IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    За съжаление е така.

    Българката ражда късно и малко, еманципирана е и все гледа меркантилния интерес.


    Там където ще отидем всички един ден, няма да ни трябват нито пари, нито имоти.


    Все пак при мъжът имат голям хоризонт да стане баща, от 20 до 50 г, това го казва професор Славов, уролог,
    По голям е хоризонта , докато може . Ама не е гот да си на 60 и да имаш първолак а като иска съвет кво да прави в живота баща му да се е споминал.....Та доста егоистично ми се струва да се прави първо дете след 40г ! За жените въобще няма и да коментирам .
    Относно темата ,факт Евгич ,там няма да ни трябват , ама за живия живот си трябват !
    ПП Българката не ражда ,щото нема от кой първо и второ ,щото вече се стреми да е по западаен образец кифла !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      няма и да го има (в обозримо бъдеще), защото в България е доказано, че се правят по-лесно блокове отколкото деца.
      За съжаление е така.

      Българката ражда късно и малко, еманципирана е и все гледа меркантилния интерес.


      Там където ще отидем всички един ден, няма да ни трябват нито пари, нито имоти.


      Все пак при мъжът имат голям хоризонт да стане баща, от 20 до 50 г, това го казва професор Славов, уролог,

      Коментар


      • Спадът в бизнес активността в еврозоната се задълбочава повече от очакваното

        Вероятността за рецесия през втората половина на годината все още не е изключена

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
          Хубу де, Ирладния, Швеция, Нидерландия, аз пак да питам кво общо има това с Бг, където 400 000 ап стоят празни, от които само 100 000 да излязат на пазара за наеми, смятай кво ще стане. Отделно всяка год изникват нови 5 000 000 кв (средно по 2000 евра на кв) за които се търсят едни нови 10 млрд евра. Откъде ще дойдат тези нови, за старите даже не говорим?
          Последните ще оберат пешкира.

          Както при всяка пирамида !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

            Не го знаеш, може да е някоя крипто-бабанка... :-)
            С моите 0,1 коня ли? Аве що пък не, ако стане 10 млн за парче (към 2039 г.)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Обаче аз имах предвид, че се продаде съседна на нас вила на морето.

              Не съм продавал НИ скоро.
              Ок.

              Като написа "при нас се продаде".. останах с впечатление, че при вас, във вашето семейство...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                Поздравления Евго, вие от доста време я мъчехте. Радвам се че сте успели.

                Аз си взех ключовете за купеното на зелено през пролетта на 2021. :-)
                За две години цените на същото място, същия етап на строителство, подобни проекти като качество са с около 35% нагоре.
                Обаче аз имах предвид, че се продаде съседна на нас вила на морето.

                Не съм продавал НИ скоро.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Е тва много ли е?
                  2021 г розовия домат беше 2-3 кинта - сега 6. Лаврака в кръчмите 18 лв - сега 35. Бира Едингер 4 кинта, сега - 9. ОлиВото 2,50 - сега 4 кинта. Дините 30 ст - сега 1,20.
                  Остаете тоия напечатани хартийки, мерете в папу и ше видите, че инвестиралите в имоти през 2022 в момента са на -20%. Тия купили през 2021 може би са на 0, на печалба (през инфлацията) са само тези купили през 2020 и назад.
                  Не съм казал, малко ли е, много ли е. Само факти. Това е разликата в цените 21 - 23 преди А14. Сега сложи още 30% за изнасяне на риска.

                  Друг е въпроса, че аз не спекулирам и няма да продавам, че да търся печалба на всяка цена, камо ли да сравнявам с олио, бира и домат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                    Да, В София има за сега, но у нидерландско може да им се наложи...
                    С оглед на бясното "печатане" на имоти, в Сф ще има поне за 100 год напред, във Варна за 300.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                      Така е, прав си. Все още го няма тоз проблем тук, и то в тези мащаби.
                      няма и да го има (в обозримо бъдеще), защото в България е доказано, че се правят по-лесно блокове отколкото деца.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                        Поздравления Евго, вие от доста време я мъчехте. Радвам се че сте успели.

                        Аз си взех ключовете за купеното на зелено през пролетта на 2021. :-)
                        За две години цените на същото място, същия етап на строителство, подобни проекти като качество са с около 35% нагоре.
                        Е тва много ли е?
                        2021 г розовия домат беше 2-3 кинта - сега 6. Лаврака в кръчмите 18 лв - сега 35. Бира Едингер 4 кинта, сега - 9. ОлиВото 2,50 - сега 4 кинта. Дините 30 ст - сега 1,20, чадър + 2 шезлонга, 15 кинта - сега 35.
                        Остаете тоия напечатани хартийки, мерете в папу и ще видите, че инвестиралите в имоти през 2022 в момента са на -20%. Тия купили през 2021 може би са на 0, на печалба (през инфлацията) са само тези купили през 2020 и назад.
                        Last edited by better; 05.09.2023, 13:48.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Хубу де, Ирладния, Швеция, Нидерландия, аз пак да питам кво общо има това с Бг, където 400 000 ап стоят празни, от които само 100 000 да излязат на пазара за наеми, смятай кво ще стане. Отделно всяка год изникват нови 5 000 000 кв (средно по 2000 евра на кв) за които се търсят едни нови 10 млрд евра. Откъде ще дойдат тези нови, за старите даже не говорим?
                          Така е, прав си. Все още го няма тоз проблем тук, и то в тези мащаби.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                            Не го знаеш, може да е някоя крипто-бабанка... :-)
                            Знам го, нали си показва снимка на крачката (да се похвали че е отишъл на басейн), като солетки са

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                              Не го виждам Бетерчо на село, с тази нежна физика....

                              Едвам се е измъкнал, ти искаш да го връщаш
                              Не го знаеш, може да е някоя крипто-бабанка... :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Е, чак на село - едва ли. В Сф квартири - бол.
                                Да, В София има за сега, но у нидерландско може да им се наложи...

                                Коментар

                                Working...
                                X