IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Скъпа, направила си лоша услуга на некупилите в София. Сега датчаните ще се преориентират, ще кажат и на другите техни сънародници и цените в София ще се изстрелят в космоса. Защо не насочи датчаните към Карлово например?
    Хумор, сатира и забава!
    Този ваш театър става все по-комедиен, но все пак ще си остане просто една пародия!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Ние не искаме или искаме нещо, а пишем какво се случва. Социален мир, ли ? В Западна Европа, РФ, САЩ, Канада, Австралия и още държави нима има граждански войни при техните 30/70 собственици към наематели ? Цените при това там са все още на светлинни години от българските, та това ми се струва много пожелателно. Говорих си с датчаните защо за Бога, купуват по няколко имота в Созопол и ми отговориха, че за 100-150000 евро нищо не могат да си купят и затова си влагат парите в имоти в Созопол. Казах им ,че ако съм на тяхно място ще се огледам и в столицата на БГ, та ги накарах да се замислят
      Скъпа, направила си лоша услуга на некупилите в София. Сега датчаните ще се преориентират, ще кажат и на другите техни сънародници и цените в София ще се изстрелят в космоса. Защо не насочи датчаните към Карлово например?
      Last edited by bulgarian lev; 19.07.2022, 18:26.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
        Да попитам повишителите.
        Констатирате че ще има повишение или искате да има повишение?
        От гледна точка на социален мир е по-добре цените да не са високи и всеки който работи да може да си позволи имот. Така много от проблемите в обществото ще изчезнат. Мое мнение и вярване.
        Ние не искаме или искаме нещо, а пишем какво се случва. Социален мир, ли ? В Западна Европа, РФ, САЩ, Канада, Австралия и още държави нима има граждански войни при техните 30/70 собственици към наематели ? Цените при това там са все още на светлинни години от българските, та това ми се струва много пожелателно. Говорих си с датчаните защо за Бога, купуват по няколко имота в Созопол и ми отговориха, че за 100-150000 евро нищо не могат да си купят и затова си влагат парите в имоти в Созопол. Казах им ,че ако съм на тяхно място ще се огледам и в столицата на БГ, та ги накарах да се замислят

        Коментар


        • https://www.imot.bg/88nact

          Днешната справка показва леко нагоре: 1765, вчерашната беше 1760 :–)) Честито на некупилите! :–)) хахаха

          Справката догодина по това време ще показва 2812 и съм сигурен че ще има някой некупил дето още ще си квака от панелната клоака.
          Last edited by bulgarian lev; 19.07.2022, 18:09.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
            Да попитам повишителите.
            Констатирате че ще има повишение или искате да има повишение?
            От гледна точка на социален мир е по-добре цените да не са високи и всеки който работи да може да си позволи имот. Така много от проблемите в обществото ще изчезнат. Мое мнение и вярване.
            Така е, но социален мир има при съотношение 40% собственици и 60% наематели, както е в швабско. Тук този път предстои да бъде извървян.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Да попитам повишителите.
              Констатирате че ще има повишение или искате да има повишение?
              От гледна точка на социален мир е по-добре цените да не са високи и всеки който работи да може да си позволи имот. Така много от проблемите в обществото ще изчезнат. Мое мнение и вярване.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


                Няма да дойде 'сганта' ... никакъв шанс.
                На север от Варна има една дума,която спасява положението на всички езици е мор за строителите.

                За строителството няма по-голяма стоп машина от думата СВЛАЧИЩЕ.
                Нито лихви, нито безработица, нито криза могат да 'спрат тока' на строителите както може едно обикновено свлачище.

                С природата шега не бива.
                Супер. Не е за вярване, че именно свлачищата ще ни пазят от навлеци.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Вместо нон стоп да се трият коментари на потребители с обиди ,не знам модераторите защо ги търпят ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                    Не знам какво става тука в Мюнхен. Направо не е за вярване, шашардисах се. Такова търсене на бентлита не бях виждал. Един от съседите ми иска да купи 3 с цел препродажба, от автосалона му казали, че цените още ще се вдигат. Дори пенсионерите спряха да продават и затова и втора ръка няма. Час за прехвърляне в КАТ имало чак за 16.12.2022. Дори и при мен звъняха да ме питат дали нямам познат, който продава. Хора кажете какво да правя, да купувам ли сега или ще им падат цените?
                    https://www.investor.bg/pazari/538/a...z-iuli-356489/
                    Банкерите в ЕЦБ ще обсъждат и по-агресивен ход през юли !

                    Вдигнат ли утре лихвите с 0,50 пункта това ще ги изстреля директно извън отрицателната територия ,като в БГ вече доста банки махат наказателните такси и комисионни върху депозитите ,от там нататък пътя е само нагоре

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      не е далеч особено за който си спомня какво беше преди 25-30г

                      ако цял ден си около печката или в двора - тогава по се ядва,но иначе НЕ!
                      Е, аз помня Созопол и преди тези твой 25-30 г., помня и Сл. бряг и Св. Влас също, та определено ти казвам ,че не си прав Сега да не си помислиш, че те карам да се съгласиш с мен ,не нямам дори такива намерения. Колкото до това да се въртя до печката и двора, това не го правя където и да е ,та остава да го правя и в Созопол. Точно затова си плащам на една фирма по около 2000 лв. на година за да се грижи за градината и басейна ми ама това съм го писала вече няколко пъти

                      Коментар


                      • Не знам какво става тука в Мюнхен. Направо не е за вярване, шашардисах се. Такова търсене на бентлита не бях виждал. Един от съседите ми иска да купи 3 с цел препродажба, от автосалона му казали, че цените още ще се вдигат. Дори пенсионерите спряха да продават и затова и втора ръка няма. Час за прехвърляне в КАТ имало чак за 16.12.2022. Дори и при мен звъняха да ме питат дали нямам познат, който продава. Хора кажете какво да правя, да купувам ли сега или ще им падат цените?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Тук такива проблеми нямаме. Всичко си е така, каквото си е било. Няма презастрояване. Само стискай палци да не дойде и тук софийската сган и да не си построи поредните Ман. Ливади, но засега добруджанците ги държат изкъсо.

                          Няма да дойде 'сганта' ... никакъв шанс.
                          На север от Варна има една дума,която спасява положението на всички езици е мор за строителите.

                          За строителството няма по-голяма стоп машина от думата СВЛАЧИЩЕ.
                          Нито лихви, нито безработица, нито криза могат да 'спрат тока' на строителите както може едно обикновено свлачище.

                          С природата шега не бива.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение

                            Точно. Колкото паднаха 2008-2009. Паднали са на някакви безумно надценени селски квартали… дето и сега са толкова абсурдни като локация и качество на живот. Ела да видиш в центъра паднаха ли… а и много важно че са паднали, като лихвата по ипотеката ще стане двуцифрен процент. Аз не помня момента, когато хората казваха “заеби ги имотите, много евтини и достъпни станаха”
                            Паднали са с колкото трябва ,това са пълни глупости

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                              Ти остави пшеницата. Цените на слънчака знаеш ли какви са? Хотелите - по две. Завдения 30% нагоре. Даже сергиите с фалшиви стоки са с 30% по скъпи от преди година. Една тениска Female Body Inspector гони 40 лева. Букинг дава 90% заетост тая седмица. Еърбнб дава 82%.

                              Всичко тва ще се пренесе по заплати и по договори още тая година. Инфлацията е извън контрол. Освен имотите в момента нищо друго не качва което струпва вече набалончените пари в огромни обеми на едно и също място. Без някакъв контрол от БНБ поне резултата е ясен.
                              Недей така бе заплатка! Ще предизвикаш инфаркт на некупилите и ще ти тежат на съвестта. Но така е, това са фактите, независимо дали им харесват или не. Тепърва започва да се надува балона. 2029

                              пп. Някой знае ли от днес с колко са повишени цените на тока и водата?
                              Last edited by bulgarian lev; 19.07.2022, 17:31.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                                Ти остави пшеницата. Цените на слънчака знаеш ли какви са? Хотелите - по две. Завдения 30% нагоре. Даже сергиите с фалшиви стоки са с 30% по скъпи от преди година. Една тениска Female Body Inspector гони 40 лева. Букинг дава 90% заетост тая седмица. Еърбнб дава 82%.

                                Всичко тва ще се пренесе по заплати и по договори още тая година. Инфлацията е извън контрол. Освен имотите в момента нищо друго не качва което струпва вече набалончените пари в огромни обеми на едно и също място. Без някакъв контрол от БНБ поне резултата е ясен.
                                Заплатка стига с тия данни кое колко струвало на Слънчака,разбери че множеството нормални хора отдавна дори е забравило и пътя до морето,просто даже и пенсионерите вече си ходят по почивки по Гърция,Турция,колеги нон стоп са по Египет и да не продължавам,не ни интересуват цените,ако ще и тройни да станат,не плащаме там,парите ни отииват другаде

                                Коментар

                                Working...
                                X