IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    така се пази име
    понякога комисионното не е най-важно
    Да те бият на улицата не е приятно - брокераста явно е опитен вече хахаха!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

      Отдавна е тихо, (купувачи визирам).
      На купувачи, потърсили услуга при мен, от няколко месеца препоръчвам да почакат.
      Още няколко месеца, към 60. Или 180

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Именно!

        Ама наша Дъри /и тя като другите/ си прави сметка без кръчмар.

        Мисли, че тия пари у бурканите и дюшеците ще се юрнат да купуват имоти в най-голямата рецесия... хах!
        Ама ти изобщо не четеш какво пиша ! Мнението ми напълно съвпада с това better, и го написах !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

          Отдавна е тихо, (купувачи визирам).
          На купувачи, потърсили услуга при мен, от няколко месеца препоръчвам да почакат.
          така се пази име
          понякога комисионното не е най-важно
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

            При имотите НЕ е същото. Има много невидими сили на пазара с имоти които трябва да го надуват все по агресивно. Имотите се ползват със специален статус при кредитирането и е закодирано като нискорисков актив със системно значение. На български това означава че при един срив на имотите ще има намеса да се спасят. Но при рязко покачване това е само добре дошло. 2007-ма кризата да напомня, единственото им съжаление било че не изкупували ипотеки в по големи обеми. Вече няма табу по тая тема.
            Имоти ли продаваш бе човек? Тази вечер по телевизията казаха, че ЕЦБ-то са вдигнали лихвата и кредитите щели да поскъпват, а цените на имотите щели да падат! Тъй че каквото си продал, продал, шоуто приключи!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              стана ли тихо или още късат по два чифта обувки по огледи (купувачите визирам)
              Отдавна е тихо, (купувачи визирам).
              На купувачи, потърсили услуга при мен, от няколко месеца препоръчвам да почакат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Е какво да ми гарантираш, на мен ми е пределно ясно.
                Предупреждавам повече от година...
                Тия малките по 3 бона кредити... там е най-опасно, с такива човек изобщо не трябва да се хваща.
                Че там така могат да ги извъртят нещата, че да ги върнеш неколкократно!
                Няколко пъти, а не с %%!
                Така е, моя беше към 12-13 к лв. Така ми го "сложиха", че едвам се осеферих. Мъжко дупе, веднъж се ......яде.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                  Болднатото, повече от два месеца е факт.
                  Каквото беше - беше, с дадени отклонения (специфика на имота) и "ограничения"...

                  п.п. Предвид кавичките, може и да има задържане в сегмента...
                  стана ли тихо или още късат по два чифта обувки по огледи (купувачите визирам)
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
                    Но ти гарантирам, че ще има вдигнати кредити!
                    Е какво да ми гарантираш, на мен ми е пределно ясно.
                    Предупреждавам повече от година...
                    Тия малките по 3 бона кредити... там е най-опасно, с такива човек изобщо не трябва да се хваща.
                    Че там така могат да ги извъртят нещата, че да ги върнеш неколкократно!
                    Няколко пъти, а не с %%!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                      При имотите НЕ е същото. Има много невидими сили на пазара с имоти които трябва да го надуват все по агресивно. Имотите се ползват със специален статус при кредитирането и е закодирано като нискорисков актив със системно значение. На български това означава че при един срив на имотите ще има намеса да се спасят. Но при рязко покачване това е само добре дошло. 2007-ма кризата да напомня, единственото им съжаление било че не изкупували ипотеки в по големи обеми. Вече няма табу по тая тема.
                      Как да не е?? Неслучайно няколко пъти от ес напомниха, че в бг има балон (то е очеизвадно де) така че недей да лежиш на тая кълка.

                      Коментар


                      • Скоро ще тръгнат пак рекламите "Не позирай - депозирай". Стане ли това, пазара (не само на имоти) го пиши бегал! Всичко се повтаря, като под инндиго. Търпеливите и умните правят мангизите при кризи!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          В лв беше, но вече не си спомям кво пишеше в дог - то тогава, кой ти чете бе братко. С едни мазни усмивки ти ги дават мангизите, сетне започва филма. От тогава нямам стотинка кредит и абсолютно всичко съм купил с лични пари, дори лизинг нямам! Смятай до какво са ме докарали банкстерите! Внимавайте, четете и на банкстер не вярвайте!
                          Еее.... то заробването става много бърже и много лесно...

                          Откачването вече е друг въпрос.

                          И всеки го помни!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Ти коина остави! Защо, като има толкова парЕ, никой не купува пейпа, тесла, амазон и т.н, които са на промоция от 40-70%??? Тръгне ли пазара надолу с главата, никой не тръгва да вкарва, по простата причина, че всеки чака все по-голямо дъно. При имотите е същото. Първо ще има застой, сетне ще тръгнат разпродажби! Тръгнат ли, никой няма да купува - плебса купува когато се вдига иликажат по тИлизизура, че ще се вдига!
                            При имотите НЕ е същото. Има много невидими сили на пазара с имоти които трябва да го надуват все по агресивно. Имотите се ползват със специален статус при кредитирането и е закодирано като нискорисков актив със системно значение. На български това означава че при един срив на имотите ще има намеса да се спасят. Но при рязко покачване това е само добре дошло. 2007-ма кризата да напомня, единственото им съжаление било че не изкупували ипотеки в по големи обеми. Вече няма табу по тая тема.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Добре де, кажете какви ви бяха кредитите - в лева или евро...?

                              И кой им беше бенчмарка?

                              Към каква котва бяха вързани... и какво беше условието за повишение?

                              За мен излиза, че сте се подписвали без да четете! И го казвам напълно сериозно, защото както казах вече съм пращал хора да си оспорват лихвата /мога да ви кажа и в коя конкретна банка/, защото кредитите им бяха в евро, бяха вързани към 6-мес. Юрибор и условието беше "Ако юрибора скочи с 2% -> следва повишение"! Стана така, че Юрибора скочи с 1.9% - банките им вдигнаха лихвите неоснователно - аз ги пратих при конкретен човек, с конкретно съдържание на молбата, разпечатки с движението на юрибора и не само че им свалиха лихвата, но и до месец-два дори им върнаха надвзетото!

                              Ама трябва да се чете какво се подписва и да се мисли предварително, не следварително!
                              Така е прав си - трябва да се чете - и трябва да се оспорва в съда ако трябва. Само че на 3000 лева кредит какво да му оспорваш?? Вдигаха ми с вноската с малко пари.
                              Но по-важното. Форсмажор. Има го във всеки договор. Какво според теб е форсмажор ? Еми ЕЦБ вдига лихвите - това не зависи от нас - ние се позоваваме на форсмажор и ти вдигаме на теб лихвата. Елементарно е даже и в съда ще издържи. Не говорим за юрибор говорим за обикновена лихва. И отново - аз не казвам, че ще вдигнат всички кредити. Но ти гарантирам, че ще има вдигнати кредити!
                              The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                              не е препоръка

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X