IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
    7

    За яхтата обаче трябва да си там цялото лято нон стоп.Направо там да се пренесеш.Не знам дали ще си струва предвид краткия сезон и цената на самата инвестиция,една такава лодка е доста скъпа.
    Ами, ти да не мислиш, че съм на 20?
    София я оставям на туземците за 5000$ месечно, жалката ми се очертаваща пенсия за още 1000$, земеделието в Радомирско + бизнеса в Бургаско= на милион $ до 60, ако съм жив де, че много злобари, ще ме погребат, без време

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Няма монопол. Всеки търговски отдел към общините гледат да лапат от всеки предприемач. Това съм го установил от община Възраждане в София при продажба на тротоарно право. Прибират таксата, а търговците, ако ще да се избиват един друг. За яхтата, не знам дали и кога си посещавал бургаското новообновено пристанище, но по нищо не се различава от това в Монте Карло. Стотици яхти от всякакъв калибър...
      За яхтата обаче трябва да си там цялото лято нон стоп.Направо там да се пренесеш.Не знам дали ще си струва предвид краткия сезон и цената на самата инвестиция,една такава лодка е доста скъпа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Ами, ще споделя да. Идеята е на жена ми. Детски колички на две места. На площад Тройката и в морската градина, които са на еднакво отстояние от апартамента. Отделно двукаютна яхта за екскурзии лято и морски риболов през зима.
        Аха затуй ли ми "скачал" големия "бизнесмен"? Детски колички, памуци, вендинг машини....що не вземеш и семки пред стадиона да продаваш, белким ме стигнеш някой ден, завистливко.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Това с детските колички няма ли конкуренция,разрешителни ,община ,право,доколкото знам местни дерибейчета се разпореждат там плюс това за яхтата е добро но пак няма ли да се сблъскаш с местните отново ?
          Няма монопол. Всеки търговски отдел към общините гледат да лапат от всеки предприемач. Това съм го установил от община Възраждане в София при продажба на тротоарно право. Прибират таксата, а търговците, ако ще да се избиват един друг. За яхтата, не знам дали и кога си посещавал бургаското новообновено пристанище, но по нищо не се различава от това в Монте Карло. Стотици яхти от всякакъв калибър...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Аз пък съм виждал много фалирали земеделци и строители в периода 2000-2014 год. Тая год повечето земеделци купиха тор на 1500 лв. и очакваха цената на пшеницата да е 1000-1200 лв. а то се оказа, че е 550 лв и продължава да пада. Отделно в добруджа е голяма суша и пролетниците в някои региони пропадат. Някои по-едри с големи бази и търговци, платиха на зелено за 850-900 лв (за да "предпазат кеша от инфлацията") и сега си гризът ноктите. Строителите по-подобен начин, гледаха новините как идва дефицит, как цените отиват само нагоре и купиха материали на върха, а сега цените падат. Очертава се да строят скъпо и прескъпо и да продават скъпо и прескъпо.
            Някои от посочените даже си теглиха куршума!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Ами, ще споделя да. Идеята е на жена ми. Детски колички на две места. На площад Тройката и в морската градина, които са на еднакво отстояние от апартамента. Отделно двукаютна яхта за екскурзии лято и морски риболов през зима.
              Това с детските колички няма ли конкуренция,разрешителни ,община ,право,доколкото знам местни дерибейчета се разпореждат там плюс това за яхтата е добро но пак няма ли да се сблъскаш с местните отново ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                Цитираш инфо от 2009 и 2010та ли ве
                Много си актуален, цепиш мрака както винаги.
                Амчи ти откога искаш? Когато "раздават" ей тай от въздуха ли? Вдигат лихвите и започват фалитите. Кво неясно има?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                  Не им вярвай, не познавам фалирал строител, както и фалирал земеделец. Освен ако не е много тъп или алчен. Все реват и карат коли за по половин милион. Хич не ги мисли.
                  Аз пък съм виждал много фалирали земеделци и строители в периода 2000-2014 год. Тая год повечето земеделци купиха тор на 1500 лв. и очакваха цената на пшеницата да е 1000-1200 лв. а то се оказа, че е 550 лв и продължава да пада. Отделно в добруджа е голяма суша и пролетниците в някои региони пропадат. Някои по-едри с големи бази и търговци, платиха на зелено за 850-900 лв (за да "предпазат кеша от инфлацията") и сега си гризът ноктите. Строителите по-подобен начин, гледаха новините как идва дефицит, как цените отиват само нагоре и купиха материали на върха, а сега цените падат. Очертава се да строят скъпо и прескъпо и да продават скъпо и прескъпо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                    С мерак и опит. Последното, който го има...
                    Голи , гладни и боси. Кат брокери

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                      Но ако го е обитавал е спестил поне 42К евро от наеми при 250 евро на месец наем до сега.
                      Платил е 3 пъти повече на бамката.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Да,де от ей таквиз ми ти работи стават чудеса..
                        За Бургас какви идеи имаш ?
                        Ами, ще споделя да. Идеята е на жена ми. Детски колички на две места. На площад Тройката и в морската градина, които са на еднакво отстояние от апартамента. Отделно двукаютна яхта за екскурзии лято и морски риболов през зима.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Хахаха, разбирам майтапа ти, но наистина, не в Редута, а в Слатина пред блока излязох в отпуск през 1994г., когато работих като сервитьор в ресторант на Витошка.
                          От стар евреин бях купил машина за захарен памук. Ходих до с. Костенец където купих пръчки за памука. Метнах един удължител през балкона и сложих машината до оградата на училището. За едно голямо междучасие продавах по 30 памука. На обяд, когато се сменяха големите и малките, още толкова. Блажени времена
                          Да,де от ей таквиз ми ти работи стават чудеса..
                          За Бургас какви идеи имаш ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982

                            В Редута какво мислиш,че няма да върви хот дога и царевицата,ооо,не знам с това къще там как не си развъртял нещо такова и място имаш и всичко..
                            Хахаха, разбирам майтапа ти, но наистина, не в Редута, а в Слатина пред блока излязох в отпуск през 1994г., когато работих като сервитьор в ресторант на Витошка.
                            От стар евреин бях купил машина за захарен памук. Ходих до с. Костенец където купих пръчки за памука. Метнах един удължител през балкона и сложих машината до оградата на училището. За едно голямо междучасие продавах по 30 памука. На обяд, когато се сменяха големите и малките, още толкова. Блажени времена

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              Проблемът е в бившата му жена. Оттам идва травмата. Тя е била имотна в София, център. Човек трудно се отървава от такъв комплекс, разберете го и него, всеки може да остане в такова разкрачено положение. Кавръка е положителен герой с трагична съдба, като Есхил.
                              Хм имотна,да може да се каже 50 квадрата на Иван Асен,не знам но това и е наследство,тя затова я мързи защото знае че ще наследи и в блока на Виолина Маринова половин апарт в Иван Вазов,а там имота е поне 120 квадрата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                                15 хиляди, ако средно му отнема да кажем 5 минути на коментар - ясно е че за някой много повече за друго много по-малко, но приемам че средно са 5 минути с тоя бавно зареждащ форум. Това са 1250 часа или почти 8 работни месеца (160 часа на месец) инвестирани във форума и рутенето на цените. С нулев ефект.
                                Проблемът е в бившата му жена. Оттам идва травмата. Тя е била имотна в София, център. Човек трудно се отървава от такъв комплекс, разберете го и него, всеки може да остане в такова разкрачено положение. Кавръка е положителен герой с трагична съдба, като Есхил.

                                Коментар

                                Working...
                                X