IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Хахаха, кажи на колко купи ти тези три имота които имаш да ти се посмея малко на теб пък аз Да не се окаже ,че и ти си инвестирал в погрешно време
    2013 на 1000 евра (вс екстри + малко гледка към море) , 2019 на 1000 евра (двор малко екстри + гледка витоша + подз парк място), 2019 та на 1800 квито се сетиш екстри на 100-200 метра от пясъка full hd гледка от всички стаи, 240 кв. + 2 подземни парк места. Дали е грешно или не не ми дреме, както казах, аз няма да продавам, няма и да давам под наем (с изкл. може би на най-стария, ако имам добра оферта за дългосрочно, иначе не!)

    П.с
    Ако не вярваш идвай със 100 к евра при нотариус (сори ама изглеждаш по-заможна и затуй ти вдигам залога, спрямо предишните ) и ако си мъж (нищо, че си жена) да видим, кой прави кой крив и кой ще сложи 100к в джобчето си. Давай, навита?
    Last edited by better; 21.07.2022, 11:36.

    Коментар

    • Този коментар от nkavrakov1982 е изтрит от keep_calm
      Заяждания

      Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

      Не съм изнервен, пия си пиенето на собствената тераса с гледка към морето. Просто се чудя луди ли сте или се правите на такива.Поздрави
      Къде е тази тераса ?
      Видях снимки на едно свлачище и ти седиш него ?!

    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

      Не съм изнервен, пия си пиенето на собствената тераса с гледка към морето. Просто се чудя луди ли сте или се правите на такива.Поздрави
      Благословени от господ сме тези с гледките към морето. Наздраве да ти е и още мнооого имоти да купуваш, за сметка на некупилите. От некупилите икономиката има нужда иначе как ще достигнем съотношението 40/60, а според Дъри дори 30/70?
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар

      • Този коментар от nkavrakov1982 е изтрит от keep_calm
        Заяждания

        Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Хахаха, кажи на колко купи ти тези три имота които имаш да ти се посмея малко на теб пък аз Да не се окаже ,че и ти си инвестирал в погрешно време
        Тоя дето виси под полата ти ,за него става въпрос

      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

        Защо си така изнервен, помогни ми, ако с нещо съм бил неточен?
        Не съм изнервен, пия си пиенето на собствената тераса с гледка към морето. Просто се чудя луди ли сте или се правите на такива.Поздрави

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

          Защо си така изнервен, помогни ми, ако с нещо съм бил неточен?
          Как няма да е изневрен, видял овците наредени и купуват на върха с чужди мангизи (щото тарикатите-проавачи казали, че догодина ще продадат на 2х) и той се наредил, сал да не изпусне келепиреца, сега е изнервен и ние сме му виновни.
          Балъците са като тревата, косиш я отзад пониква нова!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Аха купувай народе на 2000 еу/ кв и чакай 10-15 год за да излезеш на 0. Големи инвестори тука бре.
            Хахаха, кажи на колко купи ти тези три имота които имаш да ти се посмея малко на теб пък аз Да не се окаже ,че и ти си инвестирал в погрешно време

            Коментар


            • Дочух мои познати зърнари си шушукат, в паника били, някои зърнари и търговци - подведени от "прогнозите" за мсов глад и недостиг на зърно се полакомили и купили (с кредити от банки) зърно на (зелено) 850 лв. с цел послеваща препродажда. Сега цената е 600 лв и продължава да пада, понеже укрите започнаха да изнасят а идва и нова реколта, а складовете им са пълни със "скъпа" пшеница. Много маймуни се накачулиха на банките, от кого ли ще "избиват" загуби?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                Ти бъзикаш ли се с хората тук и бива ли да пишеш такива бесни простотии?
                Защо си така изнервен, помогни ми, ако с нещо съм бил неточен?

                Коментар


                • Посещенията на чужди туристи у нас се доближават до нивата на успешната 2019 г.:: Investor.bg
                  Посещенията на чужди туристи у нас се доближават до нивата на успешната 2019 г.

                  ==============================2029================ ==============

                  А дали част от тези туристи ще купуват имоти? Май некупилите такива и ще си останат. Некупуването на имот води до психични разстройства.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                    ФЕД ти предоставиха време, за да продаваш, а не за да пишеш небивалици! От Септември ще намалят двойно количествените подпомагания и ще продължат с увеличението на лихвите, а ти още се размотаваш!
                    Ти бъзикаш ли се с хората тук и бива ли да пишеш такива бесни простотии?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                      Не разбирам защо злорадствате ако паднат цените. Купил съм на евтино, прибирам си наемите, нямам намерение да продавам.
                      Ще се радвам ако има спад, за да купя и друго.
                      Като паднат, пак ще се качат. Какъв е тоя телешки възторг ако настъпи спад, не мога да разбера. Същото е със златото.
                      Всъщност, най добре да нямате нищо, нали знаете
                      Да прекараш цялото лято в тема за имоти, които нямаш относно цени, които не падат, е голямо нещастие...
                      Падане? За мен по-скоро това ще бъде "нормализиране" на цените, защото не можеш да надуваш цените изкуственно с чужди пари и да се правиш на гъзар. Идва време да се плаща сметката.

                      П.С и теб те каня при нотариус, за 10 палки срещу 1. Ако се откажеш си мишок и ще ти го натяквам всеки път. Във форума има вече двама!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                        Продажба на имоти • Средни цени по райони в гр. София — imot.bg

                        Средните цени започват с цифрата 1, догодина ще започват с 2. Кой купил, купил. Който е некукупил ще спи в купен от друг имот или само в едно помещение от него.
                        Аха купувай народе на 2000 еу/ кв и чакай 10-15 год за да излезеш на 0. Големи инвестори тука бре.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                          Цените на жилищата при съседите ᐉ Новини от Fakti.bg - Имоти | ФАКТИ.БГ

                          Цените на квадратен метър в новите сгради в Белград варират от 1200 EUR/кв.м до 3250 EUR/кв.м, като средната стойност е 2220 EUR/кв.м

                          ==================================2029============ ================

                          Справката в Белград показва 2220, в Румъния, Турция и Гърция още по-нагоре. Справката на некупилия обитател на малка стая показва само 1770, това било балон и цената щяла да пада. Мдааамм. Некупилите чакат цени от 2009-2013-та, но дали ще са съгласни и заплатите им да бъдат понижени до тогавашните нива??? Всичко поскъпва, енергия, суровини, но цените на имотите ще падат. Цените на имотите във всички съседни държави са двойни, но тук ще падат. Мдаааммм, чекайте. У чеканьето е истината.
                          Кое поскъпва бря? Ти кога последно гледа пазарите? Петролът е на -20%, зърното е на -40%, златото - 20%, фед "гори" по 100 млрд на месец от балансиита си, средната цена на ипотека в Сащ е нарастанал от 1000$ на 1900$, ти чакаш поскъпване?!!!! И откъде ще дойде? Бнб ще се отвърже от еврото и ще почне да печата ли? Кажи откъде ще дойдат парите? Другото е алабала!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                            "Инвеститори" в туули, глейти ко стаа със златото. Вие сте наред.....май....
                            Не разбирам защо злорадствате ако паднат цените. Купил съм на евтино, прибирам си наемите, нямам намерение да продавам.
                            Ще се радвам ако има спад, за да купя и друго.
                            Като паднат, пак ще се качат. Какъв е тоя телешки възторг ако настъпи спад, не мога да разбера. Същото е със златото.
                            Всъщност, най добре да нямате нищо, нали знаете
                            Да прекараш цялото лято в тема за имоти, които нямаш относно цени, които не падат, е голямо нещастие...

                            Коментар

                            Working...
                            X