IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.investor.bg/a/459-hardue...ashtata-godina
    Cisco планира да съкрати 4000 служители през следващата година !

    https://www.bloombergtv.bg/a/35-bloo...arshi-rabotata
    Грифин от Citadel: Американското общество вярва, че Фед ще си свърши работата.


    Това е все едно да отидете при вашия лекар, защото имате бактериална инфекция и той да ви даде 10 таблетки, които да изпиете, а вие да спрете след седмата таблетка. И няколко дни по-късно болестта се завръща. За нас все още не е настъпил моментът, в който да променим посоката на паричната политика.

    Искаме да видим духа на инфлацията обратно в бутилката. Изтърпяхме много проблеми, за да стигнем до тук: жилищният пазар определено е под напрежение, продажбите на трайни стоки са под напрежение, високо технологичните стоки са недостъпни за потребителите, така че не сме си свършили работата. Да отпуснем спирачките сега и да не довършим работата според мен би била категорично най-голямата грешка, която може да допусне Фед.

    Най-голямо притеснение предизвиква отвързването на инфлационните очаквания. В момента, американското общество вярва, не толкова колкото ни се иска, но американското общество вярва, че Фед ще си свърши работата.

    Ако отпуснем спирачката, ако не довършим антибиотичния курс, то инфлацията отново ще се завърне. Фед ще изгуби доверието на обществото, а ако Фед изгуби това доверие и инфлационните очаквания бъдат развързани, то тогава ставката, с която ще трябва да увеличим лихвите и да забавим икономическия растеж ще бъде една много по-голяма сметка за плащане. Не трябва да се стига до там да плащаме тази сметка. Трябва сега да си свършим работата.


    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      В Бели Осъм е повече от страхотно!
      В пъти по-добър избор от по-комерсиалните места (вкл. и Велинград).
      Няма да сбъркате където и да идете. Басейните с минерална вода са супер!
      Пили сме си уискито декември м/у Коледа и Н.Г. на -10 градуса докато сме киснали в горещите външни басейни!
      Имаше един комплекс Хитър Петър на входа на селото - заведи ги задължително!
      Кухнята и обстановката са феноменални (или поне бяха).
      За последно сме били там преди пандемията.....
      Все още е. Дажи бих казал, че са вдигнали нивото
      Около манастира също има заведения, които си заслужават

      Само се надявам района НИКОГА да не придобие вида на Банско, Велинград и други подобни комерсиални места

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Велинград си е малко "цигания ".
        Хисаря е топ ,там е мислено още от римско време.
        В Хисаря няма хубави спа хотели.Имам предвид не бутикови, а големи хотели със спа центрове.Не знам защо е така,ама Велинград много дръпна в това отношение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Във Велинград се ходи на спа хотел.Т.е основно си стоиш в хотела,там се и храниш и разпускаш в бара.За чий ти е да обикаляш из града?
          Във Велинград има прекрасни хотели и само, които не ги е посетил може да ги плюе.
          Велинград си е малко "цигания ".
          Хисаря е топ ,там е мислено още от римско време.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            Ние ще ходим екипа на някаква вила днеска резервираха ,3 звезди на 7км от Троян ,с джакузи,отопляемо да двора за около 12 човека ,пада се 50 лева на вечер на човек,мисля че е добра цена ,бяха намерили и по евтино за около 35,38,40 но докато се наканят я резервираха.
            https://bashtinatastryaha.eu/
            Ей това е виличката ,не знам някой дали е бил там ?
            В Бели Осъм е повече от страхотно!
            В пъти по-добър избор от по-комерсиалните места (вкл. и Велинград).
            Няма да сбъркате където и да идете. Басейните с минерална вода са супер!
            Пили сме си уискито декември м/у Коледа и Н.Г. на -10 градуса докато сме киснали в горещите външни басейни!
            Имаше един комплекс Хитър Петър на входа на селото - заведи ги задължително!
            Кухнята и обстановката са феноменални (или поне бяха).
            За последно сме били там преди пандемията.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Във Велинград по улиците са масово циганор - на цели тумби ходят. Адски пропаднало и занемарено всичко. Клептуза беше едно сметище последно като ходих там - разбито, освинено и разграбено. Имам чудесни спомени от ученически лагери там, както и от партийната резиденция, където ходехме с татко - но е било преди 30-35 години.
              Жалки останки от минало величие. И 100 лева не давам за там, камо ли 11000.

              Кой тук каза, че сме били догонвали ЕС и даже сме вече минали Рим и Лисабон? Ние упорито гоним Афганистан по мизерия и разруха, какъв ЕС какви 5 лева?
              Във Велинград се ходи на спа хотел.Т.е основно си стоиш в хотела,там се и храниш и разпускаш в бара.За чий ти е да обикаляш из града?
              Във Велинград има прекрасни хотели и само, които не ги е посетил може да ги плюе.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Така де , гледай у ГръЦко и се сещай що няма да се изплющат по гръб !
                Гръцко минаха по своя път ,сега идва сметката за цяла Европа ,а тя е скъпа,защото парите ще са много,много по скъпи ..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Защо надали ?
                  Вечен урожай кога е имало ?
                  Посочи ми такъв период в историята ако обичаш ?
                  Така де , гледай у ГръЦко и се сещай що няма да се изплющат по гръб !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    За целта трябва здрава безработица и лихвета бая по нагоре . Дано ама надали .
                    Защо надали ?
                    Вечен урожай кога е имало ?
                    Посочи ми такъв период в историята ако обичаш ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Що тухлата да устиска ?
                      Обратно тухлата трябва да се срине ...после ще бъдете благодарни ,за този процес ,това е добре за цялото общество ,нарича се пречистване ,това е като след преяждане ...
                      За целта трябва здрава безработица и лихвета бая по нагоре . Дано ама надали .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        За кво са ти улиците, нали отиваш на Спа хотел?

                        за какво са ти улици, като виждаш кулата
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                          +1
                          Да, сега проверих. Още си стоят офертите с отстъпка:



                          Жалко, че музикалното оформление не ми е по вкуса и ще трябва да се въздържа.
                          Ние ще ходим екипа на някаква вила днеска резервираха ,3 звезди на 7км от Троян ,с джакузи,отопляемо да двора за около 12 човека ,пада се 50 лева на вечер на човек,мисля че е добра цена ,бяха намерили и по евтино за около 35,38,40 но докато се наканят я резервираха.

                          https://bashtinatastryaha.eu/

                          Ей това е виличката ,не знам някой дали е бил там ?
                          Last edited by nkavrakov1982; 16.11.2022, 22:00.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Чак толкова в дълбочина не съм запознат. Таргет групата им обаче е - финансово-неграмотни хора и такива в безизходица. Най-неморалния съществуващ "бизнес" в 21в.

                            Иначе гледам, че нещо се закъсва и с лизинговите автомобили. Високия стандарт почва лека полека да се пропуква. Дано тухлата да устиска
                            Що тухлата да устиска ?
                            Обратно тухлата трябва да се срине ...после ще бъдете благодарни ,за този процес ,това е добре за цялото общество ,нарича се пречистване ,това е като след преяждане ...

                            Коментар


                            • Разбрахте ли ?

                              Проблема на ФЕД е липсата на безработица ,ха ха ..

                              Как ще я охладим тая инфлация без безработица ?
                              И аз това казвам,проблема е че няма безработица,дотам се докарахме да се молим и чакаме безработицата ,лошо е ,не е добро за никой ,но ...,а съжаление това е .



                              Гледайки към стабилния пазар на труда, не знам как можем да постигнем намаляване на това ниво на инфлация, без да имаме реално забавяне и дори свиване на икономиката", посочи Джордж, която по право е член на комитета, който определя лихвените политики на УФР.
                              „През 40-те години, които съм прекарала във Фед, не съм виждала период, подобен на сегашния, който да не доведе до някои болезнени резултати“, казва още Джордж,която трябва да се пенсионира през януари.

                              Защо изтрихте линка скапани продажници ?
                              Каква конкурентна медия ,нали затова трябва да има конкуренция ,за да има повече свобода ?!
                              СКАПАНЯЦИ !!!
                              Last edited by nkavrakov1982; 16.11.2022, 22:07.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Във Велинград по улиците са масово циганор - на цели тумби ходят. Адски пропаднало и занемарено всичко. Клептуза беше едно сметище последно като ходих там - разбито, освинено и разграбено. Имам чудесни спомени от ученически лагери там, както и от партийната резиденция, където ходехме с татко - но е било преди 30-35 години.
                                Жалки останки от минало величие. И 100 лева не давам за там, камо ли 11000.

                                Кой тук каза, че сме били догонвали ЕС и даже сме вече минали Рим и Лисабон? Ние упорито гоним Афганистан по мизерия и разруха, какъв ЕС какви 5 лева?
                                За кво са ти улиците, нали отиваш на Спа хотел?

                                Коментар

                                Working...
                                X