IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
    Така е няма значение, но и аз не съм казал, че Варна ми харесва, както и да е! Какво значи "наплив за покупки"? Виждаш, че има хора викащи по улиците "купувам имоттиииии....купувамаааам" ли?
    Ти ако вярваш на Дури!
    Ей го - пероня - виж какво казват хората, дето с това се занимават там:

    Руснаците разпродават имотите си на морето, а годината е нулева откъм руски туристи. Преди по това време на сезона имаше около 450 000-500 000 руски туристи и постоянно пребиваващи руснаци по българското Черноморие. Няма как липсата на руски туристи да не окаже своето влияние.

    Въпреки че има ръст на цените на услугите по Черноморието, в момента те биват коригирани, защото ако продуктът стане непродаваем, това също не е добре за бизнеса.

    ...в Бургас нещата вървят добре, но на другите места по Черноморието не е така и хората се опитват да закрепят положението.
    https://www.bloombergtv.bg/a/17-v-ra...-kraya-na-yuli
    Last edited by Julius_BG; 19.07.2022, 15:08.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Направо ми се плаши окото какво се случва, аз такова нещо не съм очаквала. Не коментирам какво не ти харесва в Созопол защото и на мен Варна, изобщо не ми харесва ,а и това няма значение, разбира се. Обаче такъв наплив за покупки в Созопол, дори и руснаците не са правили. Ужас !!!
      Така е няма значение, но и аз не съм казал, че Варна ми харесва, както и да е! Какво значи "наплив за покупки"? Виждаш, че има хора викащи по улиците "купувам имоттиииии....купувамаааам" ли?

      Коментар


      • https://www.bloombergtv.bg/a/35-bloo...naznacheniyata

        Айде и Епъл свива набирането на нови служители

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Е взех си стопкапарото в двоен размер, но какво от това. 2000 евро, много важно. Много бях харесал къщето. На мен ми отиде време 2-3 дни, изгорях бензин иди ми - дойди ми Варна - София. Бях се похвалил че вече съм в покупка...
          На финала никви имоти не се виждат

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Направо ми се плаши окото какво се случва, аз такова нещо не съм очаквала. Не коментирам какво не ти харесва в Созопол защото и на мен Варна, изобщо не ми харесва ,а и това няма значение, разбира се. Обаче такъв наплив за покупки в Созопол, дори и руснаците не са правили. Ужас !!!
            Созопол е една миризлива чаршия ,битак пълен ,дотук с описанието на Созопол,бил е красиво място НО В МИНАЛО ВРЕМЕ !
            Мафията в българия го е оправила за десетилетия напред

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
              Обаче такъв наплив за покупки в Созопол, дори и руснаците не са правили. Ужас !!!
              А стига бе!
              Ти да видиш!!

              Созопол - новия Клондайк!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                Duri, сериозно ли някой купува в сз? М7н год се наложи да мина оттам. Минах през крайбрежна някаква. Ужас. Морето не се виждаше от бараки с китайски донове, скари дет пушат върху хората, тротоарите заети от коли или сергии, ужаааасссс. Веднага се махнах, тва е пълна кочина. Аз не бих купил и на половин цена там.
                Направо ми се плаши окото какво се случва, аз такова нещо не съм очаквала. Не коментирам какво не ти харесва в Созопол защото и на мен Варна, изобщо не ми харесва ,а и това няма значение, разбира се. Обаче такъв наплив за покупки в Созопол, дори и руснаците не са правили. Ужас !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  И кво стана после. Обикновенно при разваляне на сделка се дължи неустойка. Още повече, че си дал капаро.....
                  Е взех си стопкапарото в двоен размер, но какво от това. 2000 евро, много важно. Много бях харесал къщето. На мен ми отиде време 2-3 дни, изгорях бензин иди ми - дойди ми Варна - София. Бях се похвалил че вече съм в покупка...
                  Last edited by bulgarian lev; 19.07.2022, 14:06.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Само кажи каква цифра наби в Банско при предишната криза ,напиши числото само ?
                    Колко пари загроби при предишния имотен балон в Банск в сграда която днес 2022 година е все още БЕЗ РАЗРЕШЕНИЕ ЗА ПОЛЗВАНЕ ??
                    Имам имоти в Шумен и Варна, повече във Варна. Какво Банско те гони, не знам. Един път ми кговориш за беседки в Албена, сега за Банско.

                    Ти добре ли си? В смисъл, успокой се, ще получиш някой инфаркт, млад човек.
                    разбирам, че не си купил като е трябвало, щото слушаш акъли на тоз и оня. Приеми го и продължи, не се тревожи толкова и друг път слушй собствения си разум и интуиция, ако имаш такива.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                      Миналата година, след като бях платил капаро отидох при нотариус на сделка. Дойде продавачката при нотариуса за да обяви че се отказва от сделката. Колко псувни отнесе, само аз си знам. Договорената цена беше 135К евро. Вчера в една от фейсбук групите попадам на продажба на същия имот. Исканата цена е 280К евро. Още я псувам тази патка , но каквото-такова.
                      И кво стана после? Обикновенно при разваляне на сделка се дължи неустойка. Още повече, че си дал капаро.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Хайде, да се преместиш в темата за войната Тук пишем други работи като цените на имотите ,а не за война и момичета
                        Ако си реалист войната е част от цената на имотите. Има ли такава и засегне ли и друга държава не чакай цени.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better

                          Левчо не бягай по тъча! Чакам те при нотариус с 10 000 евро!
                          за какво бре? Какво продаваш?
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            Не се страхувай толкова много и ако вярваш на това което пишеш продавай апартаментите в София, Варна и Константин и Елена и купувай в Москва или Вашингтон хахаха
                            Не съм казал, че вярвам, казах, че допускам. Затова съм спрял "инвестициите" в имоти в бг. Имам съседи от ру, мислили да продават, вериятно евтино, но не се интересувам вече, за мен е рисковано. Всеки сам си преценява.

                            Коментар


                            • Duri, сериозно ли някой купува в сз? М7н год се наложи да мина оттам. Минах през крайбрежна някаква. Ужас. Морето не се виждаше от бараки с китайски донове, скари дет пушат върху хората, тротоарите заети от коли или сергии, ужаааасссс. Веднага се махнах, тва е пълна кочина. Аз не бих купил и на половин цена там.

                              Коментар


                              • Миналата година, след като бях платил капаро отидох при нотариус на сделка. Дойде продавачката при нотариуса за да обяви че се отказва от сделката. Колко псувни отнесе, само аз си знам. Договорената цена беше 135К евро. Вчера в една от фейсбук групите попадам на продажба на същия имот. Исканата цена е 280К евро. Още я псувам тази патка , но каквото-такова.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X