IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Кавръков не го мисля толкова.

    Може да си купи апарт на изплащане, заедно с половинката му, ако имат сериозни отношения.

    Дори при скъпи цени могат заедно да изпатят един апарт за 25 г. Какво толкова,

    Иначе форумът вместо да му помогне при избора, го подведе.
    Моляяя ?!!! Не форума го подведе и не хората във форума не му помагахме 2017 г. да купи апартамент !!! Само ако знаеш ,аз колко пъти съм му казвала да купува и търсих и оферти ама все бях лоша и брокерка. Не си прав, той се подведе по акъла на един съфорумец, а не на форума като цяло !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
      за мечтата на Кольо кавръка вече се искат 220К... А през 2017-та беше само 65К... Да предположим, че догодина му направят заветните -40% дискаунт. Как мислите дали ще го купи?
      [ATTACH=CONFIG]n3966176[/ATTACH]
      То и аз си искам от Джиджи Хадид, ама не ми дава.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Кавръков не го мисля толкова.

        Може да си купи апарт на изплащане, заедно с половинката му, ако имат сериозни отношения.

        Дори при скъпи цени могат заедно да изпатят един апарт за 25 г. Какво толкова,

        Иначе форумът вместо да му помогне при избора, го подведе.
        форума не го е подвел
        форума 6 месеца му търсеше епк а той все не купуваше
        дори подведе някои участници да заложат на него....
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
          за мечтата на Кольо кавръка вече се искат 220К... А през 2017-та беше само 65К... Да предположим, че догодина му направят заветните -40% дискаунт. Как мислите дали ще го купи?
          [ATTACH=CONFIG]n3966176[/ATTACH]
          Кавръков не го мисля толкова.

          Може да си купи апарт на изплащане, заедно с половинката му, ако имат сериозни отношения.

          Дори при скъпи цени могат заедно да изпатят един апарт за 25 г. Какво толкова,

          Иначе форумът вместо да му помогне при избора, го подведе.

          Коментар


          • за мечтата на Кольо кавръка вече се искат 220К... А през 2017-та беше само 65К... Да предположим, че догодина му направят заветните -40% дискаунт. Как мислите дали ще го купи?
            Click image for larger version

Name:	Screenshot 2022-09-19 110334.jpg
Views:	1
Size:	46.5 КБ
ID:	3966176

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

              В Люлин ли?
              не

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                В блок от 1989 г, с хубава локация, до метро.
                В Люлин ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  някаква директорска панела ли е това
                  В блок от 1989 г, с хубава локация, до метро.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Така е.

                    В моя блок се продава голям (директорски) апартамент на последен етаж, 5 стаи, 2 балкона, баня и тоалетна, по документи е 105 кв.м., но не се взети предвид балконите и мазето. Апартаментът е за ремонт и се продава за 150 000 евро. Няма да може да се ремонтира икономично, защото е доста разбит.

                    Според мен няма да може да се печели хубаво от наеми от него. Хората не искат да делят жилище с друг човек. По-лесно се отдават двустайни апартаменти. По-компактни и по-лесно може да ти излезе сметката.

                    Ако имах деца, бих го купил на изплащане. Да има, както се казва,
                    някаква директорска панела ли е това
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      На мен ми е малко 40% дискаунт. Тва значи да купя на 2000€ след дискаунт. Сори, не ми излиза сметката. Аз като кибиците искам 1500 на жълтите павета и 880 на НДК. На баня Мадара давам 900 макс. Ми брокер, ми такси придобиване, оооо, стана дебело мнооо.
                      Така е.

                      В моя блок се продава голям (директорски) апартамент на последен етаж, 5 стаи, 2 балкона, баня и тоалетна, по документи е 105 кв.м., но не се взети предвид балконите и мазето. Апартаментът е за ремонт и се продава за 150 000 евро. Няма да може да се ремонтира икономично, защото е доста разбит.

                      Според мен няма да може да се печели хубаво от наеми от него. Хората не искат да делят жилище с друг човек. По-лесно се отдават двустайни апартаменти. По-компактни и по-лесно може да ти излезе сметката.

                      Ако имах деца, бих го купил на изплащане. Да има, както се казва,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                        Службата ме задължава, а освен това щом мога ще помогна!
                        Имотите тръгнаха надолу и скоро не ще се намери нещо което да ги спре!
                        Ох, мамин. Големи филантропи сте събрани тука. Гледам, на бая народ са помогнали да остане без жилище. Имал за апартамент, те му помогнали и вече има за гараж.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                          Там е работата, че не отпускат...освен ако смяташ, че 2% (ипотечни с фиксирана лихва) е доста повече от 98% (ипотечни с променлива)?
                          Малко е по- сложна сметката и с няколко неизвестни.....няколко банки отпускат с фиксирана лихва за 3- 5 години. Ако си нов кредитополучател в момента изборът е ясен- кредит с 3 години фиксирана на 3 процента докато отмине бурята. Ако обаче имаш повече ипотеки на по- ниска лихва трябва да смяташ колко ще ти излезе да направиш наново ипотеките и оценките на имотите в новата банка и колко пари ще спестиш от фиксираната лихва, за стари кредити евентуалното увеличение на лихвата ще е по- малко отколкото за новоотпуснати.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                            Къде, кога, кои имоти, с колко паднаха, докога ще падат, хептен нищо ли не може да ги спре? Казвай, че сме застанали тук на пусия и чекаме да удариме кьоравото с поне -40% дискаунт.
                            На мен ми е малко 40% дискаунт. Тва значи да купя на 2000€ след дискаунт. Сори, не ми излиза сметката. Аз като кибиците искам 1500 на жълтите павета и 880 на НДК. На баня Мадара давам 900 макс. Ми брокер, ми такси придобиване, оооо, стана дебело мнооо.
                            Last edited by bulgarian lev; 18.09.2022, 21:39.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ВълчоМечков
                              За обитателите на деЦки, последен шанс. Сега или никога!

                              [ATTACH=CONFIG]n3966020[/ATTACH]
                              https://www.youtube.com/watch?v=E8Bq4DbMaRU

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                                Службата ме задължава, а освен това щом мога ще помогна!
                                Имотите тръгнаха надолу и скоро не ще се намери нещо което да ги спре!
                                Къде, кога, кои имоти, с колко паднаха, докога ще падат, хептен нищо ли не може да ги спре? Казвай, че сме застанали тук на пусия и чекаме да удариме кьоравото с поне -40% дискаунт.

                                Коментар

                                Working...
                                X