IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
    Трийте коментарите на всички които опонират и се застъпват за повишаване на цените.
    Тези хора са манипулатори,лъжци,и спекуланти.
    Трябва да бъдат махнати от дискусията защото използват форума да продават кредити и да манипулират заблудени хорица.

    https://m.investor.bg/pazari/538/a/l...e-do-2-356805/

    Ще продължим да вдигаме лихвите докато инфлацията не се върне на допустими нива !!
    Това е посланието на Европейската централна банка !!!!
    Лихвите ще се вдигат агресивно ,и заемите също ще поскъпват агресивно !!
    Вече и те осъзнаха, че мачът е свършил, затова минаха директно на лични нападки, сал ние сме виновни, че са "спасили" кеша в имоти на върха и сега с драсканиците си тук "събаряме" пазара.
    Last edited by better; 23.07.2022, 11:39.

    Коментар


    • Трийте коментарите на всички които опонират и се застъпват за повишаване на цените.
      Тези хора са манипулатори,лъжци,и спекуланти.
      Трябва да бъдат махнати от дискусията защото използват форума да продават кредити и да манипулират заблудени хорица.

      https://m.investor.bg/pazari/538/a/l...e-do-2-356805/

      Ще продължим да вдигаме лихвите докато инфлацията не се върне на допустими нива !!
      Това е посланието на Европейската централна банка !!!!
      Лихвите ще се вдигат агресивно ,и заемите също ще поскъпват агресивно !!

      Коментар


      • Под натиск от гласоподавателите сега в Австралия ще се правят че не са предизвикали инфлацията нарочно https://www.ft.com/content/1d0b0a8f-...f-ee9207242834

        Много ми е странно защо точно финансовото министерство ще разследва като те са главните бенефициенти ама дано излезе нещо от тва. Обаче се опасявам че явно искат да махнат борда и да инсталират диверсифициран борд с жени и малцинства дето още по-малко разбират от икономика. Вероятно това ще се случи навсякъде. Ще винят липсата на жени по бордовете за несправянето със инфлацията и ще напълнят централните банки с марионетки да им съдействат за налагане на полейщина с дигитални валути, следене на транзакции и финансови санкции за неудобните граждани.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury

          Стига с тези детски истории !!! Басове, щял да ми капарира апартаменти все едно не мога сама да го направя, ти се побърка тотално ! Ходи, виж и после пиши
          Какво стига? Говориш ни глупости, че всичко е заето! Аз ти намирам и съм готов да ти помогна дори, като го капарирам, но ти започваш да се отмяташ. Стига си се опитвала да ни заблуждаваш, ние трева не пасем. Утре ще звънна и ще ти намеря, за да ти докажа, че има! Лека!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Кви 7500 лв??? В края на Юли месец сме! 1500 лв на месец, 50 лв на ден се пада, ако случайно не можеш да сметнеш.
            Като не четеш обявите е така. Хайде, ето ти я цялата обява която си ми линквал
            Дава под Наем 3-СТАЕН

            област Бургас, гр. Созопол
            1 500 лв.
            (14.71 лв./m2)
            Увеличи
            17/17

            Дава под Наем 3-СТАЕН
            област Бургас, гр. Созопол
            Виж карта

            1 500 лв.
            (15 лв./m2)
            Коригирана в 13:18 на 14 март, 2022 год.
            Обявата е посетена 1180 пъти.

            Площ: 102 m2
            Етаж: Партер от 4

            Напиши БележкаДай оценкаСъобщи за нередност Описание на имота:

            Апартамент се дава под наем веднага, цена за март-април - 1000 лева/месец.
            Давам под наем за сезон 2021 тристаен апартамент в к-с Грийн Хилс , Созопол.
            Цената в сезона е 1500 на месец при наемане от май до септември (5 месеца) и не включва консумативи.
            Апартаментът е тип мезонет и се състои от:
            - първо ниво: просторна дневна, отделна кухня, тоалетна
            - второ ниво: 2 спални, баня с тоалетна и душ кабина.
            От дневната и кухнята се излиза на веранди, прилежащи към апартамента, а от спалните - на тераси.
            Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван, всяка стая разполага с отделен климатик.
            К-с Грийн Хилс се намира в м. Буджака, близо до плажове и магазини, но на тихо и спокойно място. Разполага с паркинг и басейн

            Виж всички обяви на агенцията в sgimoti.bazar.bg или тук.
            Особености:
            • Обзаведен • Климатик • Контрол на достъпа
            За контакти: 0885559558
            Агенция: ЕС ДЖИ ИМОТИ

            http://sgimoti.imot.bg

            Още оферти: продава | дава под наем | купува | наема

            Адрес: област Бургас, гр. Бургас, ул. Константин Величков 34, ет. 3, ап. 18
            Тел.: 0885559558
            Изпрати запитване:
            Вашето съобщение:

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury
              Този комплекс Грийн Хилс, не се сещам къде е ,но ще го проверя. Обаче гледай каква е обявата :

              "Апартамент се дава под наем веднага, цена за март-април - 1000 лева/месец.
              Давам под наем за сезон 2021 тристаен апартамент в к-с Грийн Хилс , Созопол.
              Цената в сезона е 1500 на месец при наемане от май до септември (5 месеца) и не включва консумативи."

              Значи за 7500 лв. го наемаш и плащаш водата,тока и управлението му. Сигурно е имало и такива обяви не съм се интересувала
              Кви 7500 лв??? В края на Юли месец сме! 1500 лв на месец, 50 лв на ден се пада, ако случайно не можеш да сметнеш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Кво си търсила нз, ей ти за 1500 лв за цял месец, мезонет. Искаш ли утре да ти го капарирам?

                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=890gty&f1=1

                П.С я покажи тези за 160 лв и другия двустаен!!!! за 225 лв. че нещо ме будалкаш ми се чини.
                Интересен човек си ако мислиш, че тези апартаменти се дават през имот .бг. ,аз където съм на място едва ги открих тези двата свободни хахаха
                Мини по Виа Понтика да видиш какво е, ако ти стане лошо трябва да спреш на платното. Страшна лудница е и изобщо не те майтапя. Обади се утре ако искаш да видим какво ще ти отговорят и на мен ми стана интересно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  Търсих на Буджака, за приятели от 05-11.07 и се пищисах. Накрая намерих един тристаен за 160 лв. на вечер и един двустаен за 225 лв. за втория шеговито попитах дали е с храна. Всичко е заето като имаш предвид, че това беше началото на юли. Сега който и да ми се обади за съдействие отказвам. Нямам идея какъв е келепира ама е трудна работа да намериш нещо читаво в Созопол.
                  Кво си търсила нз, ей ти за 1500 лв за цял месец, мезонет. Всичко било заето???!!! Искаш ли утре да ти го капарирам?

                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=890gty&f1=1

                  Last edited by better; 23.07.2022, 00:05.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Търсих на Буджака, за приятели от 05-11.07 и се пищисах. Накрая намерих един тристаен за 160 лв. на вечер и един двустаен за 225 лв. за втория шеговито попитах дали е с храна. Всичко е заето като имаш предвид, че това беше началото на юли. Сега който и да ми се обади за съдействие отказвам. Нямам идея какъв е келепира ама е трудна работа да намериш нещо читаво в Созопол.
                    Именно, читаво в Созопол - мираж Седи слугувай там, де ша ходиш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                      Ей ти и на Сз за 1500 цял мезонет. 3х1500 лв=4500 лв. После 9 месеца стои празен, ама пък таксата от 3000 лв си въри. ГолЕм келепирец е да отдаваш под наем!
                      Търсих на Буджака, за приятели от 05-11.07 и се пищисах. Накрая намерих един тристаен за 160 лв. на вечер и един двустаен за 225 лв. за втория шеговито попитах дали е с храна. Всичко е заето като имаш предвид, че това беше началото на юли. Сега който и да ми се обади за съдействие отказвам. Нямам идея какъв е келепира ама е трудна работа да намериш нещо читаво в Созопол.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                        Какво бил казал някой си няма никакво значение, можеш да провериш тук - https://nsi.bg/bg/content/3145/%D0%B...B8%D1%89%D0%B0
                        Че те всичките имоти тези области които това комуне е изброил са около 750 хиляди. Общо. 8 години след като е написана статията. Според теб притежават ли руснаци около 70% от имотите в тези области? Не вярвай на всичко което някой бил казал. Утре някой ще ти каже че земята е плоска и ще му повярваш. Ама то какво да се очаква от подобна медия, която не може да направи елементарна проверка. Сигурно са взели пари.
                        Ми нз, но е мн странно да няма статистика колка са на брой. Ако потърсиш в гугъл ще ти излязат пак подобни цифри, явно всички мисирки копирали от едно и също място, без да проверят. Според мен може би са около 50 000. Св влас примерно е на 90% зает от само от руснаци.
                        Last edited by better; 22.07.2022, 23:38.

                        Коментар


                        • Ей ти и на Сз за 1500 цял мезонет. 3х1500 лв=4500 лв. После 9 месеца стои празен, ама пък таксата от 3000 лв си въри. ГолЕм келепирец е да отдаваш под наем!

                          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=890gty&f1=1
                          Last edited by better; 22.07.2022, 23:59.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            2014 та год са били 500 000, сега колко нз. Ако конуслът лъже и аз съм излъгал, демек!

                            Около 500 хил. са имотите, собственост на руски граждани, на територията на областите Варна, Добрич, Шумен, Бургас, Ямбол и Сливен, съобщи днес генералният консул на Руската федерация във Варна Юрий Соловьов, цитиран от БТА.

                            28.05.2014 14:09

                            https://www.investor.bg/imoti/109/a/...usnaci-173188/
                            Какво бил казал някой си няма никакво значение, можеш да провериш тук - https://nsi.bg/bg/content/3145/%D0%B...B8%D1%89%D0%B0
                            Че те всичките имоти тези области които това комуне е изброил са около 750 хиляди. Общо. 8 години след като е написана статията. Според теб притежават ли руснаци около 70% от имотите в тези области? Не вярвай на всичко което някой бил казал. Утре някой ще ти каже че земята е плоска и ще му повярваш. Ама то какво да се очаква от подобна медия, която не може да направи елементарна проверка. Сигурно са взели пари.
                            Last edited by pwise; 22.07.2022, 23:31.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                              Това във варненска област, ли ? На юг не може да се намери място в комплексите с басейни
                              Е как не може? Само на слънчака ми изкара 2 страници с имоти под наем, ето една за 700 лв:

                              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=890dk6&f1=1

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                                С бит кон никой не е прокопсал. Справка-един хипер участващ тук в последните десетки дни в тема от десетки години
                                Аз съм прокопсал. Ари при нотатиус за 10 (или 100) палки. Ама нема да дойдеш, понеже си завистлиФ мошок!
                                Last edited by better; 22.07.2022, 23:42.

                                Коментар

                                Working...
                                X