IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
    Чуждите инвестиции у нас са се увеличили със 178% към май:: Investor.bg
    Чуждите инвестиции у нас са се увеличили със 178% към май

    ===================================2029=========== ===================

    Ново 20! Това пък защо?!!! Е откъде-накъде?!!!
    Нетният поток от вложения на чуждестранни лица в недвижими имоти е на минус с 9,9 млн. евро, като 7,8 млн. евро се дължат на Русия, отчита БНБ

    така започва статията

    явно не всичко е НИ
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение

      Е чакай, сега от 2000 евро ще паднат на 1800, лихвата ще иде тройна и ти след 10 години пак ще кажеш - тогава паднахаааа. Стига лъгахте хората. Няма евтини жилища, няма и да има. Винаги ще са ви скъпи, така работи пазара.
      В момента средните цени са от 1500,до 1700 евро за жилища в кварталите ,говоря за завършени апартаменти,масови,на зелено има вече и за под 1200 евро,почват да излизат,тия обяви дето ги зяпате на тях сделки няма,така че при един спад средната цена ще отиде на 1000,1200 евро за масовите апартаменти.,не виждам какъв е проблема но банките тогава няма вече да дават кредити на всеки

      Коментар


      • Чуждите инвестиции у нас са се увеличили със 178% към май:: Investor.bg
        Чуждите инвестиции у нас са се увеличили със 178% към май

        ===================================2029=========== ===================

        Ново 20! Това пък защо?!!! Е откъде-накъде?!!!
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Паднали са с колкото трябва ,това са пълни глупости
          Е чакай, сега от 2000 евро ще паднат на 1800, лихвата ще иде тройна и ти след 10 години пак ще кажеш - тогава паднахаааа. Стига лъгахте хората. Няма евтини жилища, няма и да има. Винаги ще са ви скъпи, така работи пазара.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Скъпа, направила си лоша услуга на некупилите в София. Сега датчаните ще се преориентират, ще кажат и на другите техни сънародници и цените в София ще се изстрелят в космоса. Защо не насочи датчаните към Карлово например?
            Замислиха се като чуха, че в София, има агенции които се ангажират да менижират имотите с/у 10 % и могат да ги отдават целогодишно. Скоро пак ще ме подгонят за съвети , та мога да им предложа и Карлово хахаха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
              Скъпа, направила си лоша услуга на некупилите в София. Сега датчаните ще се преориентират, ще кажат и на другите техни сънародници и цените в София ще се изстрелят в космоса. Защо не насочи датчаните към Карлово например?
              Няма предлагане там и е по-скъпо от Банско. Да ги праща към Банско. Белким оберат офертите.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Скъпа, направила си лоша услуга на некупилите в София. Сега датчаните ще се преориентират, ще кажат и на другите техни сънародници и цените в София ще се изстрелят в космоса. Защо не насочи датчаните към Карлово например?
                Хумор, сатира и забава!
                Този ваш театър става все по-комедиен, но все пак ще си остане просто една пародия!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  Ние не искаме или искаме нещо, а пишем какво се случва. Социален мир, ли ? В Западна Европа, РФ, САЩ, Канада, Австралия и още държави нима има граждански войни при техните 30/70 собственици към наематели ? Цените при това там са все още на светлинни години от българските, та това ми се струва много пожелателно. Говорих си с датчаните защо за Бога, купуват по няколко имота в Созопол и ми отговориха, че за 100-150000 евро нищо не могат да си купят и затова си влагат парите в имоти в Созопол. Казах им ,че ако съм на тяхно място ще се огледам и в столицата на БГ, та ги накарах да се замислят
                  Скъпа, направила си лоша услуга на некупилите в София. Сега датчаните ще се преориентират, ще кажат и на другите техни сънародници и цените в София ще се изстрелят в космоса. Защо не насочи датчаните към Карлово например?
                  Last edited by bulgarian lev; 19.07.2022, 18:26.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                    Да попитам повишителите.
                    Констатирате че ще има повишение или искате да има повишение?
                    От гледна точка на социален мир е по-добре цените да не са високи и всеки който работи да може да си позволи имот. Така много от проблемите в обществото ще изчезнат. Мое мнение и вярване.
                    Ние не искаме или искаме нещо, а пишем какво се случва. Социален мир, ли ? В Западна Европа, РФ, САЩ, Канада, Австралия и още държави нима има граждански войни при техните 30/70 собственици към наематели ? Цените при това там са все още на светлинни години от българските, та това ми се струва много пожелателно. Говорих си с датчаните защо за Бога, купуват по няколко имота в Созопол и ми отговориха, че за 100-150000 евро нищо не могат да си купят и затова си влагат парите в имоти в Созопол. Казах им ,че ако съм на тяхно място ще се огледам и в столицата на БГ, та ги накарах да се замислят

                    Коментар


                    • https://www.imot.bg/88nact

                      Днешната справка показва леко нагоре: 1765, вчерашната беше 1760 :–)) Честито на некупилите! :–)) хахаха

                      Справката догодина по това време ще показва 2812 и съм сигурен че ще има някой некупил дето още ще си квака от панелната клоака.
                      Last edited by bulgarian lev; 19.07.2022, 18:09.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                        Да попитам повишителите.
                        Констатирате че ще има повишение или искате да има повишение?
                        От гледна точка на социален мир е по-добре цените да не са високи и всеки който работи да може да си позволи имот. Така много от проблемите в обществото ще изчезнат. Мое мнение и вярване.
                        Така е, но социален мир има при съотношение 40% собственици и 60% наематели, както е в швабско. Тук този път предстои да бъде извървян.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Да попитам повишителите.
                          Констатирате че ще има повишение или искате да има повишение?
                          От гледна точка на социален мир е по-добре цените да не са високи и всеки който работи да може да си позволи имот. Така много от проблемите в обществото ще изчезнат. Мое мнение и вярване.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


                            Няма да дойде 'сганта' ... никакъв шанс.
                            На север от Варна има една дума,която спасява положението на всички езици е мор за строителите.

                            За строителството няма по-голяма стоп машина от думата СВЛАЧИЩЕ.
                            Нито лихви, нито безработица, нито криза могат да 'спрат тока' на строителите както може едно обикновено свлачище.

                            С природата шега не бива.
                            Супер. Не е за вярване, че именно свлачищата ще ни пазят от навлеци.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Вместо нон стоп да се трият коментари на потребители с обиди ,не знам модераторите защо ги търпят ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                                Не знам какво става тука в Мюнхен. Направо не е за вярване, шашардисах се. Такова търсене на бентлита не бях виждал. Един от съседите ми иска да купи 3 с цел препродажба, от автосалона му казали, че цените още ще се вдигат. Дори пенсионерите спряха да продават и затова и втора ръка няма. Час за прехвърляне в КАТ имало чак за 16.12.2022. Дори и при мен звъняха да ме питат дали нямам познат, който продава. Хора кажете какво да правя, да купувам ли сега или ще им падат цените?
                                https://www.investor.bg/pazari/538/a...z-iuli-356489/
                                Банкерите в ЕЦБ ще обсъждат и по-агресивен ход през юли !

                                Вдигнат ли утре лихвите с 0,50 пункта това ще ги изстреля директно извън отрицателната територия ,като в БГ вече доста банки махат наказателните такси и комисионни върху депозитите ,от там нататък пътя е само нагоре

                                Коментар

                                Working...
                                X