и страст, а причините да се загледам в нея са много, но основната е, че всичко наскача в апарти и стана такъв хайп, че файда йок.
                  поне не с тези % доходност , които да си струват за мен.

                  лека
                  Много често и на посоки ползваш термина хайп. Това за акции на NYSE бива, ама за имотите си много в грешка. Никой няма полза да предизвиква някакъв хайп Или и ти, като първосигналните понижители им придаваш всемогъщи възможности и сили на брокерите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Такава идиотщина скоро не бях чел.БСП са смъртник мястото им е в гробищата
                    Кое е идиотщина бе? Плоския данък в който сте се вкопчили тука да не ви разтури рахата с имотките кой го предложи и въведе? Та това е цялата основа на живота в Бъглария последните 10 години. Станишев изпревари всички, най-нисък данък в Европа. По идея на БСП, на Станишев. Кой въведе несериозно ниските данъчни оценки на имотите? БСП, Станишев. И това докато ни вкарва в ЕС, без да има никакви средства да им извива ръцете. Ако имаше някой да разбира от макроикономика да ръкопляска на тези постижения.

                    Най-неблагодарната паплач, с най-промитите мозъци, дето са израснали с БТВ и Нова по цял ден дори не осъзнава на кой дължи "успеха" на собствените си активи. Цялата помия която се изля по Станишев беше реално отмъщение на няколко чиновника в ЕС, на които после той лично им би шута. Ама не достигат такива новини до БТВ и Нова...

                    Гледайте поне Елена Йончева да опазите сега, тя е втората най-свясна. Ама и на нея не и се занимава с помията вече.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL

                      Лесно ти е на теб Берджо да пишеш за мечтите на другите. Ти купуваш ЗЗ. Похвално, но ние играем на жилища. Що се не фърлиш на жилище в твоя квартал? А, защо го не направи 2017 да дадеш пример на клетника Накаврък, а го обслужи с един напальон и го извади, освен от имотния и от златния пазар?
                      явно си ме чел след 2016-та
                      ЗЗ ми е хоби и страст, а причините да се загледам в нея са много, но основната е, че всичко наскача в апарти и стана такъв хайп, че файда йок.
                      поне не с тези % доходност , които да си струват за мен.

                      лека
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Аз съм добре, никакво наднормено тегло, няма да умра от това, виж нещо внезапно може....дано да е поне върху некоя кака. Но и сега не ми се опъва 5 етажа без лифт. Ако е веднъж дваж разбирам.
                        Не се пъни ,че за горе ред няма, липсата на наднормено тегло не гарантира нищо, да повторя нищо . Най " здравите" хора принципно съм забелязал ,че умират тегаво от тегави болести .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Новите ще излязат с красиви подобаващи цени, просто да ти е кеф да купиш
                          Наемите...който наема да наема сега...наесен ще се изненада пак че не е прочел у вестника и с изненада ще установи че има и евтинко мизерно...към 250-300€ за двустайка с миришещи кенеф и коридор и мнооо скъпо хубаво.
                          пазарът е мястото, където се срещат мечти и реалност

                          било мечти на купувачи било мечти на продавачи
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            много нови жилища в сгради с акт16 от 2019,2020 тепърва се довършват на ниво хубаво (ново с нови мебел) към лукс (скъпи довършителни и обзавеждане) - и не са пуснати на пазара. има и една армия от централни и добре обзаведени жилища от ербнб сегмента, които също са празни.

                            имотния (наемния ) пазар все още не е усетил в пълнота кофти схемата много нови жилища и по-малко търсене.
                            Новите ще излязат с красиви подобаващи цени, просто да ти е кеф да купиш
                            Наемите...който наема да наема сега...наесен ще се изненада пак че не е прочел у вестника и с изненада ще установи че има и евтинко мизерно...към 250-300€ за двустайка с миришещи кенеф и коридор и мнооо скъпо хубаво.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • https://www.24chasa.bg/novini/article/9701581

                              що ли май го прогнозирах това когато почна пандемията 2020.
                              а Крети ми се смееше.
                              бих добавил...дори пандемията утре да свърши с магия даже този ефект ще продължи още известно време. Щетите в развития свят са огромни.
                              Даже миграцията към селото е идеална. Ще повиши селските имоти, някои предпочитани региони основно. После ще повторим старата плоча, тамън след 2029.
                              ПП: Вижте Сливен и ромеите ква раждаемост бичат обаче, просто ми стана интересно.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                                Да не мислиш че другите партии имат избор? Слуша ли днеска на ГЕРБ пресконференцията. Комунистите на Европа от ЕНП упражявали натиск върху тях чрез подкрепа за "малките партии"... Не знам колко по ясно искаш някой да ти сервира информацията. Дали БСП ще е или някой друг директивите на европа ще бъдат наложени с брутална дисциплина и милиционерщина. Няма пак да повтарям какво предстои за имотите. Сега докато събирам информация за продажбата на един имот (не мой), се появи много интересна информация за другата седмица. Може да ви ги събщя две в едно после.

                                Но да се върна към БСП-то. Простащина е да се плюе по БСП. В САЩ имат само две партии от 100 години с такава "цветуща" история, с роби, с расизъм, с милиционери, с шпиони, с инфлация, с дерпресия, с мега-корупционни скандали, с психично болни лидери, с превратаджии. И пак двете партий в САЩ си делят 50/50 вот. БСП смениха толкова личности и идеи, ама щото е БСП не можете да го преглътнете по някаква причина. БСП е бъдещето на Европа, Станишев беше най-добрия лидер от прехода, просто му спряха идеите със всяване на страх.
                                Такава идиотщина скоро не бях чел.БСП са смъртник мястото им е в гробищата

                                Коментар

                                Working...
                                X