IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Хаха, днес направих пари на борсата колкото за половин твоя мизерна маломерка. Яд ли те е?
    Жонка, вие с Архитекта им обрахте парите на бедните еврейчета.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      рубла, не бива да допускате продавачи в месарски магазин в шпвабистан, да пишат в темата
      Хаха, днес направих пари на борсата колкото за половин твоя мизерна маломерка. Яд ли те е?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение

        Не знам кога съм писал последно по тази тема, но мисля че по време на ковид или малко преди това продадох 2бр. Единия направих 3х печалба(декларирана и с платени 10%), а другия не намерих потенциал да го държа- кофти локация, масивни течове и липса на пространство. Ако бях го запазил, щеше да ми запази парите от инфлация, но пък аз ги използвах за нещо доста по-доходно и интересно.
        Други движения не съм имал.Както и никога не съм имал празен гараж/паркомясто откакто съм ги купил. За инвестиция апарта е пълен абсурд, не знам как някои хора мисля, че им излиза математиката към ДНЕШНИ цени, не към купувани някога си.
        Браво, спомням си мисля че пишеше малко преди и след ковида и аз тогава купувах и продавах последно. Много ми харесваше стратегията ти с гаражите, която към днешно време не е приложима.
        А какво е това по-доходното и интересно?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Свърши тя. Продали са я. И си трае Кавръка. Да, естествено че цялата къща. Сега остава ако иска да сподели за колко са я продали.
          Браво ако са успели наистина, сигурно и по огледите са му обяснили че няма кой да си купи сам 1 етаж, по принцип е малко трудно с роднини да се разбереш особено ако живеят там, за това и аз не смятам че са я продали.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            разпродаде ли гаражите?
            Не знам кога съм писал последно по тази тема, но мисля че по време на ковид или малко преди това продадох 2бр. Единия направих 3х печалба(декларирана и с платени 10%), а другия не намерих потенциал да го държа- кофти локация, масивни течове и липса на пространство. Ако бях го запазил, щеше да ми запази парите от инфлация, но пък аз ги използвах за нещо доста по-доходно и интересно.
            Други движения не съм имал.Както и никога не съм имал празен гараж/паркомясто откакто съм ги купил. За инвестиция апарта е пълен абсурд, не знам как някои хора мисля, че им излиза математиката към ДНЕШНИ цени, не към купувани някога си.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Вярвай като ти казвам.
              Не са я продали на цената на която е качен етажа в обявата. Ако е продадена цялата къща, може, но едва ли някой е дал повече от 115 хил. лв за цялата къща, което означава 55 хил лв за кольо, брат му и майка му, което ще рече около 15 хил лв за кольо. За 15 хил лв ли беше това приветстване на Ковид-19 когато започваше пандемията?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение
                Ами то може никога да не се видят 5 или 10%, ама ако цените останат в плато 5г., а инфлацията е всяка година 10% то пак ще получим 70% обезценяване.

                Всъщност на този сценарий залагам, като под залагам нямам предвид буквално. Нямам намерение нито да купувам, нито да продавам. Ще купувам когато има изгода за инвестиция, ще продавам когато трябва пари за инвестиция или нещо лично. Ама и всичко вече е толкова омазано, че не се знае къде ще му излезе края. Ето 2024 стартираме с минимална заплата 930лв. само преди 6г. тя беше двойно по-ниска.
                Така съм съгласен че може да стане. Има вариант. Но недостъпността при това положение е доста вероятна. Инфлацията винаги е над повишението на заплатата. А кредита се оскъпява.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение
                  Ами то може никога да не се видят 5 или 10%, ама ако цените останат в плато 5г., а инфлацията е всяка година 10% то пак ще получим 70% обезценяване.

                  Всъщност на този сценарий залагам, като под залагам нямам предвид буквално. Нямам намерение нито да купувам, нито да продавам. Ще купувам когато има изгода за инвестиция, ще продавам когато трябва пари за инвестиция или нещо лично. Ама и всичко вече е толкова омазано, че не се знае къде ще му излезе края. Ето 2024 стартираме с минимална заплата 930лв. само преди 6г. тя беше двойно по-ниска.
                  разпродаде ли гаражите?
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Като стане и 5% тогава ще почна да вярвам.
                    Ами то може никога да не се видят 5 или 10%, ама ако цените останат в плато 5г., а инфлацията е всяка година 10% то пак ще получим 70% обезценяване.

                    Всъщност на този сценарий залагам, като под залагам нямам предвид буквално. Нямам намерение нито да купувам, нито да продавам. Ще купувам когато има изгода за инвестиция, ще продавам когато трябва пари за инвестиция или нещо лично. Ама и всичко вече е толкова омазано, че не се знае къде ще му излезе края. Ето 2024 стартираме с минимална заплата 930лв. само преди 6г. тя беше двойно по-ниска.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                      То в белите страни не изглеждат всички жилища така, камо ли в Русия. В Русия имаш от дизайнерски апартаменти в московското сити до къщи с външна тоалетна на няколко километра от Москва.
                      Русия и Москва са две различни вселени. В Москва няма външни тоалетни, колкото и да ни се иска... Не случайно в Москва цените са 5000 евро на квадрат... Надали някой дава толкова за външен кенеф... Но, за да го разбереш трябва да си бил там, и то не по времето на соца...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                        Продали са я на кукуво лято. Да звънна ли на Ваня за оглед? Обявата си стои и скоро няма да бъде свалена.
                        Вярвай като ти казвам.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Леле, кои са точно фактите за поскъпването? Няма нито един фундаментален елемент, който да подкрепя поскъпване, по-скоро спад от 70% е напълно нормален на фона на мизерията в БГ и обезлюдяването.
                          рубла, не бива да допускате продавачи в месарски магазин в шпвабистан, да пишат в темата
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Леле, кои са точно фактите за поскъпването? Няма нито един фундаментален елемент, който да подкрепя поскъпване, по-скоро спад от 70% е напълно нормален на фона на мизерията в БГ и обезлюдяването.
                            Като стане и 5% тогава ще почна да вярвам.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                              Ето я обявата https://m.imot.bg/details/1i164208124533554

                              Звъним и си уреждаме оглед бдз проблем. На “продадена” къща прави ли се оглед бре?
                              Не знам. И аз нямам обяснение.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Свърши тя. Продали са я. И си трае Кавръка. Да, естествено че цялата къща. Сега остава ако иска да сподели за колко са я продали.
                                Ето я обявата https://m.imot.bg/details/1i164208124533554

                                Звъним и си уреждаме оглед бдз проблем. На “продадена” къща прави ли се оглед бре?

                                Коментар

                                Working...
                                X