IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MrCurious

    Поредният скъсаняк, който мрази държавата си, но търка обувки по огледи.

    Мордор е дупката от която си изпълзял, палячо.
    какви огледи!? следи обявите за квартири до 300лв
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Мисля че е умрял,може и да бъркам
      Какво те кара да мислиш така.


      Той се държеше отвратително последните години.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        И аз се чудя къде е бай Пешо, от месеци не виждам мнения със стила му.
        Мисля че е умрял,може и да бъркам

        Коментар


        • айде пак щяло да "стане ясно" тая година
          като последните 6-7. всеки път едно и също.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            да ама няма толкова хора
            и това ще стане ясно тази година
            То хора има, ама не им се дават луди пари за кофти локации и съмнително качество. Тука съм съгласен с Джонката, че има обяви с цени, ала Версай. Ако успеят да повлекат цената на някой друг качествен имот надолу в предпочитан от мен район, с радост бих се възползвал от "промоцията".

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Ами реално е точно за висшисти. Как си представяш нискоквалифицираната работна ръка да купува с текущите доходи?

              Предприемача строи, висшиста работи и купува, а останалите зяпат и коментират. Така е, откак свят светува.
              да ама няма толкова хора
              и това ще стане ясно тази година
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                то това строителство за кой го правят - само за хора с по 2 висши?

                без хора и капитали пазарът на НИ не го чака нищо добро.

                или ставаме дубай или ставаме южна азия ... ама да сме най-бързо топящата се нация и капиталите ни да излизат посока оШфорки... не чакай много.
                Ами реално е точно за висшисти. Как си представяш нискоквалифицираната работна ръка да купува с текущите доходи?

                Предприемача строи, висшиста работи и купува, а останалите зяпат и коментират. Така е, откак свят светува.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                  Какво е станало с Бай Пешето, кавръка за какво говори?
                  И аз се чудя къде е бай Пешо, от месеци не виждам мнения със стила му.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Повечето българи, които отидоха в Западна Европа през последното десетилетие са нискоквалифицирани, които не можаха да намерят поприще тук. Предполагам не е нужно да споменавам, че от тях лилавия цвят беше преобладаващ. Така, че в този си вид, бартера е изключително изгоден за нас.
                    то това строителство за кой го правят - само за хора с по 2 висши?

                    без хора и капитали пазарът на НИ не го чака нищо добро.

                    или ставаме дубай или ставаме южна азия ... ама да сме най-бързо топящата се нация и капиталите ни да излизат посока оШфорки... не чакай много.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jore123 Разгледай мнение

                      Напълно е логично - българите отиват да живеят в Германия, германците идват да живеят тука, изкупуват къщите по селата от англичаните, на които нещо не им понесе живота тука, ама на немците ще им хареса.
                      Повечето българи, които отидоха в Западна Европа през последното десетилетие са нискоквалифицирани, които не можаха да намерят поприще тук. Предполагам не е нужно да споменавам, че от тях лилавия цвят беше преобладаващ. Така, че в този си вид, бартера е изключително изгоден за нас.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        имат доста свободни, което говори, че енергията на пазара се изчерпи
                        Супер алчни типове са. Сградата им в Лозенец още стои на цени 3000-3500, нищо продадено там, но не свалят цената. Но там поне локацията е добра и говорим за премиум клас.
                        За тези боклуци в промишлената зона ще трябват едни 50% дискаунт, за да се навие някой.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          СоХоме - на мястото на БЕНАКС-а.
                          Там и без пари да ми предлагат, не бих взел жилище. Скандална локация.
                          А строителството изглежда добре само визуално, иначе е пълен боклук като всичко останало ново.

                          Преди няколко години искаха по 1000-1200 на зелено за там, сега нещо много са си повярвали, че някой ще им снесе над 2000 за нещо си с 20% общи части и безумна поддръжка.
                          имат доста свободни, което говори, че енергията на пазара се изчерпи
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alex_ Разгледай мнение
                            Здравейте, пак съм аз!
                            Огледах хубаво СоХоме - доста добре направен комплекс. Частта която има акт 16 е без забележки по довършителните работи. Става за хора, които искат да живеят в хотел. Такса поддръжка 200лв на месец. Общо 300K евро за апарт с две спални и гараж. Акт 16 догодина.

                            Вчера реших да отворя няколко сайта за имоти в САЩ, където имам рода. В градчетата до Ню Йорк има готови апартаменти с 2 спални за 200 - 250k USD. Минималната заплата в щата е 14 usd на час или около 2400 usd месечно (бруто).

                            Рязко ми спадна желанието да купувам в нашия Мордор.

                            Още по-големия куриоз: Онзи ден са пуснали къщата Dune на Франк Лойд Райт за 1.2 млн. долара. Колкото струва една тъпа къща в Драгалевци. Пускам снимка https://imgur.com/XPOkDOK
                            СоХоме - на мястото на БЕНАКС-а.
                            Там и без пари да ми предлагат, не бих взел жилище. Скандална локация.
                            А строителството изглежда добре само визуално, иначе е пълен боклук като всичко останало ново.

                            Преди няколко години искаха по 1000-1200 на зелено за там, сега нещо много са си повярвали, че някой ще им снесе над 2000 за нещо си с 20% общи части и безумна поддръжка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                              Недостигът на жилища в Германия е на най-високото си ниво от 20 г. насам

                              https://www.investor.bg/a/113-analiz...-ot-20-g-nasam


                              Ако това продължи, голяма част от европейското население ще почне да се насочва към алтернативни по-евтини дестинации. И предвид човешката черта - всеки да хвали своето, то малка част от западно-европейците да се насочат насам, ще зададат такъв тренд, който няма да се обърне с десетилетия. Почнат ли да се сформират такива общности, ще имат властта да изкупят ромските къщи по селата дори и трайно да "пречистят" страната.
                              Напълно е логично - българите отиват да живеят в Германия, германците идват да живеят тука, изкупуват къщите по селата от англичаните, на които нещо не им понесе живота тука, ама на немците ще им хареса.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                                Въпросът е, че като къртиш комин за да спечелиш 0.2 м2, е доста вероятно да къртиш и други неща за да префасонираш двустаен на "тристаен" примерно.
                                И какво става със съседите отдолу, ако някой иска да си ползва комина?
                                Най добре е да си на първия етаж. Тогава махаш коминските тела, правиш една малка плоча на 30см от тавана и там монтираш розетка за отдушник. Така можеш да направиш и в банята и в кухнята. Това 0,2 дето го пишеш не е много, но е един голям вътрешен ъгъл и много пречи.

                                Коментар

                                Working...
                                X