IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

    Мерси. Ти ще е добре синко да дадеш повече инфо на каква цена купи в Банско, обзаведено ли е, такса поддръжка каква е и ако не те притеснява каква е локацията.
    Снимай преди и след. Малко риалити да видят перонците как се прави.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

      Евала, така се прави!
      Мерси. Ти ще е добре синко да дадеш повече инфо на каква цена купи в Банско, обзаведено ли е, такса поддръжка каква е и ако не те притеснява каква е локацията.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
        Въпросът не е кой по-морално или кой по-хедонистично харчи пари, въпросът е, че те ако не за едно отиват за друго. Аз примерно не харчех за коли, мотори, цигари, наркотици, скъпи дрехи и екскурзии, както правят мнозина други. Но не е нормално да се стискаш и да се лишаваш от това, което приемаш за нормален живот в името на безценното жилище, то така или иначе идва с времето, освен ако съвсем не можеш да изкарваш пари или ги харчиш като умопобъркан. Големите пестеливци или бохеми в масовият случай са еднакво комплексирани и нещастни хора..
        Това което не е нормално за теб е нормално за други хора.Да не забравяме че и навремето времената бяха други.За мен не е нормално хазайки да се гаврят с мен и да лашкам семейството си от квартира на квартира.Осем години съм се стискал научих се да живея без пари.Родителите ми плащаха сметките щото живеехме заедно и всичките пари които изкарвах отиваха в строежа.Жена ми ме подкрепяше и нито веднъж не каза искам дрешки море кола екскурзия...Но пари никой не ми е дал щото нямаха.Храната си произвеждахме сами.За мен жилището е по ценен актив отколкото чесането на дебелото черво.

        Коментар


        • Въпросът не е кой по-морално или кой по-хедонистично харчи пари, въпросът е, че те ако не за едно отиват за друго. Аз примерно не харчех за коли, мотори, цигари, наркотици, скъпи дрехи и екскурзии, както правят мнозина други. Но не е нормално да се стискаш и да се лишаваш от това, което приемаш за нормален живот в името на безценното жилище, то така или иначе идва с времето, освен ако съвсем не можеш да изкарваш пари или ги харчиш като умопобъркан. Големите пестеливци или бохеми в масовият случай са еднакво комплексирани и нещастни хора..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
            братя и сестри,

            Чета само за кофтори /апартаменти/ си хортувате. Както е казал поетът: "Битието определя съзнанието". Днес дедо поп пак влезе в ролята на общак, носеше кофи и пренасяше балчишки камък цел ден. Но пък площадката пред лятната кухня ще стане фърси и обедите и вечерите под асмата ще станат лятно всекидневие. Отделно се прави и площадка за градинската къща + гаражен навес. Мога да ви кажа и цени: 1м3 цимент докаран с бетонобъркачката излиза 150-160лв, майстора инастилкаска 25 лв на м2 за изливането на бетонЯ и пак толкова за лепене на градинските плочи. Дедо поп прави към 60м2 общо, ще му трябва Тепърва т към 5-6м3 бетон, 60м2 плочи по около 30лв/м2 и майстор за 50лв/м2. Тепърва ще се започва с лятната кухня и добавянето на още един етаж.
            Вие си хортувайте за кофторите у кочината, лошо нема, то пък не може всички да живеят в къщи на широко.
            Днес дедо поп направи севтето на късите гащи и откри сезона, предстои и първо цамбурване у морето.
            Евала, така се прави!
            Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
              викаш по 400-800лв месечно за 10 години по курви са умопомрачителни пари ! и ти си страшен форумен герой !
              Много ми е интересно как го сметна това.Парите похарчени в барове едва ли са курви ама добре приемам.Аз за курви не харча.Минало ми е времето.Пък и нямам спомен някога да съм имал вземане даване с курви....Ако си мислиш че си голям герой като напишеш че харчиш 800 кинта на месец за курви не не си.800 кинта не са умопомрачителни пари просто са безумно похарчени пари по добре да ги беше дал за някое болно дете.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Без да се заяждам понамали сумата като разделиш на 100 поне да не кажа на 1000...Дори това да е вярно Пешо че го премести у другия крачол....Всеки е свободен да си арчи парите как знае
                викаш по 400-800лв месечно за 10 години по курви са умопомрачителни пари ! и ти си страшен форумен герой !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Бай пеше вдигай цената на розавия домат - глей кви пари дават. МИНИМУМ 10лв бройката че те по 500-800гр
                  Бе да ти кажа лани четох че розовия домат у Швейцария бил 55 франка и се фанах за главата.Веднага го давам на половин цена

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                    Сега ако напиша, че понеже късно се ожених, само по барове съм дал 50-100 к лв не знам Пешо как ще го преживее
                    Без да се заяждам понамали сумата като разделиш на 100 поне да не кажа на 1000...Дори това да е вярно Пешо че го премести у другия крачол....Всеки е свободен да си арчи парите как знае

                    Коментар


                    • братя и сестри,

                      Чета само за кофтори /апартаменти/ си хортувате. Както е казал поетът: "Битието определя съзнанието". Днес дедо поп пак влезе в ролята на общак, носеше кофи и пренасяше балчишки камък цел ден. Но пък площадката пред лятната кухня ще стане фърси и обедите и вечерите под асмата ще станат лятно всекидневие. Отделно се прави и площадка за градинската къща + гаражен навес. Мога да ви кажа и цени: 1м3 цимент докаран с бетонобъркачката излиза 150-160лв, майстора инастилкаска 25 лв на м2 за изливането на бетонЯ и пак толкова за лепене на градинските плочи. Дедо поп прави към 60м2 общо, ще му трябва към 5-6м3 бетон, 60м2 плочи по около 30лв/м2 и майстор за 50лв/м2. Тепърва ще се започва с лятната кухня и добавянето на още един етаж.
                      Вие си хортувайте за кофторите у кочината, лошо нема, то пък не може всички да живеят в къщи на широко.
                      Днес дедо поп направи севтето на късите гащи и откри сезона, предстои и първо цамбурване у морето.
                      Last edited by Арменския пoп; 21.04.2021, 20:50.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                        Всичко е относително с парите и трябва много да се смята. Преди 15 години си взел маломерка за 100лв.( че по- лесно се смята). След 15 години си я продал за 600- на печалба си 6 пъти, но ако сравниш покупателната способност на 100 лева преди 15 години със 600 лева сега вече не изглежда толкова голяма печалбата.
                        Ако махна инфлация може би до х2 ще го докарам. Реално само запазва стойност и реализиращ нещо ако уцелиш момента на ниските цени при покупка и високи при продажба. А те са в пряка корелация с икономическия цикъл. Сега някаква нова икономическа доктрина се опитват да прокарват, та може и изненади да има - много по вероятно НЕПРИЯТНИ за всички без шепа кукловоди
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          Аз отдавах 15 години от 2003. Избих си покупната цена, само дето тези пари сега стигат само за да го ремонтирам и да преведа в състоянието от 2003 година. ДЕМЕК НИЩО НЕ СЪМ СПЕЧЕЛИЛ - САМО КАПИТАЛОВА - 6 пъти. РЕАЛНА ЩОТО ГО ПРОДАДОХ
                          Всичко е относително с парите и трябва много да се смята. Преди 15 години си взел маломерка за 100лв.( че по- лесно се смята). След 15 години си я продал за 600- на печалба си 6 пъти, но ако сравниш покупателната способност на 100 лева преди 15 години със 600 лева сега вече не изглежда толкова голяма печалбата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Аз отдавах 15 години от 2003. Избих си покупната цена, само дето тези пари сега стигат само за да го ремонтирам и да преведа в състоянието от 2003 година. ДЕМЕК НИЩО НЕ СЪМ СПЕЧЕЛИЛ - САМО КАПИТАЛОВА - 6 пъти. РЕАЛНА ЩОТО ГО ПРОДАДОХ
                            Аха, да бе сещам се, че някой беше писал, че след като си продал през 2017-та, трудно преживяваш по-нататъшното поскъпване, здравословни проблеми и т.н.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Аз отдавах 15 години от 2003. Избих си покупната цена, само дето тези пари сега стигат само за да го ремонтирам и да преведа в състоянието от 2003 година. ДЕМЕК НИЩО НЕ СЪМ СПЕЧЕЛИЛ - САМО КАПИТАЛОВА - 6 пъти. РЕАЛНА ЩОТО ГО ПРОДАДОХ
                              6 пъти капиталова за без работа малко ли е? Сигурно връзмаш по една минимална заплата за 20 години. Представяш ли си има хора дето 20 години са били миячи на минимална по 8 часа на ден, докато банките ти сипват същия надник само за добро утро.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                                Хем така хем иначе. И трите брокита се изредихте да ревизирате опорката, сега излезе че едва ли не толкова много сте се преработили 97-ма, че 20 години пасивен доход заслужавате гарантиран от централните банки.
                                Аз отдавах 15 години от 2003. Избих си покупната цена, само дето тези пари сега стигат само за да го ремонтирам и да преведа в състоянието от 2003 година. ДЕМЕК НИЩО НЕ СЪМ СПЕЧЕЛИЛ - САМО КАПИТАЛОВА - 6 пъти. РЕАЛНА ЩОТО ГО ПРОДАДОХ
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X