IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    не го слушам този, но явно върват към организация на сериозно ваксиниране
    мисля,че ваксинациите ще са моркова.
    като цяло не е добре работата точно за сектори, които бумтяха преди избухването на кризата.

    полакс е прав, че хлътнат ли много хора за всички ни ще е много трудно и тежко. ако бизнеса с едно не е добре по веригата доставчици,свързани услуги..всичко е надолу. няма бонуси, няма повишено потребление...и тн.

    увеличението на депозитната маса (мисля бони писа за него) в условия на свиване на икономиката и спад на БВП (реалния според мен е около -7д о 10% ) говори само едно че парите забават движението си, а това е все едно кръвта ти да се 'смрази'...
    Така като гледам следваме Германия,там до Март ...всичко ще е локдаун,нали видя почнаха да говорят за британския щам.Васкините не са моркова,защото много хора вече явно осъзнават че ваксината може да им донесе в най-лекия вариант множество увреждания или дори смърт .Маса ваксиниран персонал по болниците се оплаква от много усложнения и това е при първата доза,но това никога никъде няма да го прочетеш,то се крие .Васкините за Ковид носят голям риск за организма на всеки човек ,и тук е въпроса дали ще си увредя здравето след като съм здрав или ще продължа да съм здрав и да живея пък каквото ми е писано .Масово в цяла Европа расте скептицизма към тези ваксини .Не забравяй че с времето вс еповече се увеличава и критичната маса от хора останали без доходи и които няма какво да губят .Писал съм и преди че ако аз например нямам нищо,но нямам и доходи ,нямам прехрана няма да ми пука да излезна на улицата ,никой не може да ме спре .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Сега е моментът за ловене на риба в мътна вода. Ако хванеш - добре. Ако не хванеш - най-много да си намокриш краката. Точно така е, както казваш. И аз подходих по този начин. Чудех се, чудех се. 2024 влизаме в еврозоната, дотогава - турбуленции. Имотите никога няма да станат достъпни - поскъпнали или поевтинели. Ще се въртят числата като на колата буталата.
      Риба в мътна вода при строеж на зелено не е най доброто определение .Ако си спомняш същите очаквания бяха и преди влизането ни в еврозоната.Всичко зависи от икономическия растеж и инвестициите ,затова очакванията с еврото са ти много грешни ,И най важното нещо с това евро.Никой,никъде не ти гарантира че еврото ще бъде прието.Информацията в медиите се изкривява и се представя погрешно на хората и те очакват че едва ли не след няколко години ще има евро.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        Чухте ли Бочко на брифинга?
        Няма отваряне,няма помоши за армията от сивия сектор.
        Няма и наеми за апартите дето до вчера се отдаваха на работещи от провинцията,които сега избягаха от София.
        Това е.
        Локдаун,след локдаун...forever...,още малко остана да чукнем годинка...
        не го слушам този, но явно върват към организация на сериозно ваксиниране
        мисля,че ваксинациите ще са моркова.
        като цяло не е добре работата точно за сектори, които бумтяха преди избухването на кризата.

        полакс е прав, че хлътнат ли много хора за всички ни ще е много трудно и тежко. ако бизнеса с едно не е добре по веригата доставчици,свързани услуги..всичко е надолу. няма бонуси, няма повишено потребление...и тн.

        увеличението на депозитната маса (мисля бони писа за него) в условия на свиване на икономиката и спад на БВП (реалния според мен е около -7д о 10% ) говори само едно че парите забават движението си, а това е все едно кръвта ти да се 'смрази'...

        Last edited by bertram; 21.01.2021, 13:00.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
          Чухте ли Бочко на брифинга?
          Няма отваряне,няма помоши за армията от сивия сектор.
          Няма и наеми за апартите дето до вчера се отдаваха на работещи от провинцията,които сега избягаха от София.
          Това е.
          Локдаун,след локдаун...forever...,още малко остана да чукнем годинка...
          Някак злорадо пишеш, дано те разбирам грешно?
          Няколко пъти писах, че сечта ще е голяма, накрая на всички ще ни се реве.
          ​​​​​​В момента хранителния бранш усеща скритата безработица в цялата й прелест. Хората намалиха покупките до санитария минимум.
          Дори хе и производителите се оплакват от една страна от продажби, а от друга скъпата суровина.
          Цените се задържат с цената на намалени маржове и избиване от други разходи/работна ръка/. Никой няма интерес да вдига, защото ще има отлив на клиенти.
          За имотите е ясно, че е зле положението.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от troika
            ​​​​​Честно да си кажа, и аз съм понижител, уж, но ми бяха на гости вчера и ми обявиха пресен проект, вчера обявен и вече има няколко капарирани апартамента. Утре отивам да си избера нещо и да дам депозит за двустаен и паркомясто. Малко се иска до първа копка а основното след АКТ 15, така, че ми пасва на капиталовия и кешовия мениджмънт. Ако стане някоя голяма драма по света и у нас, дори и да спре строежа, макар, че имат пари, мога да си го позволя. Ако спаднат имотите, ще съм пък на нулата. Ако всичко е наред, ще спечеля около 100% за 2 години. Тъй, че продължавам с инвестирането.
            Сега е моментът за ловене на риба в мътна вода. Ако хванеш - добре. Ако не хванеш - най-много да си намокриш краката. Точно така е, както казваш. И аз подходих по този начин. Чудех се, чудех се. 2024 влизаме в еврозоната, дотогава - турбуленции. Имотите никога няма да станат достъпни - поскъпнали или поевтинели. Ще се въртят числата като на колата буталата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Поздравления за доброто и смислено обобщение.
              Доста никове както виждаме позачезнаха ,главно повишители.
              Остана само човека със 100,те ника.
              Брифинга завърши с очакване на нова вълна и британския щам който 1 човек заразявал 10 ,и това година след гранде пандемията и майката на всички кризи .
              И още нещо ,Март се оказа значим месец ,защото Март изтича мораториума,Март затвориха държавата за първи път...
              Написах пост с подробности, който изтрих. Уж съм понижител а се подготвям да купувам пак ама ще кажа като капарирам тези дни.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                Според мен ще откараме повече от година така, все пак нали целим да рестартираме всичко, как рестартираш системата без да я спреш?
                Спрели ли са я? Ами не, не са. Но се опитват.
                Година, две - докато повишители и понижители не започнат да пишат в една тема.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                  Прекрасна аналогия и корелация може да се направи между затварянето на старата имотна тема и състоянието на една икономика. Една икономика се развива и върви напред и нагоре, така както старата тема се разиваше и трупаше десетки хиляди постове. Същата икономика спира развитието си, както сега с локдаун след локдаун с причина вируса и се занулява, както старата тема. Тази икономика при рестарта започва от нулата, но много бавно, трудно и мъчително, като едва след години ще възстанови старите си икономически нива и върхове. И новата имотна тема започва трудно и мъчително да гони "старата", като за 3 дена трупна с родилни мъки 100 поста, а старата правеше толкова с лекота за 1 ден .............
                  +1

                  Конкретно в тази тема се дъвче едно и също.

                  Иначе колегите са готини.

                  Споделям мнението на Купата, че не може нулевите да ни учат, че няма да купят и че се чувстват комфортно в дома на мама, където всичко им се принася наготово.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                    Чухте ли Бочко на брифинга?
                    Няма отваряне,няма помоши за армията от сивия сектор.
                    Няма и наеми за апартите дето до вчера се отдаваха на работещи от провинцията,които сега избягаха от София.
                    Това е.
                    Локдаун,след локдаун...forever...,още малко остана да чукнем годинка...
                    Според мен ще откараме повече от година така, все пак нали целим да рестартираме всичко, как рестартираш системата без да я спреш?
                    Спрели ли са я? Ами не, не са. Но се опитват.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                      В статията никъде не се споменава за някаква мнима ценова стагнация...тя е само в нечие болно въображение
                      Караваньо пиши от един ник .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                        Прекрасна аналогия и корелация може да се направи между затварянето на старата имотна тема и състоянието на една икономика. Една икономика се развива и върви напред и нагоре, така както старата тема се разиваше и трупаше десетки хиляди постове. Същата икономика спира развитието си, както сега с локдаун след локдаун с причина вируса и се занулява, както старата тема. Тази икономика при рестарта започва от нулата, но много бавно, трудно и мъчително, като едва след години ще възстанови старите си икономически нива и върхове. И новата имотна тема започва трудно и мъчително да гони "старата", като за 3 дена трупна с родилни мъки 100 поста, а старата правеше толкова за 1 ден .............
                        Поздравления за доброто и смислено обобщение.
                        Доста никове както виждаме позачезнаха ,главно повишители.
                        Остана само човека със 100,те ника.
                        Брифинга завърши с очакване на нова вълна и британския щам който 1 човек заразявал 10 ,и това година след гранде пандемията и майката на всички кризи .
                        И още нещо ,Март се оказа значим месец ,защото Март изтича мораториума,Март затвориха държавата за първи път...

                        Коментар


                        • Прекрасна аналогия и корелация може да се направи между затварянето на старата имотна тема и състоянието на една икономика. Една икономика се развива и върви напред и нагоре, така както старата тема се разиваше и трупаше десетки хиляди постове. Същата икономика спира развитието си, както сега с локдаун след локдаун с причина вируса и се занулява, както старата тема. Тази икономика при рестарта започва от нулата, но много бавно, трудно и мъчително, като едва след години ще възстанови старите си икономически нива и върхове. И новата имотна тема започва трудно и мъчително да гони "старата", като за 3 дена трупна с родилни мъки 100 поста, а старата правеше толкова с лекота за 1 ден .............
                          Last edited by Асо Пика; 21.01.2021, 11:05.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            https://www.capital.bg/politika_i_ik...oto_e_star_no/

                            Ценова стагнация в България !
                            В статията никъде не се споменава за някаква мнима ценова стагнация...тя е само в нечие болно въображение

                            Коментар


                            • Чухте ли Бочко на брифинга?
                              Няма отваряне,няма помоши за армията от сивия сектор.
                              Няма и наеми за апартите дето до вчера се отдаваха на работещи от провинцията,които сега избягаха от София.
                              Това е.
                              Локдаун,след локдаун...forever...,още малко остана да чукнем годинка...

                              Коментар


                              • https://www.capital.bg/politika_i_ik...oto_e_star_no/

                                Ценова стагнация в България !

                                Коментар

                                Working...
                                X