IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

    Те не плюят срещу имотите, а само се оптват да свалят цените им, че и те да купят. Само дето не осъзнават, че с писане на глупости и простотии, цените на имотите няма да паднат. Има чудесни примери за упражнения по красноречие още от 2017-та, а цените от тогава са само нагоре.
    Ааа, ама такава ли била работата? Те затова ли непрекъснато пишат колко била лоша средата в София, явно с тайната надежда да прочетат колкото се може повече продавачи жалното им скимтене и тутакси да си коригират офертните цени надолу. Много "умна" стратегия, не бях се сетил, още след няколко дни ще изготвя едни листовки с недостатъци на новите гаражи и ще ги разлепя където трябва. Ще си оставя и тел. номера и препоръчителна според мен справедлива цена. Предполагам, че ще ми се обадят много сополиви от плач инвеститори и строители, които ще развеят бялото знаме.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      При тебе на кота 0 ли са? Със самостоятелна външна врата. (вместо магазин)
      Да, направо на улицата излизат. Не вземат да го зазидат и да се свърши с хорската драма. До него има други съседни гаражи. Обаче драмата е само с този. Не вярвам другите да са по-различни. Понякога стоя наблизо и размишлявам върху теория на конспирацията. Започвам да мисля за торсионни полета и вихри, които отвяват акъла на хората в някакъв тесен диапазон на пространство-времето.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
        Едно питане към любимия ми модератор.
        Какво правят в темата потребители като serato и Traico_80? Не трябва ли да се въведе един кратък въпросник, в смисъл "Ти за какво се бориш в тази тема?" Иначе се получава някаква шизофрения, плюеш денонощно срещу единствената инвестиция, която мразиш
        Те не плюят срещу имотите, а само се оптват да свалят цените им, че и те да купят. Само дето не осъзнават, че с писане на глупости и простотии, цените на имотите няма да паднат. Има чудесни примери за упражнения по красноречие още от 2017-та, а цените от тогава са само нагоре.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

          Един гараж срещу нас го препродават вече 100 пъти. Човек разбира какво е купил едва, след като е паркирал. Интересното е, че този процес изглежда безкраен като числова редица от прости числа.
          При тебе на кота 0 ли са? Със самостоятелна външна врата. (вместо магазин)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Остави, че наскоро гледах гаражи в новопостроените кооперации до нас и се оказа, че вътре не остава място да си държа зимния комплект джанти с гуми.

            Излизането от колата става по описания начин - през шибидах или багажник.
            Много е лошо положението с гаражите в новопостроените сгради навсякъде. Тясно е и няма канал като в старите гаражи и място да си сложиш стелажи. В гаража на брат ми има изградена добра вентилациоонна с-ма , в дъното си е сложил стелажи и има течаща вода. Добре, че си е монтирал хубави дистанционни порти, които се плъзгат към тавана, с които му е комфортно да влиза и излиза.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Остави, че наскоро гледах гаражи в новопостроените кооперации до нас и се оказа, че вътре не остава място да си държа зимния комплект джанти с гуми.

              Излизането от колата става по описания начин - през шибидах или багажник.
              Един гараж срещу нас го препродават вече 100 пъти. Човек разбира какво е купил едва, след като е паркирал. Интересното е, че този процес изглежда безкраен като числова редица от прости числа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                То и аз - едва влизам в гаража. Инвеститорите пестят пространство. Ако паркирам, не мога пък да си отворя вратата и да изляза от колата. Трябва да съм излязъл малко преди да съм влязъл. Направо е омагьосана работа. Но и през ум не ми минава да сравнявам проблематиката около този факт с паркирането в Жьонев.
                Остави, че наскоро гледах гаражи в новопостроените кооперации до нас и се оказа, че вътре не остава място да си държа зимния комплект джанти с гуми.

                Излизането от колата става по описания начин - през шибидах или багажник.

                П.С. даже гледах, че на единия му сложили автомат дето накланя колите, демек да вкараш 2 в гаража. Освен ако не става въпрос за картинг, не знам как могат 2 да се поберат там.
                Last edited by Bad_Bear; 08.04.2023, 20:52.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                  Ох, явно ще трябва да пиша бавно и обстойно По лесно ми е да паркирам в синя и зелена зона в София, отколкото много често в Женева. Лично така го чувствам. Има и друго за което си давам сметка, аз имам гаражи вв центъра на София, и може и от там да идва това усещане, но за мен е така. Вкарвам градове в който паркирам и познавам .Сега ще ти напиша, че в Созопол, лятото ми е най-трудно ако не паркирам в двора хахаха Остави майтапа ,но това е истина
                  То и аз - едва влизам в гаража. Инвеститорите пестят пространство. Ако паркирам, не мога пък да си отворя вратата и да изляза от колата. Трябва да съм излязъл малко преди да съм влязъл. Направо е омагьосана работа. Но и през ум не ми минава да сравнявам проблематиката около този факт с паркирането в Жьонев.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                    Добре, това е някакъв напредък.Пак остава въпроса, като не можем да ги стигнем зашо си мерим пишките с тях по цени, но е време да приключваме
                    Съизмерването не е лошо нещо. Нека го има и то в повече. Кое точно те дразни? Няма градове “свещени крави”. И най-добрите градове си имат някой и друг кусур.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                      Объркваш ме бе човек, един път казваш , че в Женева е по-лошо от София , след малко твърдиш не си го казвала, после , че точно това си написала.Последно ?

                      Самия факт че вкара Женева в разговор за София е шокиращ. Вчера-оня ден сравнявахте София с Париж... бата мата.Виена , Ню Йорк и Хонк Конг зашо ги пропускате ?
                      Ох, явно ще трябва да пиша бавно и обстойно По лесно ми е да паркирам в синя и зелена зона в София, отколкото много често в Женева. Лично така го чувствам. Има и друго за което си давам сметка, аз имам гаражи вв центъра на София, и може и от там да идва това усещане, но за мен е така. Вкарвам градове в който паркирам и познавам .Сега ще ти напиша, че в Созопол, лятото ми е най-трудно ако не паркирам в двора хахаха Остави майтапа ,но това е истина

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                        Добре, това е някакъв напредък.Пак остава въпроса, като не можем да ги стигнем зашо си мерим пишките с тях по цени, но е време да приключваме
                        Ще приключим , ама не така както си мислиш ти , нека нашия дълг стане двоен до 2 годинки , ти лалай колкото искаш !

                        Коментар


                        • Едно питане към любимия ми модератор.
                          Какво правят в темата потребители като serato и Traico_80? Не трябва ли да се въведе един кратък въпросник, в смисъл "Ти за какво се бориш в тази тема?" Иначе се получава някаква шизофрения, плюеш денонощно срещу единствената инвестиция, която мразиш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                            + 100
                            Точчно така мисля и аз Дори бих написала, че трудно се компенсират повече от 50 год., но все пак нещо се променя. Бавни са процесите.
                            Добре, това е някакъв напредък.Пак остава въпроса, като не можем да ги стигнем зашо си мерим пишките с тях по цени, но е време да приключваме

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Ама не ми вкарвай думи който не съм казвала ! Никога не съм написала ,че е по-лошо ,написах ,че не е лесно и е много по-скъпо, ти започна да обръщаш разговора, че казвам ,че е по-лошо. Отделно не ме сравнявай със себе си , аз не се интересувам от годините ти или къде живееш, а пък къде си завършил или какво работиш изобщо не ми е интересно ! Не ме интересуват и цените във Фриско, нито ще купувам там ,нито пък ми пука колко надолу са и по 1 $ да станат не ми трябват !!! Сега схващаш ли за какви разлики става дума м/у нас Може да си пишем какво се случва с пазара в София , но само от него зависят и какви яе са цените. Защо е такъв има много "професори" които с голямо удоволствие ще се опитат да ти разясняват без да са прави дори ,но ще го правят, ти си седнал да се заяждаш с мен ! Не те разбирам какво искаш да направиш и постигнеш ?!
                              Ами, няма да има високи очаквания от човек, който сравнява България и Венецуела. Може би има една прилика-красивите жени. Всичко друго в тази негова тема е шит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Точно това съм написала и е така , пак ли нещо не си разбрал ? Например аз не знам и в София, какви винетки за паркиране има, чувала съм нещо ,но след като не ми трябват не ме интересуват. Започна ли да се интересувам от всякакви глупости няма да ми остане време за друго. Нещо ако ми помага ще се поинтересувам и ще го направя, като не ме засяга си плащам за времето в което ползвам някаква инфраструктура и до там.
                                Объркваш ме бе човек, един път казваш , че в Женева е по-лошо от София , след малко твърдиш не си го казвала, после , че точно това си написала.Последно ?

                                Самия факт че вкара Женева в разговор за София е шокиращ. Вчера-оня ден сравнявахте София с Париж... бата мата.Виена , Ню Йорк и Хонк Конг зашо ги пропускате ?

                                Коментар

                                Working...
                                X