IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение


    Най-големи разбирачи са от имоти, тези, без нито един имот ....класика родна
    А, не. Най-големите разбирачи никога не са имали и няма да имат имот в Бг, живеят във Франкфуртнамайната си, мразят държавата и в главите им са л.на, кофтори, кенефи. Всъщност мразят всичко, понеже просто са неудачници. За което никой не им е крив.

    Коментар


    • Тези, които купуват имот с ипотека от 20+ години, за инвеститори ли ги броим? Или пък за лично ползване? Не мисля, че имат място в този форум. Тук би трябвало да има кешови инвеститори или такива, които изплащат имот за 10-12 години максимум, с по няколко имота, които отдават под наем или препродават. Това са инвеститори, все пак сме в инвестор.бг...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        А не хейтъра завиждач се вижда с лекота няколко поста надолу....:-)
        Ти не си такъв просто много често грешиш , а най-много за цените на имотите, но за сметка на това си постоянен в заблудите си за тях :-)
        Грешиш и за лихвите по ипотечката ми едно време .... беше супер сделка най-добрата възможна :-)
        Най-големия разбирач от ипотечки, а никога нямал такава. Как и да има, като за 5ст. доход, никой няма да му отпусне такава.
        Най-големи разбирачи са от имоти, тези, без нито един имот ....класика родна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          Пропусна само да кажеш, че съм 'хейтър' и ти завиждам!



          Ама я физкултурника как се е напрегнал - колко пъти го излавям в крачка! Идеален е за политик, направо да заминава да се кандидатира, докато не са минали изборите! Ти му доказваш как на всяка крачка се е оакало - то си мисли, че дъжд ръми!
          А не хейтъра завиждач се вижда с лекота няколко поста надолу....:-)
          Ти не си такъв просто много често грешиш , а най-много за цените на имотите, но за сметка на това си постоянен в заблудите си за тях :-)
          Грешиш и за лихвите по ипотечката ми едно време .... беше супер сделка най-добрата възможна :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            Пропусна само да кажеш, че ти завиждам
            Ами, завиждаш му, човека на всеки няколко години си купува по един нов апартамент, а ти печелиш по 5ст. от курсови разлики и мизерни хонорари от лекции в които лъжеш младите. Бъди сигурен, че аз имам начин да те разбера къде ги лъжеш и да те изритат от там като мръсно мокро и бездомно коте

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Юлка ного си заблуден :-), ама ме мързи да пиша. Дано Бетерчо не те чете, че по това време той е плащал над 10% лихва по ипотечка :-)
              Аз от цялата работа излязох няколко К лихви напред и бях спокоен, че всичко с имота е наред.... Доволен съм :-)
              Бъркаш! Никога не съм теглил ипотеки! Имах потребителски, който, като стигна 14% го погасих. Минало, бешело, бях млад, зелен и вЕрвах в банкстерите, че раздават ей тай парЕ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Пропусна само да кажеш, че съм 'хейтър' и ти завиждам!



                Ама я физкултурника как се е напрегнал - колко пъти го излавям в крачка! Идеален е за политик, направо да заминава да се кандидатира, докато не са минали изборите! Ти му доказваш как на всяка крачка се е оакало - то си мисли, че дъжд ръми!
                Ти ли си физкултултурника? Не знаех, че по това преподаваш, мислех, че само заблуждаваш новото поколение относно финансите. За ателие също пишеш...ако се отнася за моя апарт, той е на първи жилищен етаж, над партер с магазини. Няма скосявания, няма нищо излишно. Две стаи с тераса и санитарен възел на 300м. от пешеходна зона и на 500 от морската градина. През 96-та е вписан като търговска кантора в НА, въпреки, че винаги е ползван като жилище..капиш?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                  Юлка ного си заблуден :-), ама ме мързи да пиша.
                  Пропусна само да кажеш, че съм 'хейтър' и ти завиждам!



                  Ама я физкултурника как се е напрегнал - колко пъти го излавям в крачка! Идеален е за политик, направо да заминава да се кандидатира, докато не са минали изборите! Ти му доказваш как на всяка крачка се е оакало - то си мисли, че дъжд ръми!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    юлката да не е онова професорче, дето вещае кризата от 2010-насам
                    ей такива хора са нужни на тоя форум
                    да може всички, вкл. и родителите на бертрам да купят по още един-два имота с наемите,
                    докато наемателите ги четат и слушат със зяпнала уста и се занимават с кожичката по квартирите
                    Ама, като му кажеш, че не познава, подскача, като петле-джинка. Ами, дребен инвеститор, работи с 5ст. курсови разлики в едната и другата посока.
                    А, кв'о ще кажеш за онзи, леприкон ли беше или нещо подобно, щото много си сменят никовете тези полуидиоти за рецесията МУ: 3,2% ръст!!!!
                    https://www.24chasa.bg/biznes/article/12666793
                    хахахаха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                      Що си мислиш, че 50% спад на цените за мен е проблем ?! ..
                      А ти защо си мислиш,че мен ме интересува ТИ какво ще правиш,как ще преминеш през този спад и изобщо каквото и да е???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Още, като почна да отрича инфлацията с доводи за цени на суровини, ме изгуби. Сякаш яде, дърво и желязо за закуска хахаха, пълен смешко!
                        юлката да не е онова професорче, дето вещае кризата от 2010-насам
                        ей такива хора са нужни на тоя форум
                        да може всички, вкл. и родителите на бертрам да купят по още един-два имота с наемите,
                        докато наемателите ги четат и слушат със зяпнала уста и се занимават с кожичката по квартирите
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Юлката е тотално заблуден - в тази тема всички имотни ''спекуланти'' дето са продали са на огромна загуба или пропусната полза.... дори и Ратко / ама той няма да повтори/
                          Един път познал за долара, ама 3 пъти не е познал за други неща, а и да е голяма работа познаването на долара да речем 20%...ми то имотите са с почти толкова нагоре за периода демек същото без да има нужда да треперя дали, защо, ако....
                          Никой от нас не би продал без значение цените накъде отиват....дори и Берти дето очаква 50% спад или подобно ама е абсурд да продаде.....
                          Още, като почна да отрича инфлацията с доводи за цени на суровини, ме изгуби. Сякаш яде, дърво и желязо за закуска хахаха, пълен смешко!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Ама вече знам!
                            Закъсам ли за кредит - идвам при тебе, пускаш яките връзки и ми дават на 6.2%.
                            (нищо че междувременно за другите може да е с процент надолЕ)

                            p.s.
                            То догодина за 6.2% може да се окаже че наистина си трябват връзки, ама в твоя случай "връзкарството" сигурно няма да ми излезе под 8%.
                            Юлка ного си заблуден :-), ама ме мързи да пиша. Дано Бетерчо не те чете, че по това време той е плащал над 10% лихва по ипотечка :-)
                            Аз от цялата работа излязох няколко К лихви напред и бях спокоен, че всичко с имота е наред.... Доволен съм :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Не се отнася за теб ,казвам го като цяло ,защото да делиш хората на такива и онакива е признак на голяма простотия
                              Това е уникален простак, влиза в темата с бутонките, като всеки мизерен гастар, плюе наляво, надясно като оня с хладилника и след няма и месец, дим да го няма.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Що си мислиш, че 50% спад на цените за мен е проблем ?! Дано да стане и тогава ще купя 2 пъти повече имоти....:-) Тогава ще трябва да наемам хора да ги управляват, че сам няма да смогна ....:-)
                                Цената за мен има значение само дотолкова колко и какво да купя....
                                И все пак, не е ли важно да се гледа доходността от имоти спрямо алтернативи?
                                Риторичен е въпроса, по-интересно е как ще развиеш отговора.

                                Коментар

                                Working...
                                X