IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 08:15 EUR ECB Interest Rate Decision (Jan) 4.50% 4.50% 4.50%

    КОГА?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Стратегията с периодични покупки е трябвала да започне в момента на пророчествата - около 2016-7г. Досега щеше да е милионер и нямаше изобщо да се интересува от цената на двустайните ЕПК-та.
      това си е строго индивидуално и по-добре късно отколкото да се превърне като 50+ чичаците тука, които само знаят да се подиграват и да се хвалят...с какво и те не знаят (доктора го изключвам)

      ПП аз ако бях започнал да си купувам земя преди 15г щях да пазаря на 100-200-300 кинта декара ... ама тогава си мислих за други неща.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        има различни стратегии
        при положение, че в момента пазарът е доста високо - стратегията с периодични покупки не е за изхвърляне
        Стратегията с периодични покупки е трябвала да започне в момента на пророчествата - около 2016-7г. Досега щеше да е милионер и нямаше изобщо да се интересува от цената на двустайните ЕПК-та.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Факт, добра е посоката.Но печели стотинки докато събрания кеш се изпарява. В общ план е неудачно решението , поне според мен.
          имаш заделени 100К за апартамент
          нещата със кредитирането и строителството почват да натежават на клона
          почва да се говори за инфлация, лихви и тн ... даже и в България.

          облигация със кратък падеж и 4% лихва - ти е кеш
          ако имотите не качат 4% си ок - верно сиренето може да качи 20, но си отделил този кеш за имот.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Факт, добра е посоката.Но печели стотинки докато събрания кеш се изпарява. В общ план е неудачно решението , поне според мен.
            Посоката е уникална. Не знам кой му даде тоя акъл да натовари баш на връО. Да си беше стискал кеша, че поне като настъпи дългоочакваното мяу, да е наличен, че барем захлупи някоя панелка, където да си гледа старините. В момента ако ФЕД реши, че акциите са високо и могат да понесат още лихвени увеличения, доходността ще дойде точно там, където Кавръчко разтовари - кеша.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

              Съгласен съм с теб.Не мога да разбера каква е тая стратегия да се инвестира на порции.10% в акции 90% кеш.
              има различни стратегии
              при положение, че в момента пазарът е доста високо - стратегията с периодични покупки не е за изхвърляне
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Факт, добра е посоката.Но печели стотинки докато събрания кеш се изпарява. В общ план е неудачно решението , поне според мен.
                Съгласен съм с теб.Не мога да разбера каква е тая стратегия да се инвестира на порции.10% в акции 90% кеш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  ще се изненадаш кавръчето си чете и си взима инвестиционните решения сам
                  всъщност аз правя други неща, но не означава, че не одобрявам желанието му да се развива и да си управлява парите.
                  важното е да върви в правилна посока, а относно покупката на високи цени (при акциите) - да високи са и само сляп човек може да спори, но разликата е в подхода. Той започна да изгражда портфейл като акумулира периодично акции и реинвестира дивидентие. Писал съм ви го 100 пъти - за да извървиш пътя от 10 000 крачки е нужно да направиш първата. Той е направил 2. Кеш има, чете, плавно и много спокойно си купува и по-важно има нещо да се развива.
                  Факт, добра е посоката.Но печели стотинки докато събрания кеш се изпарява. В общ план е неудачно решението , поне според мен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                    Е туй се вика истински "приятел":
                    Първо да те посъветва да НЕ купиш жилище, а като се вдигнат цените да ти обясни как така е по-добре.
                    Второ да те посъветва да купиш акции, а после да ти каже как спадът на пазарите те устройва идеално.
                    ще се изненадаш кавръчето си чете и си взима инвестиционните решения сам
                    всъщност аз правя други неща, но не означава, че не одобрявам желанието му да се развива и да си управлява парите.
                    важното е да върви в правилна посока, а относно покупката на високи цени (при акциите) - да високи са и само сляп човек може да спори, но разликата е в подхода. Той започна да изгражда портфейл като акумулира периодично акции и реинвестира дивидентие. Писал съм ви го 100 пъти - за да извървиш пътя от 10 000 крачки е нужно да направиш първата. Той е направил 2. Кеш има, чете, плавно и много спокойно си купува и по-важно има нещо да се развива.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Оксито е с приемливо ниво на дълг не е високо ,цената на петрола зависи от запасите ,а те следващите години ще са ниски спрямо потреблението ,можем да се обзаложим,след двете придобивания на компанията и останалите в сектора за САЩ следващите 10 години очаквай само възход за тези компании ,печалбите няма да само от петрол ,а от квоти ,схемата с квотите е диамантена мина
                      Ти гледал ли си му баланса ,че си така убеден?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Този е пуберче-брокеразин. За акции не е и чувАл. На него му дай да лъже по най-нагъл клиенти и собственици, за друго не го бива. Сега седи и си чопли носа, понеже клиентите се изпариха.
                        Жонка, имам две деца които след няколко години ще станат пубери (при все че съм малко по-млад от теб), а бизнеса ми няма общо с недвижими имоти.

                        Здравия ми разум не позволява да влизам в спор с душевно болни, така че спирам до тук.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                          Е туй се вика истински "приятел":
                          Първо да те посъветва да НЕ купиш жилище, а като се вдигнат цените да ти обясни как така е по-добре.
                          Второ да те посъветва да купиш акции, а после да ти каже как спадът на пазарите те устройва идеално.
                          Така е, арменските дюлгери са известни с качествената зидария.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            много се изместваме от темата
                            портфейла му е 10-15 позиции и акумулира плавно и спокойно
                            спад на пазарите го устройва идеално предвид на фактът, че е започнал скоро, а ефектът ще дойде с натрупване
                            за хоризонт 10г и редовни покупки разпределени през няколко месеца нещата ще се изгладят
                            Е туй се вика истински "приятел":
                            Първо да те посъветва да НЕ купиш жилище, а като се вдигнат цените да ти обясни как така е по-добре.
                            Второ да те посъветва да купиш акции, а после да ти каже как спадът на пазарите те устройва идеално.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              Ники браво за начинанието , но тая работа принципно не е като оная работа , нали знаеш?!
                              Така е прави си ,некои ора купуват вагоните ,а аз мотрисите които теглят влака -наистина има разлика

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Cъни Разгледай мнение

                                За квотите си прав, за търсенето, съответно цената на петрола - не
                                Мен ме интересува да има печалби дали до оня ден от петрол а утре ще лапат комбинирано по две ,все тая

                                Коментар

                                Working...
                                X