IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
    6 months Euribor rate
    11/15/2022 2.300 %
    11/14/2022 2.337 %
    11/11/2022 2.291 %
    миналата година по това време 6м юрибор беше около -0.52%

    реално повишението е почти 3% (2.8хх%)
    охлаждането на ипотенчния пазар в Европа вече се случва

    при нас мисля, че музиката ще спре след нова година, но да видим
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • 6 months Euribor rate

      11/15/2022 2.300 %
      11/14/2022 2.337 %
      11/11/2022 2.291 %

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Във Велинград по улиците са масово циганор - на цели тумби ходят. Адски пропаднало и занемарено всичко. Клептуза беше едно сметище последно като ходих там - разбито, освинено и разграбено. Имам чудесни спомени от ученически лагери там, както и от партийната резиденция, където ходехме с татко - но е било преди 30-35 години.
        Жалки останки от минало величие. И 100 лева не давам за там, камо ли 11000.

        Кой тук каза, че сме били догонвали ЕС и даже сме вече минали Рим и Лисабон? Ние упорито гоним Афганистан по мизерия и разруха, какъв ЕС какви 5 лева?
        отвратително населено място
        идея нямам, какво търсят там нормални хора

        нали ще дойдеш на семинара в банско
        Last edited by ratten; 16.11.2022, 21:22.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
          Във Велинград по улиците са масово циганор - на цели тумби ходят. Адски пропаднало и занемарено всичко. Клептуза беше едно сметище последно като ходих там - разбито, освинено и разграбено. Имам чудесни спомени от ученически лагери там, както и от партийната резиденция, където ходехме с татко - но е било преди 30-35 години. Жалки останки от минало величие. И 100 лева не давам за там, камо ли 11000.
          Що бе - нека пробват!
          Ако има някой като Цецо дето не си цени парите - нека му ги вземат! Аз съм "ЗА"!

          Пазарна икономика сме все пак - всеки има право да си иска колкото намери за добре! 30+ години откакто не е комунизъм, че да му се търси сметка на някой що искал толкова... Па нека си иска! Ако има баламурници да ги дадат...... Същото и с панелките - нека им искат ако ще и по 30 бона в евро/квадрат, нямам никакъв проблем с това!
          Last edited by Julius_BG; 16.11.2022, 21:45.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
            37 000 продажби на НИ в imot.bg за София. Честит Юбилей!
            при майните нещата първо ще лъснат
            после Варна
            София накрая, че сме точка на сгъстяване
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Чудовищна инфлация в UK, както от преди 41 години -
              GBP CPI (YoY) (Oct) 11.1% 10.7% 10.1%

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Чак толкова в дълбочина не съм запознат. Таргет групата им обаче е - финансово-неграмотни хора и такива в безизходица. Най-неморалния съществуващ "бизнес" в 21в.

                Иначе гледам, че нещо се закъсва и с лизинговите автомобили. Високия стандарт почва лека полека да се пропуква. Дано тухлата да устиска
                Няма коли. Чакаш година.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                  +1
                  Да, сега проверих. Още си стоят офертите с отстъпка:



                  Жалко, че музикалното оформление не ми е по вкуса и ще трябва да се въздържа.
                  Във Велинград по улиците са масово циганор - на цели тумби ходят. Адски пропаднало и занемарено всичко. Клептуза беше едно сметище последно като ходих там - разбито, освинено и разграбено. Имам чудесни спомени от ученически лагери там, както и от партийната резиденция, където ходехме с татко - но е било преди 30-35 години.
                  Жалки останки от минало величие. И 100 лева не давам за там, камо ли 11000.

                  Кой тук каза, че сме били догонвали ЕС и даже сме вече минали Рим и Лисабон? Ние упорито гоним Афганистан по мизерия и разруха, какъв ЕС какви 5 лева?
                  Last edited by ejonny2376; 16.11.2022, 21:05.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Чак толкова в дълбочина не съм запознат. Таргет групата им обаче е - финансово-неграмотни хора и такива в безизходица. Най-неморалния съществуващ "бизнес" в 21в.

                    Иначе гледам, че нещо се закъсва и с лизинговите автомобили. Високия стандарт почва лека полека да се пропуква. Дано тухлата да устиска
                    една друга част са прости люде, които си мислят;
                    абе аз да изтегла кредита, па нека ме търсят после.
                    не знам на бъртрам наблюденията, но един познат работеше за такава компания
                    и се оказа, че не е баш както е по новините.

                    преди време гледах обявите,
                    чат пат се появяват лизингови коли, средно качество на производител, но с всички екстри и задължително бегачки.
                    първите птички са това
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Чак толкова в дълбочина не съм запознат. Таргет групата им обаче е - финансово-неграмотни хора и такива в безизходица. Най-неморалния съществуващ "бизнес" в 21в.

                      Иначе гледам, че нещо се закъсва и с лизинговите автомобили. Високия стандарт почва лека полека да се пропуква. Дано тухлата да устиска
                      Ремонтираме старите коли вместо да купуваме нови

                      Най-голям ръст има при кредитите за автомобилни ремонти – 29,3% до 5 276 лв. Това се обяснява с желанието на все повече хора да ремонтират старата си кола вместо да купят нов автомобил или употребяван, но на по-малко години. Често хората използват тези кредити и за инсталиране на газови уредби с цел по-ниски разходи за гориво.

                      https://trud.bg/%D1%80%D0%B5%D0%BC%D...E%D0%B2%D0%B8/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        има една група скрити лихвари, които не знам запознат ли си какви обеми раздават като кредити... луда работа и пие кръвта на хората и икономиката като цяло. Ако към това добавиш и кражбите от държавните вамприри... нещата отиват да тичаме в обратната посока на Полша, Чехия, че и Румъния в посока догонване на ЕЗ като стандарт
                        Чак толкова в дълбочина не съм запознат. Таргет групата им обаче е - финансово-неграмотни хора и такива в безизходица. Най-неморалния съществуващ "бизнес" в 21в.

                        Иначе гледам, че нещо се закъсва и с лизинговите автомобили. Високия стандарт почва лека полека да се пропуква. Дано тухлата да устиска

                        Коментар


                        • 37 000 продажби на НИ в imot.bg за София. Честит Юбилей!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                            USD MBA 30-Year Mortgage Rate 6.90% 7.14%
                            Отстъпление? От близо месец не са били толкова ниски:
                            Nov 16, 2022 07:00 6.90% 7.14%
                            Nov 09, 2022 07:00 7.14% 7.06%
                            Nov 02, 2022 06:00 7.06% 7.16%
                            Oct 26, 2022 06:00 7.16% 6.94%
                            Oct 19, 2022 06:00 6.94% 6.81%
                            Oct 12, 2022 06:00 6.81% 6.75%

                            Коментар


                            • USD MBA 30-Year Mortgage Rate 6.90% 7.14%

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Мдааа новогодишните оферти бяха с отстъпка до 31 октомври, послед ги удължиха до 10 ноември, сега гледам пак ги удължили до 30 ноември. Само дпореди година две всичко свършваше 15 ти октомври. Идва изтрезняване.
                                +1
                                Да, сега проверих. Още си стоят офертите с отстъпка:

                                НОВА ГОДИНА ВЪВ ВЕЛИНГРАД ЗА 11500 ЛЕВА – „ИЗБЕРЕТЕ БЪЛГАРСКОТО“

                                14 Октомври 2022 г.

                                Ако сте избрали да почивате за Нова година във Велинград, хотел Арте Ви предлага невероятна възможност. Срещу 11500 лева, ще може да се настаните в президентски апартамент за 4 нощувки. Ако искате по-скромна оферта, може да изберете ВИП апартамент за 8700 лева, но ако това Ви идва малко скъпо, може пък да се спрете на вариант за апартамент с две спални за 7700 лева. Ако сметнете, че не желаете да харчите много пари за Нова година, може да изберете икономичен вариант за 3750 лева.
                                Важно е да знаете обаче, че скромните суми не включват туристически данък по 2 лева на ден и трябва да се заплати при настаняване на рецепция.
                                За вашето добро настроение на 30 декември ще се погрижи 100 кила – единствен и неповторим, на 31 декември очарователната Крисия, Стефан Илчев, Аристос, Преслава и DJ Дамян.
                                „Изберете Българското!“
                                Жалко, че музикалното оформление не ми е по вкуса и ще трябва да се въздържа.
                                Ако сте избрали да почивате за Нова година във Велинград, хотел Арте Ви предлага невероятна възможност. Срещу 11500 лева, ще може да се настаните в президентски апартамент за 4 нощувки. Ако искате по-скромна оферта, може да изберете ВИП апартамент за 8700 лева, но ако това Ви идва малко скъпо, ...

                                Коментар

                                Working...
                                X